SOBOTA 16 . KVĚTNA 2009

FOTBAL

Divize: Votice – Hořovicko (17, P. Martínek).

Krajský přebor žáků: Benešov – Spartak Příbram (9.30 a 11.10,
Šípek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Nelahozeves (17, Malý). Dorost: Dolní Kralovice – Ovčáry (10.15, Švejda).

I. B třída: Pyšely – Jílové (17, Chovanec).

Okresní přebor: Sedlec–Prčice – Votice B (17, Rezek), Jírovice – Bílkovice (17, Hocek), Čerčany – Olbramovice (17, J. Novotný), Divišov – Vrchotovy Janovice (17, Novosád).

III. A třída: Sokol Přestavlky – Krhanice (17, Žarnecki), Bystřice – Soběhrdy (17, Březnovský), Úročnice – Heřmaničky (17, Rosenvald), Miličín – Maršovice B (17, Grund).

III. B třída: Popovice – Velíš (17, K. Černý), Kondrac B – Tichonice (17, Babický), Dolní Kralovice – Postupice (17, Pessr).

IV. A třída: Pecerady – Václavice B (17, Urban), Jankov A – Poříčí B (17, Brabenec), Netvořice – Zaječice (17, Sochůrek).

IV. B třída: Drachkov – Bystřice B (17, Kohl), Mezno B – Heřmaničky B (17, Mrázek), Miličín B – Sedlec–Prčice B (14, Grund).

IV. C třída: Tichonice B – Libež (17, R. Irion), Nesperská Lhota B – Teplýšovice C (17, Grunský), Louňovice B – Myslič (17, Dufek).

Okresní přebor dorostu: Nespeky – Bystřice (10.15, Cígler).

BASKETBAL

Liga starších dorostenek: Benešov – Aritma Praha (18, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov – Dobříš (9, Kaliště–Lensedly).

Okresní přebor: Rozvázaná bota Racek – Pecerady (10).

FLORBAL

1. liga veteránů (o 15. – 19. místo): Benešov – Lhokamo Praha (14), Opava B – Benešov (17, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 17. KVĚTNA 2009

FOTBAL

Divize: Benešov – Klatovy (17, Čechlovský).

Krajský přebor: Vlašim – Stará Boleslav (17, Chaloupka, v Kácově).

I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Jílové (10.15, K. Macháček), Votice – Týnec nad Sázavou (10.15, Velebil, UMT), Benešov B – Všenory (10.15, Kovář, v Pyšelích).

Žáci: Čerčany – Říčany (9.30 a 11.10, Kaucký, v Nespekách).

I. B třída: Maršovice – Kostelec u Křížků (17, Bartoš), Kondrac – Nespeky (17, Herda).

Okresní přebor: Teplýšovice B – Chotýšany (17, Konvička), Zdislavice – Miřetice (17, Rathan), Struhařov – Neveklov (15, Martin Macháček).

III. A třída: Chocerady B – Václavice (17, Mrázek), Týnec B – Mezno (17, Murgač), Lešany – Nespeky B (17, Bačinský).

III. B třída: Čechtice – Ostředek (17, Vilimovský), Křivsoudov – Kladruby (17, Smitka), Pravonín – Ratměřice (14, Žarnecki), Chotýšany B – SK Načeradec (15, Berenda).

IV. A třída: Soběhrdy B – Křečovice (10.15, Mikolášek), Čerčany B – Bukovany (14, Borský), Úročnice B – Jablonná (17, Cígler).

IV. B třída: Neustupov – Kamberk (15, J. Novotný), Ratměřice B – Budenín (17, K. Černý), Jankov B – SK Přestavlky (15, Brabenec).

IV. C třída: Popovice B – Velíš B (15, Novák), Postupice B – Divišov B (17, Malý).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Dolní Kralovice B (17, Kratochvíl), Čechtice B – Keblov (14, Vilimovský), Křivsoudov B – Pravonín B (14, Smitka), Trhový Štěpánov B – Miřetice B (15, Březina), Libouň – Zdislavice B (17, Špička), Nesperská Lhota A – Hulice (15, Grund), Louňovice A – Vracovice (17, Bartoš).

Okresní přebor dorostu: Sokol Přestavlky – Mezno (10.15, Drnec), Benešov C – Jankov (10.15, Sochůrek, UMT), Trhový Štěpán – Čechtice (10.15, Novosád), Lešany – Neveklov (11.30, Urban).

BASKETBAL

Liga starších dorostenek: Benešov – Loko Liberec I. (10, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Krajský přebor: Šacung Benešov B – Nymburk (9, Kaliště–Lensedly).

Okresní přebor: Albatros – La Copa Merida (15), Divišov – Šacung Benešov C (15).

FLORBAL

1. liga veteránů (o 15. – 19. místo): Chodov – Benešov (10), Benešov – Ostrava Záhřeb A (13, ZŠ Jiráskova).