Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko/ O víkendu pokračuje play off v basketbale mužů a žen, florbal a fotbalová mistrovská utkání

3.4.2008
SDÍLEJ:

Vysokým vítězstvím a dobrou taktikou v Sokolově si hráči Arsenalu Benešov zpříjemnili vánoční svátkyFoto: Deník/Pavel Šimáček

SOBOTA 5. DUBNA 2008


BASKETBAL – I. liga mužů – čtvrtfinále play off: Benešov – Sokol Pražský (17, ZŠ Dukelská).
II. liga žen – play off: Benešov – Most (14,ZŠ Dukelská).


FOTBAL – divize: Votice – Motorlet Praha (16:30, Šob). Dorost: Benešov – Rokycany (10 a 12:15, Koval).
Krajský přebor dorostu: Týnec nad Sázavou – Vlašim (10:15 a 12:30, K. Macháček, M. Macháček).
I. A třída mužů: Teplýšovice – Poděbrady (16:30, Novotný). Dorost: Nespeky – Sedlec–Prčice (10:15, Velebil).
I. B třída: Pyšely – Vlašim C (16:30, J. Svoboda), Kondrac – Poříčí nad Sázavou (16:30, Velebil) .

Okresní přebor: Jírovice – Votice B (16:30, Březnovský), Chotýšany – Úročnice (16:30, Mikolášek), Neveklov – Ostředek (16:30, Pessr), Divišov – Zdislavice (16:30, Martin Macháček – Kudrjavcev, Urban).
III. A třída: Krhanice – Nespeky B (16:30, Bačinský), Přestavlky – Struhařov B (16:30, Blahůšek), Čerčany – Václavice (16:30, Voříšek), Netvořice – Miličín (16:30, Miličín).
III. B třída: Bystřice – Dolní Kralovice (16:30, R. Irion), Pravonín – Ratměřice (16:30, Murgač), Heřmaničky – Tichonice (16:30, Konvička).
IV. B třída: Mezno B – Libouň (16:30, Josef Novotný), Olbramovice B – Jankov B (16:30, P. Irion), Budenín – Kamberk (16:30, Borský), Heřmaničky B – Miličín B (13:30, Konvička).


NEDĚLE 6. DUBNA 2008


FOTBAL – Krajský přebor: Benešov – Stará Boleslav (16:30, Nehasil). Dorost: Votice – Slaný (10:15 a 12:30, Kaucký, Rybka).
I. A třída: Vlašim B – Slavia Jesenice (16:30, Jansa). Dorost: Dolní Kralovice – Uhlířské Janovice (10:15, Kolman). Žáci: Nespeky – Sedlec–Prčice (9:30 a 11:10, Šimáček), Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (9:30 a 11:10, Šípek), Vlašim – Sázava (9:30 a 11:10, Matoušek, Na Lukách).
I. B třída: Olbramovice – Zásmuky (14, Zikmunda), Sedlec–Prčice – Sibřina (16:30, Jarolímek).

Okresní přebor: Maršovice – Vrchotovy Janovice (16:30, Hocek), Miřetice – Teplýšovice B (16:30, Platil), Struhařov – Mezno (15, Špička).
III. A třída: Lešany – Jankov (16:30, Mrázek), Chocerady B – Maršovice B (16:30, K. Černý), Soběhrdy – Týnec B (10:15, Bartoš).
III. B třída: Čechtice – Libež (16:30, Rathan), Křivsoudov – Velíš (13:30, Kratochvíl), Miřetice B – Popovice (13:30, Platil), Kondrac B – Bílkovice (16:30, Babický).
IV. A třída – dohrávka: Neveklov B – Bukovany (15, Novák).
IV. B třída: Neustupov – Sedlec–Prčice B (15, Kešner), Louňovice A – Velíš B (15, Kubík), Ratměřice B – SK Přestavlky (16:30, Žarnecki).
IV C třída – dohrávky: Radošovice – Postupice B (16:30, Březina), Popovice B – Ostředek B (15, Dufek).
IV. D. třída – dohrávka: Čechtice B – Keblov (13:30, Rathan).
OP dorostu – dohrávky: Divišov – Benešov C (10:15, Svobodný), Neveklov – Lešany (10:15, Rezek).

BASKETBAL – I. liga mužů – čtvrtfinále play off: Benešov – Sokol Pražský (11, ZŠ Dukelská). Pokud ale Benešov v sobotu prohraje nedělní zápas se již nehraje.
II. liga žen – play off: Benešov – Drapa Prosek (13, ZŠ Dukelská).

FLORBAL – PH + SČ starší žáci: Benešov – Královské Vinohrady (10:30) a Benešov – Stará Boleslav (13:50, ZŠ Jiráskova)

Autor: Pavel Šimáček

3.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Žďárský tenorista Jakub Pustina.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Dopravu kolem Benešova blokuje nehoda

Benešov - Srážka dvou osobních aut poblíž benzinového čerpadla na silnici E55 u benešovské křižovatky na Červených Vršcích, komplikuje dnes, ve středu 18. října ranní dopravní špičku. Auta stojí podél Benešova ve směru od Tábora na Prahu.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Benešov – Bourání pěti montovaných objektův areálu Táborských kasáren, které celých 10 let, co místo opustili vojáci, okupovali bezdomovci, začalo v pondělí. Kromě demolice má neoprávněnému pobytu bezdomovců v areálu zabránit i městem najatá ostraha.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení