VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko - O víkendu pokračují v plném proudu v benešovském okrese fotbalové soutěže dospělých a basketbal

2.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/archiv

SOBOTA 4 . DUBNA 2009

FOTBAL

ČFL: Vlašim – Slavia Praha B (16.30, Pešek).

Divize: Votice – Tachov (16.30, Malák). Dorost: Benešov – Klatovy (13.30 a 15.45, Vrzal).

Krajský přebor žáků: Benešov – Sedlčany (9.30 a 11.10, Bartůšek, UMT Benešov).

I. A třída: Chocerady – Uhlířské Janovice (16.30, Miroslav Vlk ). Dorost: Dolní Kralovice – Paběnice (10.15, P. Svoboda), Týnec nad Sázavou – Teplýšovice (10.15, Šípek).

I. B třída: Pyšely – Maršovice (16.30, Nepovím), Teplýšovice – Poříčí nad Sázavou (16.30, Bartůšek), Nespeky – Trhový Štěpánov (16.30, Milan Macháček).

Okresní přebor: Čerčany – Jírovice (16.30, Mrázek), Divišov – Teplýšovice B (16.30, Bačinský), Neveklov – Chotýšany (16.30, Babický), Olbramovice – Miřetice (16.30, Hocek).

III. A třída: Bystřice – Krhanice (16.30, Smitka), Úročnice – Chocerady B (16.30, Murgač), Miličín – Sokol Přestavlky (16.30, Konvička), Heřmaničky – Mezno (16.30, Grunský), Nespeky B – Soběhrdy (13, Urban).

III. B třída: Kondrac B – Velíš (16.30, K. Černý), Dolní Kralovice – Křivsoudov (16.30, Žarnecki), Ratměřice – Kladruby (16.30, Kočí), Postupice – Tichonice (16.30, Mikolášek).

IV. A třída: Netvořice – Neveklov B (16.30, Bartoš), Zaječice – Václavice B (16.30, Borský), Jablonná A – Poříčí B (16.30, Frydrychovský), Bukovany – Křečovice (16.30, Březina).

IV. B třída: Drachkov – Kamberk (16.30, Kratochvíl), Mezno B – Ratměřice B (13.30, Kočí), Miličín B – Neustupov (13.30, Konvička), Heřmaničky B – SK Přestavlky (13.30, Grunský).

IV. C třída: Tichonice B – Velíš B (16.30, Špička), Louňovicce B – Popovice B (16.30, Pessr).

IV. D třída: Hulice – Pravonín B (16.30, Vilimovský), Zdislavice B – Miřetice B (16.30, Březnovský).

OP přípravka: Pyšely – Týnec (14.15).

BASKETBAL

Liga mužů U20: Benešov – Modřany (16).

Krajský přebor I. mužů – semifinále play off: Benešov B – Slaný (18).

Krajský přebor starších žákyň: Benešov – Poděbrady (10.45 a 14.15).

Krajský přebor starších minižaček: Benešov – Český Brod (9 a 12.30, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 5. DUBNA 2009

BASKETBAL

Liga mužů U20: Benešov – Meteor Praha (9).

Krajský přebor I. mužů – play out: Benešov C – Pečky (11, ZŠ Dukelská).

FOTBAL

Divize: Benešov – Admira Praha (16.30, J. Novotný).

I. A třída – dorost: Votice – Průhonice (10.15, Kudrjavcev, UMT Votice), Benešov B – Lety (10.15, Rybka, UMT Benešov).

Žáci: Týnec nad Sázavou – Benešov B (9.30 a 11.10, Šimáček).

I. B třída: Kondrac – Slavia Louňovice (16.30, Zdeněk).

Okresní přebor: Zdislavice – Votice B (16.30, Novák), Struhařov – Sedlec–Prčice (15, Špička), Vrchotovy Janovice – Bílkovice (16.30, J. Novotný).

III. A třída: Lešany – Týnec B (16.30, Platil), Maršovice B – Václavice (16.30, Cígler).

III. B třída: Pravonín – Čechtice (14, Rezek), Chotýšany B – Popovice (15, R. Irion), SK Načeradec – Ostředek (16.30, Novosád).

IV. A třída: Čerčany B – Jankov A (14, Borský), Úročnice B – Pecerady (16.30, Grund).

IV. B třída: Sedlec–Prčice B – Budenín (16.30, Mrázek), Olbramovice B – Bystřice B (16.30, Rosenvald).

IV. C třída: Myslič – Struhařov B (16.30, Smitka), Teplýšovice C – Divišov B (15, Macháček), Radošovice – Libež (16.30, Mikolášek).

IV. D třída: Trhový Štěpánov B – Dolní Kralovice B (15, Murgač), Libouň – Křivsoudov B (16.30, Sochůrek), Nesperská Lhota A – Čechtice B (15, Frydrychovský), Louňovice A – Blaník Načeradec (16.30, Bačinský), Vracovice – Keblov (15, Dufek).

Autor: Pavel Šimáček

2.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nemoc. Ilustrační foto.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Tvoření z drátků doplňovalo aktuální výstavu ve vlašimském Muzeu Podblanicka.
33

Drátenické řemeslo si vyzkoušeli malí i velcí ve vlašimském zámku

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Senioři se znovu potkali s dětmi

Benešov – Příležitost setkání se známými, konverzace i tvůrčí práce zaměřené na období Vánoc, využili v pátek 15. prosince včera ti dříve narození.

Dokonalá svatba byla dokonalá. Přijďte se přesvědčit

Vlašim - Skvělý divadelní zážitek připravili divákům vlašimští ochotníci Vznešený divoch, kteří pod vedením režisérky Andrey Smékalové nastudovali bláznivou situační komedii Dokonalá svatba britského dramatika Roberta Hawdona. Hra měla premiéru 7. prosince v kulturním domě Blaník ve Vlašimi.

10 tisíc pro dětské domovy vybrali při jógovém maratonu

Benešov – Již pátý ročník tradiční charitativní akce, Jógový maraton, se uskutečnil ve čtvrtek 14. prosince díky benešovskému spolku Fit Jóga.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT