Ve věkové kategorii přípravky reprezentovali Benešov Hynek Havlíček a sourozenci Johanka a Jan Kahounovi. Nejlépe se umístil Honza Kahoun, který vybojoval druhé místo. V prvním utkání se potkal se svým týmovým kolegou Hynkem. Honza byl aktivnější a zvítězil tak na jeden bod. Druhého soupeře hodil na ippon během prvních pár sekund. Ve třetím zápase zaváhal při přechodu do boje na zemi a protivník ho udržel.

Havlíček po zápase s Kahounem nastoupil ještě ke dvěma utkáním, ve kterých ovšem byli soupeři nad jeho síly a prohrál oba zápasy v držení.

Johanka Kahounová porazila svou soupeřku držením. V dalších dvou zápasech se jí   nepodařilo zvítězit a obsadila tak třetí místo.
Zlaté medaile v kategorii mláďat vybojovali Roman Fuksa a Lucka Bartůšková, která svým soupeřkám nedala šanci a bez problémů ukončila zápasy před časovým limitem.

Fuksa byl velice aktivní, což se mu vyplatilo ve dvou vyrovnaných zápasech, kdy zvítězil jedním bodem právě díky aktivnímu přístupu. Ve třetím utkání předvedl perfektní hod na chvat o-goši a vyhrál.

Další benešovský závodník Matěj Gruber odcházel z jednoho zápasu jako poražený a z druhého jako vítěz. Vybojoval tak druhé místo stejně jako Josef Kahoun, který měl tentokrát nejvíce soupeřů. Nestačil pouze na jednoho ze čtyř.
Bronz si z Kralup odvezl Jakub Maršíček. Ve své váhové kategorii se utkal s benešovským judistou Matyášem Dankem, kterého porazil na juko. V následujících utkáních ale již nezvítězil. Stejně tak Danko se tentokrát nedokázal prosadit, ačkoliv byl velmi těžkým protivníkem.

VERONIKA JANOUDOVÁ