VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko - O víkendu pokračují v benešovském okrese fotbalové a nohejbalové soutěže

21.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - fotbalFoto: Jan Bartoš

PÁTEK 22. KVĚTNA 2009

FOTBAL

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Stříbrná Skalice (19).

IV. B třída: Budenín – Neustupov (18, Babický, UMT Votice).

SOBOTA 23 . KVĚTNA 2009

FOTBAL

ČFL: Vlašim – Karlovy Vary (17, Moník).

Divize dorost: Benešov – Spartak Příbram 10 a 12.15, Svoboda).

I. A třída: Chocerady – Bakov nad Jizerou (17, Malý).

Dorost: Týnec nad Sázavou – Petrovice (10.15, Bartůšek), Teplýšovice – Průhonice (11, Hocek).

áci: Votice – FK Kolín B (9.30 a 11.10, M. Macháček, UMT).

I. B třída: Teplýšovice – Kondrac (17, Šimůnek), Nespeky – Sázava (17, Vočka).

Okresní přebor: Votice B – Struhařov (17, Mikolášek), Neveklov – Divišov (17, Bačinský), Olbramovice – Zdislavice (17, Žarnecki), Bílkovice – Teplýšovice B (17, Mrázek), Chotýšany – Sedlec–Prčice (17, Březnovský).

III. A třída: Krhanice – Miličín (17, K. Černý), Heřmaničky – Lešany (17, Hocek), Nespeky B – Bystřice (13.30, Bartoš), Václavice – Sokol Přestavlky (17, Kratochvíl).

III. B třída: Ratměřice – Dolní Kralovice (17, Novák), Postupice – Kondrac B (17, Kočí), Tichonice – Křivsoudov (17, Grund), Kladruby – Čechtice (15, Murgač), Ostředek – Popovice (17, Urban).

IV. A třída: Zaječice – Úročnice B (17, Borský), Jablonná A – Čerčany B (17, J. Novotný), Bukovany – Soběhrdy B (17, Grunský), Křečovice – Jankov A (17, Kohl), Poříčí B – Pecerady (17, Smitka).

IV. B třída: Kamberk – Miličín B (17, Brabenec).

IV. C třída: Velíš B – Louňovice B (17, Březina).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Louňovice A (17, R. Irion), Hulice – Libouň (17, Dufek), Zdislavice B – Trhový Štěpánov B (17, Vilimovský).

Okresní přebor dorostu: Jankov – Nespeky (10.15, Smitka).

NEDĚLE 24. KVĚTNA 2009

FOTBAL

Divize – dorost: Vlašim – Domažlice (10 a 12.15, Haltuf, Na Lukách).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Benešov (9.30 a 11.10, P. Svoboda, u nádraží).

I. A třída – žáci: Týnec nad Sázavou – Sázava (9.30 a 11.10, M. Macháček), Benešov B – Čerčany (9.30 a 11.10, Mrázek, UMT).

I. B třída: Trhový Štěpánov – Louňovice (17, J. Svoboda).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Čerčany (17, Pessr), Miřetice – Jírovice (17, Murgač).

III. A třída: Maršovice B – Úročnice (17, J. Novotný), Soběhrdy – Týnec B (10.15, Kočí), Mezno – Chocerady B (17, Konvička).

III. B třída: Velíš – Chotýšany B (15, Špička), SK Načeradec – Pravonín (17, Rathan).

IV. A třída: Václavice B – Neveklov B (14, Berenda).

IV. B třída: Sedlec–Prčice B – Mezno B (17, Malý), Olbramovice B – Drachkov (17, Cígler), Bystřice B – Jankov B (17, Mikolášek), SK Přestavlky – Ratměřice B (17, Rosenvald).

IV. C třída: Myslič – Nesperská Lhota B (17, Brabenec), Radošovice – Tichonice B (17, Macháček), Libež – Postupice B (17, K. Černý), Struhařov B – Popovice B (17, Rezek).

IV. D třída: Vracovice – Nesperská Lhota A (15, Novosád), Miřetice B – Křivsoudov B (14, Murgač), Pravonín B – Čechtice B (17, Grund), Keblov – Blaník Načeradec (15, Žarnecki).

Okresní přebor dorostu: Mezno – Lešany (10.15, Kratochvíl), Neveklov – Trhový Štěpánov (10.15, Frydrychovský), Čechtice – Benešov C (10.15, Malý), Divišov – Sokol Přestavlky (10.15, Brabenec).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung VHS Benešov 1947 – Modřice (10 Kaliště–Lensedly).

Okresní přebor: Šacung VHS Benešov 1947 C - Rozvázaná bota Racek (10), La Copa Merida - Sokol Divišov (14), SVP Pecerady - Albatros (14).

Autor: Pavel Šimáček

21.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nový projekt pro sociálně potřebné zahájila vlašimská farní charita v Benešově.

Charitní šatník slouží sociálně potřebným

Dráhy zkouší, zda se City Elefant osvědčí i na dálkových tratích.
4

V okolí Prahy mají vyjet nové vlaky. Budou mít jedno, nebo dvě patra?

KRÁTCE: České Vánoce představí na výstavě

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Kácení stromu pro Prahu se u Berounky chystá už na víkend

Roztoky – Velkou slávu ohlašující blížící se vánoční trhy v centru hlavního města zažijí v neděli dopoledne Roztoky nedaleko Křivoklátu. U Berounky na pomezí Rakovnicka a Berounska se bude kácet vánoční strom pro Staroměstské náměstí v Praze.

Při svatokateřinské akci hledali cizince i v Benešově

Benešovsko – Desítky cizinců a jejich povolení k pobytu v Česku prověřovali v úterý 21. listopadu policisté také na Benešovsku. Akci dali krycí jméno „Svatokateřinská.“ „Provedl ji Odbor cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje,“ potvrdila Michaela Nováková, kladenská mluvčí Policie ČR s tím, že úspěšná akce se soustředila zejména na aktuální migrační a bezpečnostní situaci v kraji.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ a MŠ Chocerady a ZŠ a MŠ Křečovice

Benešovsko - Představujeme vám školáky ze ZŠ a MŠ Chocerady a ZŠ a MŠ Křečovice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT