1. liga juniorek, Sezimovo Ústí

S jistotou postupu do nižší nadstavby v 1. lize juniorek odehrála úspěšně benešovská děvčata na jihu Čech své dva poslední zápasy v základní skupině divize I.

1FBK TÁBOR – SK FLORBAL BENEŠOV 0:14

Na první zásah se čekalo dlouhých šest minut, pak se rozjel žlutomodrý brankostroj. Po dvou třetinách se za stavu 0:11 trenér Svoboda marně snažil motivovat hráčky k větší aktivitě. Šest minut před koncem zápasu mohly táborská děvčata vsítit svou čestnou branku, protože jejich ojedinělou akci zastavila benešovská obrana za cenu faulu, který rozhodčí „ocenili" trestným nájezdem. Do té doby nudící se brankářka Červová však byla proti a nedala své soupeřce ani čas vystřelit. Až v samotném závěru se benešovské střelkyně opět probudily a během posledních dvou minut přidaly další tři branky.
Statistika Benešova: Perná 5 + 2, Heralová 4 + 1, Němcová 2 + 1, Polívková 1 + 1, Pokorná 1 + 0, Chmielová 1 + 0, Kalinová 0 + 3, Hejzlarová 0 + 1, Majerová 0 + 1. Střely na branku: 12:36. Přesilovky: 4:0. Třetiny: 0:4, 0:7, 0:3.

FBC PLZEŇ – SK FLORBAL BENEŠOV 1:6

Florbalistky Plzně přijely s jedinou hráčkou na střídání a jejich jediný herní systém byl dokonalý „beton". Benešovská děvčata se podřídila jejich hernímu stylu a předvedená hra bylo z obou stran jedno velké trápení.Přesto benešovské hráčky získaly vedení 4:0. Následně dovolily soupeřkám vstřelit jediný gól, zbytek zápasu se dohrával jen z povinnosti.
Statistika Benešova: Perná 2 + 2, Heralová 2 + 1, Polívková 1 + 0, Chmielová 1 + 0, Němcová 0 + 1, Hejzlarová 0 + 1. Střely na branku: 10:23. Přesilovky: 2:1.Třetiny: 1:4, 0:1, 0:1.
Sestava Benešova: Červová – Pokorná, Hejzlarová, Chmielová, Majerová, Kalinová, Němcová, Perná, Polívková, Heralová, Amerlingová. Trenér: Oldřich Svoboda.

Pozitivem kromě šesti bodů bylo vylepšení osobních statistik Anety Perné, Kristýny Heralové a brankářky Karolíny Červové, které se podařilo stlačit počet vstřelených branek za zápas pod dvě a po základní části má vynikající gólový průměr 1,9.

V nadstavbě čeká Benešov skupina – Slávia VŠ Plzeň, FBC United České Budějovice, Elite Praha team Future DDM Praha 10, Herbadent SJM Praha 11 a TJ Sokol Nové Strašecí.

2. liga žen, Praha – Čakovice

Ženy Benešova odjely k jedinému zápasu hranému v neděli večer do pražských Čakovic a z výletu body nedovezly.

SK FLORBAL BENEŠOV – CIRKUS PRAHA 1:4

Benešov se sice ujal vedení, ale v první třetině promarnil několik tutovek. Následně převzaly iniciativu hráčky Cirkusu a dokonale čtyřmi góly otočily skóre.

PH+SČ liga mužů – divize B, Stochov

Benešovští muži ve Stochově zaváhali s kolínskými Pitbully a po deseti zápasech jsou na druhé příčce své soutěže, o jediný bod za vedoucím Startem 98 „B".

SK Florbal Benešov – FbK Wildcats Praha 4:3.
SK Florbal Benešov – FBC Pitbulls Kolín 0:5.