Na Mistrovstvích ČR nevybojovali individuální medaili, ale několikrát byli velmi blízko. Páté místo obsadili Jan Pikora (dorost) a Andrea Maršíčková (juniorky a dorost), devátou příčku braly starší žákyně Kateřina Myslivcová a Michaela Houdková a jedenáctý skončil junior Jan Pikora.

Družstvo starších žáků vybojovalo na přeboru ČR v domácím prostředí vybojovalo jako první středočeský tým titul mistrů ČR. Členy družstva byli Udo Grewe, Petr Pokorný, Lukáš Novák a Tomáš Pikora. Andrea Maršíčková hostovala v družstvu Kolína a obsadila s ním sedmé místo v Mistrovství ČR družstev dorostenek.

V celoročním bodování vybraných turnajů Českého poháru, jako kvalifikaci pro účast na MČR, se do první desítky probojovali Michaela Houdková a Kateřina Myslivcová (páté), Andrea Maršíčková (šesté), Tomáš Pikora (sedmý), Jan Pikora (osmý), Jiří Sládek (desátý). V závodech Českého poháru vybojovali několik medailových umístění.

Jan Pikora byl nejúspěšnějším členem družstva Olomouce v dorostenecké lize, kde zkušenosti získávali i Jiří Sládek, Tomáš Pikora a Michal Maršíček.
Na přeborech Středočeského kraje, po sečtení výsledků všech věkových kategorií od mláďat přes žákovské, dorostenecké, juniorské až po dospělé, v hodnocení celkem 26 oddílů, Benešovští zvítězili. Celkem vybojovali deset přebornických titulů jednotlivců.

Vysoce byl i hodnocen 21. ročník turnaje, který tradičně pořádá SKP judo Benešov pro nejmladší věkové kategorie. Bojovalo zde více jak 247 závodníků a závodnic z 31 oddílů celých Čech.

Mládežnické družstvo obsadilo osmé místo v celoroční Polabské lize.

Mezi úspěšné akce lze určitě počítat pořádání spojeného Mistrovství ČR družstev starších žáků, žákyň, dorostenek a žen i krajského přeboru.
Po osmé pořádali letní soustředění, které organizovali jako příměstské. V předvánočním čase uspořádali pro svoje členy a jejich rodiče sedmý ročník soutěže „rodinných týmů", letos v konkurenci 18 družstev obhájila vítězství z minulého roku Katka Myslivcová s taťkou.

Trenérské obsazení se stabilizovalo i díky obětavosti všech benešovských trenérů a zapojením našich starších závodníků při výcviku nejmladších členů a na konci roku měl oddíl více jak 145 členů.

Díky trvalému pochopení vedení ZŠ Dukelská a Města Benešov se zlepšují podmínky pro trénování i pořádání sportovních akcí juda.

Při pokračující generační výměně, kterou oddíl prochází, nadále trenéry těší, že se začínají prosazovat mladí závodníci a závodnice v kategoriích předžákovských. Ve snaze dát šanci všem zájemcům těší i fakt, že celkem 53 závodníků a závodnic se vydalo na minimálně na jeden turnaj.

ALEŠ PIKORA