SOBOTA 26. DUBNA 2008

FOTBAL – Krajský přebor žáků: Votice – Slaný (9:30 a 11:10, Matoušek), Benešov – Mnichovo Hradiště (9:30 a 11:10, Jeništa)
I. A třída mužů: Chocerady – Bakov (17, Nepovím).
I. B třída: Nespeky – Kondrac (17, Pudil), Týnec nad Sázavou – Vonoklasy (17, Jansa).

Okresní přebor: Votice B – Divišov (17, Špička), Mezno – Maršovice (17, Vilímovský), Ostředek – Úročnice (17, Platil).
III. A třída: Nespeky B – Soběhrdy (13:30, Kešner), Netvořice – Chocerady B (17, Grund), Miličín – Čerčany (17, Konvička), Maršovice B – Přestvlky (17, Kratochvíl), Václavice – Krhanice (17, Kudrjavcev), Jankov – Struhařov B (17, Grunský).
III. B třída: Libež – Kondrac B (17, Pessr), Heřmaničky – Miřetice B (17, K. Černý), Tichonice – Křivsoudov (17, Smitka), Bílkovice – Pravonín (17, Bačinský), Popovice – Bystřice (17, Murgač), Ratměřice – Dolní Kralovice (17, Mrázek).
IV. A třída: Bukovany – Václavice B (17, Cígler), Jablonná A – Křečovice (17, .............), Postupice A – Drachkov (17, Beňatinský), Zaječice – Úročnice B (17, Borský).
IV. B třída: Heřmaničky B – Budenín (14, K. Černý), Miličín B – Louňovice A (14, Konvička), SK Přestavlky – Olbramovice B (17, Svobodný), Kamberk – Neustupov (17, Žarnecki), Velíš B – Mezno B (17, Dufek), Jankov B – Sedlec–Prčice B (14, Grunský).
IV. C třída: Poříčí B – Teplýšovice C (17, Blahůšek), Divišov B – Nesperská Lhota (17, Mitáš).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Trhový Štěpánov (17, P. Irion), Louňovice B – Zdislavice B (17, J. Černý), Načeradec – Čechtice B (17, Rathan).
FLORBAL – mladší žáci A: Benešov – Střešovice (8), Benešov – Chodov (12, ZŠ Jiráskova).

NOHEJBAL – Okresní přebor: Divišov – Hvězdonice (9).

NEDĚLE 27. DUBNA 2008

FOTBAL – Krajský přebor dorost: Vlašim – Hořovice (10:15 a 12:30, Na Lukách, Garaja, Šimáček).
I. A třída – dorost: Dolní Kralovice – Stříbrná Skalice (10:15, Švejda), Benešov B – Nespeky (10:15, UMT, Bartůšek).
I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Olbramovice (14, Zdeněk), Sedlec–Prčice – Stříbrná Skalice (17, Vočka), Vlašim C – Slavia Louňovice (17, v Trhovém Štěpánově, Mikeš).

Okresní přebor: Struhařov – Miřetice (15, Rezek), Zdislavice – Neveklov (17, Hocek), Teplýšovice B – Chotýšany (17, Babický), Vrchotovy Janovice – Jírovice (17, Voříšek).
III. A třída: Týnec B – Lešany (17, Březnovský).
III. B třída: Velíš – Čechtice (17, R. Irion).
IV. A třída: Bystřice B – Pecerady (17, Blahůšek), Neveklov B – Čerčany B (15, Bačinský).
IV. B třída: Libouň – Ratměřice B (17, Rathan).
IV. C třída: Chotýšany B – Ostředek B (15, Rosenvald), Myslič – Postupice B (17, Mikolášek), Popovice B – Jablonná B (15, Novák), Radošovice – Tichonice B (17, Kudrjavcev).
IV. D. třída: Keblov – Hulice (15, Žarnecki), Pravonín B – Křivsoudov B (17, Kubík), Kladruby – Vracovice (15, Březina).
BASKETBAL – KP kadetů U16: Benešov – Kolín B (9). Junioři U18: Benešov – Čelákovice (11, ZŠ Dukelská).
NOHEJBAL – Okresní přebor: Albartos – Rozvázaná bota Racek (15), Vlašim/Votice – Bukovany (16, ve Voticích).
SOFTBAL – přebor mužů: Storks Vlašim – Žíznivý Bobři (14 a 16:30, u vlašimské sokolovny).