První místa získali Andrea Maršíčková – ve všech zápasech si počkala a trestala chyby soupeřek. Viktorie Fuksová – čtyři vítězství a všechna před limitem, vždy s úsměvem a grácií. Lucka Bartůšková po suverénním  vítězství ve skupině bojovala víc s dusnem než se soupeřkami (celkem 5 vítězných zápasů). Lucka Dvořáková – 3 výhry, žádná ze soupeřek „nepřežila" poločas. Michal Maršíček – zúročil zkušenosti, zápasy vyhrával pevným držením v boji na zemi. Jirka Sládek – výborný výkon, čtyři vítězství, všechna na ippon i nad soupeři o hlavu vyššími.

Druhá místa obsadili za čtyři výhry a jednu prohru  Pepík Kahoun, který byl zpočátku i ve finále lepší, ale po nerozhodném výsledku se rozhodčí těsně přiklonili na stranu soupeře. Katka Dvořáková vyhrála dvakrát a ve finále se statečně bránila zkušenější soupeřce.
Třetí místo obsadil Tomáš Pikora, který se probojoval do semifinále, kde podlehl pozdějšímu vítězi nejtěsnějším způsobem – po nerozhodném výsledku rozhodčí hlasovali 2:1 pro soupeře.

Kryštof Křížek a Michal Maršíček, jednoho soupeře porazili v souboji o druhé postupové místo ze skupiny podlehli po boji. Josef Chmel ve skupině sice porazil později stříbrného medailistu a ještě  těsně před koncem zápasu vedl nad pozdějším vítězem, ale tento klíčový zápas  ztratil a ze skupiny dále nepostoupil.

„Bronz družstva je velkým úspěchem, naše dvanáctičlenné „torzo" nasbíralo více bodů než za námi skončivší početnější  družstva i se 36 závodníky," měl radost po závodech trenér Aleš Pikora.

ALEŠ PIKORA