PH + SČ přebor mužů (divize B)

Na pražském Zličíně čekali na benešovské muže soupeři Merkur Praha B a Vokovické Šavle. Přestože byly týmy papírově slabší, podařilo se florbalistům od Konopiště poprvé v soutěži klopýtnout a smolně remizovat s Merkurem.

Merkur Praha B – SK Benešov 2:2

Branky Benešova: 2. Suk (Baloun), 26. Svoboda (Pokorný). Vyloučení: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:1, 2:0.
SK Florbal Sloane Park Benešov: Brož, Mareš – Fifka, O. Novotný, Horálek, Kohoutek, Rainhart – Hlinka, Svoboda, Pokorný – Suk, Pícha, Baloun – M. Libra, Mičlo, Bartůšek.

SK Benešov – Vokovický Šavle 4:0

Branky Benešova: 2. Baloun (Horálek), 16. Svoboda (Rainhart), 17. Kohoutek (Suk) 33. Rainhar (Horálek). Vyloučení: 2:1. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0.
SK Florbal Sloane Benešov: Brož, Mareš – Fifka, Horálek, Kohoutek, Rainhart – Hlinka, Svoboda, Pokorný – Suk, Pícha, Baloun – M. Libra, Mičlo, Bartůšek.

1. liga veteránů (divize I)

Nejstarší florbalisté Benešova v hale na Chodově porazili těsně Black Angel a prohráli se Stars Dust

SK Benešov – Black Angels 4:3

Branky a nahrávky Benešova: Hruška, Podhola (Uher), Matuška, Suk (Uher). Třetiny: 1:0, 0:2, 3:1.

SK Benešov – Star Dust 1:3

Branka a nahrávka Benešova: Hruška (Uher). Třetiny: 1:2, 0:0, 0:1.

2. liga juniorů (divize II)

Junioři Benešova bojovali, ale body v domácím prostředí s FBC Auto Start98 Canadien team a s AC Sparta Black Angels, nezískali.

Canadien team – SK Benešov 5:2

Branky Benešova: Krupička, Bartůšek. Třetiny: 2:1, 2:0, 1:1.

SK Benešov – Black Angels 5:8

Branky Benešova: Bartůšek, M. Libra, Krupička, Štěpánek, J. Libra. Třetiny: 1:4, 1:2, 3:2.

1. liga juniorek (divize II)

Juniorky Benešova měly odehrát dvě utkání, ale zápas s FBC ECKG Juniorky Kladno byl z důvodu výpadku elektrické energie přesunut na jiný termín. Ve druhém kvalitním utkání se benešovské hráčky rozešly smírně s Děkankou Praha.

Děkanka Praha – SK Benešov 4:4

Branky Benešova: 21. Slavíková (Vnoučková), 34. Slavíková, 42. Červová, 44. Dostálová (Šraierová). Třetiny: 1:0, 1:1, 2:3.
SK Florbal Sloane Park Benešov: V. Radová – Barková, Erlichová, Šraierová, B. Radová, Kubátová, Slavíková, Vnoučková, Červová, Vašáková, Dostálová.

Pražská liga mladších žáků (divize III)

Mladíci Benešova remizovali s Chodovem, když už prohrávali 0:2. Ve druhém zápase porazili jasně poslední celek tabulky FbC Start 98 Kunratice.

TJ JM Chodov – Florbal Benešov 2:2

Branky a nahrávky Benešova: Uher (Kieler), Lukáš (Čepela). Třetiny: 1:0, 1:1, 0:1.
SK Florbal Benešov: Krátký – Tůma, Sklenář, Severa, Vobecký (17. Uher), Kieler – Lukáš, Mrva, Šahin, Uher (17. Vobecký), Čepela, Mudra.

SK Florbal Benešov – Kunratice 6:1

Branky a nahrávky: Vobecký (Čepela), Čepela, Kieler, Uher (Kieler), Kieler (Severa), Čepela (Vobecký). Třetiny: 2:0, 4:0, 0:1.
SK Florbal Benešov: Krátký – Tůma, Sklenář, Severa, Uher, Kieler – Lukáš, Mrva, Šahin, Vobecký, Čepela, Mudra.

Pražský přebor mladších žáků

Béčko mladších žáků Benešova nešťastně prohrálo s Chodovem a poradilo si s Rudnou.

SK Florbal Benešov B – Chodov B 1:2

Branka a nahrávka Benešova: Hruška (Rada). Třetiny: 0:2, 1:0, 0:0.

SK Florbal Benešov B – Rudná 5:2

Branky a nahrávky Benešova: Hruška (Fifka), Rada (Hvasta), Rada, Fifka, Rada (Hruška). Třetiny: 2:0, 1:1, 2:1.
SK Florbal Benešov B: Ballek – Fifka, Hýbek, Hvasta, Rada, Hruška – Benačan, Bejbl, Benda, Šedivý, Kmoch.