VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko - Víkend (28. února a 1. března) přinese v benešovském okresu několik sportovních akcí

26.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

PÁTEK 27. ÚNORA 2009

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor: Benešov B – Louňovice (18), Mrač A – Želivka (18), Petroupim A – Teplýšovice (18), Votice A – Benešov C (17.45), Vlašim B – Benešov D (18). Soutěž neregistrovaných 1: Týnec B – Smilkov (18), Kamenný Přívoz – Louňovice B (18), Heřmaničky A – Votice B (18), Trhový Štěpánov B – Petroupim B (18), Sázava C – Mrač B (18), Vlašim C – Netvořice A (18).

Soutěž neregistrovaných 2: Vlašim F – Vlašim D (18), Netvořice B – Vlašim E (18), Neveklov – Votice D (18), Olbramovice – Petroupim C (18), Votice C – Heřmaničky B (17.45), Čerčany B – Pyšely (18).

FUTSAL

II. liga: Arsenal Benešov – Bakov nad Jizerou (20, Neveklov).

BASKETBAL

Liga mladších dorostenek: Benešov – Mladá Boleslav (17, ZŠ Dukelská).

FOTBAL

Zimní turnaj na umělé trávě ve Voticích: Nespeky – Struhařov (18).

SOBOTA 28. ÚNORA 2009

BASKETBAL

Liga starších dorostenek: Benešov – Junior (17). Krajský přebor žen: Benešov B – Kolín (15). Kadeti U16: Benešov – Brandýs nad Labem (11), Benešov – Kralupy nad Vltavou (19).

Starší minižáci: Benešov – Mělník (9 a 13, ZŠ Dukelská).

FLORBAL

Veteráni: Benešov – Torza Sorry (12), Benešov – Havlíčkův Brod (14, ZŠ Jiráskova).

FOTBAL

Zimní turnaj ve Voticích na umělé trávě: Jankov – Heřmaničky (10), Votice B – Miřetice (12).

Zimní turnaj ve Vlašimi: O 3. místo dorostů: Vlašim dorost B – Trhový Štěpánov dorost (10.30). O 1. místo mužů: Pravonín – Ostředek (12.30).

Přípravný zápas: Votice – Chodov (18, UMT Votice).

FUTSAL

Okresní přebor (hala Neveklov): T. Olbramovice – Tempo Bn (9), Tenisáci Bn – Žejdlík Bn (9.50), Václavice – Gogo Bn (10.40), Tempo Bn – Žejdlík Bn (11.30), Tenisáci Bn – T. Olbramovice (12.20), Žejdlík Bn – V. Václavice (13.10), Gogo Bn – Tempo Bn (14), T. Olbramovice – V. Václavice (14.50), Gogo Bn – Tenisáci Bn (15.40).

II. třída (Bios Benešov): Bruins Bn – V. Václavice B (8.30), K. Chotýšany – Deratizace Bn (9.10), Mrač B – Bruins Bn (9.50), V. Václavice – Bystřice B (10.30), K. Chotýšany – Mrač B (11.10), Bystřice B – Deratizace Bn (11.50), V. Václavice B – K. Chotýšany (12.30), Deratizace Bn – Bruins Bn (13.10), Bystřice B – Mrač B (13.50).

NEDĚLE 1. BŘEZNA 2009

BASKETBAL

1. liga mužů: Benešov – Pardubice B (14.30).

Liga starších dorostenek: Benešov – Ústí nad Labem (10.30).

Krajský přebor starších minižáků: Benešov – Kolín (8.30 a 12.30, ZŠ Dukelská).

FOTBAL

Zimní turnaje na umělé trávě ve Voticích: Mezno – Čerčany (9), Bystřice – Popovice (11), Miličín – Votice dorost (13), Budenín – Neustupov (15).

imní turnaj ve Vlašimi na umělé trávě: O 3. místo mužů: Kácov – Louňovice (10.30). O 1. místo dorostů: Vlašim mladší dorost – Pravonín (12.30).

FUTSAL

I. třída (Neveklov): Dragouni Bn – R. S. Vlašim (9), Kobry Vlašim – Tisem (9.50), Devils Utd. Bn – Bukovany (10.40), R. S. Vlašim – Tisem (11.30), Kobry Vlašim – Dragouni Bn (12.20), Tisem – Devils Utd. Bn (13.10), Bukovany – R. S. Vlašim (14), Dragouni Bn – Devils Utd. Bn (14.50), Bukovany – Kobry Vlašim (15.40).

II. třída (Bios Benešov): Racek – L. Úročnice (8.30), R. J. Bn – Dlouhé Pole (9.10), Racek – Jokers Bn (9.50), L. Úročnice – Žejdlík Bn B (10.30), Dlouhé Pole – Racek (11.10), Jokers Bn – R. J. Bn (11.50), Dlouhé Pole – Žejdlík Bn B (12.30), L. Úročnice – R. J. Bn (13.10), Žejdlík Bn B – Jokers Bn (13.50).

Autor: Roman Mašek

26.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nemoc. Ilustrační foto.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Tvoření z drátků doplňovalo aktuální výstavu ve vlašimském Muzeu Podblanicka.
33

Drátenické řemeslo si vyzkoušeli malí i velcí ve vlašimském zámku

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Senioři se znovu potkali s dětmi

Benešov – Příležitost setkání se známými, konverzace i tvůrčí práce zaměřené na období Vánoc, využili v pátek 15. prosince včera ti dříve narození.

Dokonalá svatba byla dokonalá. Přijďte se přesvědčit

Vlašim - Skvělý divadelní zážitek připravili divákům vlašimští ochotníci Vznešený divoch, kteří pod vedením režisérky Andrey Smékalové nastudovali bláznivou situační komedii Dokonalá svatba britského dramatika Roberta Hawdona. Hra měla premiéru 7. prosince v kulturním domě Blaník ve Vlašimi.

10 tisíc pro dětské domovy vybrali při jógovém maratonu

Benešov – Již pátý ročník tradiční charitativní akce, Jógový maraton, se uskutečnil ve čtvrtek 14. prosince díky benešovskému spolku Fit Jóga.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT