PÁTEK 27. BŘEZNA 2009
LEDNÍ HOKEJ
II. liga – 3. zápas čtvrtfinále: HC VHS Benešov – HC Trutnov (18).
SOBOTA 28. BŘEZNA 2009
FOTBAL
Krajský přebor žáků: Benešov – Dobříš (9.30 a 11.10, Šípek, UMT Benešov).
I. A třída: Týnec nad Sázavou – Milín (15, Divílek). Žáci: Sedlec–Prčice – FK Kolín B (9.30 a 11.10, Mrázek).
Okresní přebor: Votice B – Miřetice (15, Březnovský), Bílkovice – Olbramovice (15, Rezek), Chotýšany – Vrchotovy Janovice (15, Konvička), Jírovice – Divišov (15, Rathan).
III. A třída: Krhanice – Soběhrdy (15, Hocek), Václavice – Heřmaničky (15, Novák), Přestavlky – Maršovice B (15, Bačinský), Bystřice – Lešany (15, Mikolášek).
III. B třída: Kladruby – Postupice (15, K. Černý), Ostředek – Ratměřice (15, Babický), Popovice – SK Načeradec (15, Mrázek), Kondrac B – Dolní Kralovice (15, Pessr).
IV. A třída: Poříčí B – Bukovany (15, Borský), Neveklov B – Zaječice (15, Rosenvald), Pecerady – Netvořice (15, Frydrychovský), Jankov A – Úročnice B (15, Sochůrek).
IV. B třída: Kamberk – Bystřice B (15, J. Novotný), SK Přestavlky – Olbramovice B (15, Grund), Budenín – Heřmaničky B (15, Murgač), Jankov B – Mezno B (12, Sochůrek).
IV. C třída: Velíš – Libež (15, Dufek), Divišov B – Radošovice (15, Kratochvíl).
IV. D třída: Dolní Kralovice B – Miřetice B (15, Březina).
BASKETBAL
1. liga mužů – play out: Benešov – Písek (17).
Krajský přebor kadetů U16: Benešov – Kralupy nad Vltavou (13).
Krajský přebor mladších žákyň: Benešov – Sparta Praha B (11 a 15, ZŠ Dukelská).
FLORBAL
1. liga veteránů (divize I): Benešov – Future Old Boys (10), Benešov – Star Dust (14, ZŠ Jiráskova).
NEDĚLE 29. BŘEZNA 2009
BASKETBAL
Krajský přebor žen: Benešov B – Příbram 2000 (13.30). Krajský přebor starších minižaček: Benešov – Prosek (9.30 a 11.30, ZŠ Dukelská).
FOTBAL
Divize: Benešov – Votice (15, Pastyřík).
Dorost: Vlašim – Motorlet Praha (10 a 12.15, Navara, Na Lukách).
Krajský přebor: Vlašim – Semice (15, Novotný, v Kácově).
I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Benešov B (10.15, Čermoch).
Žáci: Čerčany – AFK Kolín (9.30 a 11.10, Rybka, v Nespekách).
I. B třída: Maršovice – Jílové (15, M. Jarolímek). Poříčí nad Sázavou - Nespeky (14, Vilhelm)
Okresní přebor: Sedlec–Prčice – Neveklov (15, Murgač), Teplýšovice B – Struhařov (15, Platil), Zdislavice – Čerčany (15, Novosad).
III. A třída: Mezno – Nespeky B (15, Bartoš), Chocerady B – Miličín (15, Macháček), Týnec B – Úročnice (15, Žarnecki).
III. B třída: Velíš – Tichonice (J. Novotný), Čechtice – Chotýšany B (15, Vilimovský), Křivsoudov – Pravonín (15, Špička).
IV. A třída: Václavice B – Jablonná A (14, Urban), Soběhrdy B – Čerčany B (10.15, Černý).
IV. B třída: Neustupov – Sedlec–Prčice B (15, Smitka), Ratměřice B – Miličín B (15, Novák).
IV. C třída: Struhařov B – Teplýšovice B (15, Borský), Popovice B – Myslič (15, Grunský), Postupice B – Nesperská Lhota B (15, Cígler).
IV. D třída: Pravonín B – Zdislavice B (13, Kratochvíl), Keblov – Hulice (15, R. Irion), Blaník Načeradec – Vracovice (15, Rathan), Čechtice – Louňovice A (12, Vilimovský), Křivsoudov B – Nesperská Lhota A (12, Špička), Trhový Štěpánov B – Libouň (15, Grund).
Pozor!
Okresní výsledky hlaste ihned po utkání na záznamník Benešovského deníku 317/725 145 nebo na telefon 723/ 555 100 (nejlépe SMS). ⋌(sim)