PÁTEK 26. ÚNORA 2010

Stolní tenis
Okresní přebor: Teplýšovice – Vlašim B (18), Mrač A – Benešov C (18), Sázava C – Votice A (18), Benešov D – Petroupim A (18), Čerčany A – Týnec B (18). Soutěž neregistrovaných 1: Kamenný Přívoz – Louňovice B (18), Petroupim B – Pyšely (18), Votice C – Louňovice A (17.45), Heřmaničky A – Votice B (18), Smilkov – Mrač B (18), Vlašim C – Netvořice (18). Soutěž neregistrovaných 2: Čerčany B – Olbramovice A (18), Vlašim D – Trhový Štěpánov B (18). Soutěž neregistrovaných 3: Olbramovice B – Týnec C (18), Vlašim E – Votice D (18), Benešov E – Petroupim C (18).

SOBOTA 27. ÚNORA 2010

Futsal
Okresní přebor (hala Neveklov): Gogo Benešov – Marná Snaha Neveklov (9), Rabbit OTS Benešov – Tempo Benešov (9.50), Mezihoří – Tuleni Olbramovice (10.40), Marná Snaha Neveklov – Tempo Benešov (11.30), Rabbit OTS Benešov – Gogo Benešov (12.20), Tempo Benešov – Mezihoří (13.10), Tuleni Olbramovice – Marná Snaha Neveklov (14), Gogo Benešov – Mezihoří (14.50), Tuleni Olbramovice – Rabbit OTS Benešov (15.40). 2. třída A (hala Bystřice): Karlín – Radioaktivní Jitrnice Benešov (9), Žejdlík Benešov B – Lalula Úročnice (9.40), Vyschlost Václavice B – Devils United Benešov B (10.20), Radioaktivní Jitrnice Benešov – Žejdlík Benešov B (11), Lalula Úročnice – Karlín (11.40), Žejdlík Benešov B – Devils United Benešov B (12.20), Radioaktivní Jitrnice Benešov – Vyschlost Václavice B (13), Pumy Benešov – TJ Bystřice (13.40), Karlín – Devils United Benešov B (14.20), Pumy Benešov – Kopeček Chotýšany (15), Vyschlost Václavice B – Lalula Úročnice (15.40), TJ Bystřice – Kopeček Chotýšany (16.20).

Basketbal
Liga mužů U20: Benešov – Sokolov (19).

Hokejbal
Extraliga mužů: Vlašim – KEB Kladno (13, Na Lukách).

Fotbal
Zimní turnaj ve Voticích: Maršovice – Podlesí (9), Sedlec–Prčice – Miřetice (15), Popovice – Miličín (17), Nesperská Lhota – Budenín (19). Zimní turnaj ve Vlašimi: Kácov – Vlašim dorost B (12), Rataje nad Sázavou – Kondrac B (15.15), Nesperská Lhota – Tichonice (17.30). Přípravné zápasy: Pyšely – Kondrac (16, UMT Benešov), Benešov – Chýnov (14, UMT Benešov), Votice dorost – Slavia Praha dorost (13).

NEDĚLE 28. ÚNORA 2010

Basketbal
Krajský přebor starších minižáků: Benešov – Pečky (10), Benešov – Mělník (14).

Fotbal
Zimní turnaj ve Voticích: Votice B – Pravonín (9), Struhařov – Chotýšany (11), Sedlčany – Chýnov (13), Ostředek – Zaječice (15), Blaník Načeradec – Jankov (17), Borotín – Teplýšovice (19).

Hokejbal
Extraliga mužů: Vlašim – Kovo Praha (10, Na Lukách).

Futsal
1. třída (hala Neveklov): Tenisáci Benešov B – Jokers Benešov (9), Ďáblové Jablonná – Eltsen Benešov (9.50), Mrač B – Buldoci Benešov (10.40), Jokers Benešov – Eltsen Benešov (11.30), Ďáblové Jablonná – Tenisáci Benešov B (12.20), Eltsen Benešov – Mrač B (13.10), Buldoci Benešov – Jokers Benešov (14), Tenisáci Benešov B – Mrač B (14.50), Buldoci Benešov – Ďáblové Jablonná (15.40).