VK Benešovská – TJ DDM Brno 3:0

První zápas začal lépe pro domácí hráčky, které nastoupily sebevědomě na soupeřky a během chvilky vedly o šest bodů. Brňanky se zpočátku trápily s výborným podáním benešovských kadetek. Po oddechovém čase, který si soupeř vybral za stavu 1:7, se hostující hráčky vzpamatovaly, zlepšily příjem a hra se vyrovnala. Chvílemi byly vidět pěkné výměny, ale většinou byla hra neuspořádaná a domácí hráčky se také během celého zápasu potýkaly se špatným příjmem, který jim znemožňoval dostat se ke kvalitnímu útoku. K vítězství domácích nakonec pomohlo výborné podání Hynkové. A tak první set vyhrály benešovské volejbalistky 25:18.

Druhé dějství začalo celkem vyrovnaně, ale za stavu 8:3 se zranila hostující hráčka, která špatně došlápla a udělala si výron kotníku. Tato situace rozhodila obě družstva a na hře to bylo vidět. Nakonec set skončil opět vítězstvím domácích 25:14.

Třetí set se již hrál v režii benešovských kadetek, které si v pohodě dokráčely vk výhře 25:16, a tak si připsaly plný počet bodů za první zápas.

Sety: 18, 14, 16.

VK Benešovská – TJ DDM Brno 3:0

Odvetný zápas začal vyrovnanou hrou obou družstev. Brněnské hráčky využívaly chyb domácích děvčat v poli a jejich špatného příjmu podání. Za stavu 12:10 se zranila benešovská Pechačová, která si udělala také výron kotníku. Situace rozhodila koncentraci domácích a jejich trenérka Vanžurová měla hodně práce, aby hráčky zklidnila. Koncovka byla dramatická a set nakonec skončil vítězstvím benešovských hráček 27:25.

Druhý a třetí set už byl v režii domácích hráček a celý zápas skončil vítězstvím 3:0.

Sety: 25, 19, 10.

Sestava VK Benešovská 1. volejbalová: E. Dvořáková, L. Čumplová, L. Houštěková, N. Pechačová, A. Peterková, K. Dvořáková, Š. Hynková, Š. Kotýnková, K. Maťhová, M. Zajícová. Trenérka: Iva Vanžurová.

DÁŠA VRBOVCOVÁ