Ondra Tichý vybojoval první místo. Ve všech zápasech jednoznačně dominoval, opět potvrdil výborný cit pro pohyb, díky kterému se mu dařil předcházet soupeře v útoku. Vítězil i díky u něho nevídané bojovnosti byl to jeho jednoznačně nejlepší letošní výkon. Adam Vojta, Martin Kudrna a Vašek Šílený získali stříbrné medaile. Adam Vojta opět bojoval s velkým nasazením, kterým se snažil „utahat“ soupeře. Především díky této taktice se mu podařilo probojovat do finále, kde svedl do poslední chvíle vyrovnaný souboj s polským protivníkem. O těsné Adamově prohře, při konečném nerozhodném stavu rozhodli rozhodčí těsně 2:1 pro soupeře. Martin Kudrna zlepšil celkový přehled a rozšířil rejstřík chvatů. Martin zpestřil útok a silové chvaty střídal s technickými podmety, čímž nutil soupeře k chybám.

Finále ztratil v boji na zemi se soupeřem, který bojoval na hranici tvrdosti. Pro Vaška Šíleného byla stříbrná medaile nečekaným úspěchem. Vašek bojoval soustředěně jak v útoku tak i obraně s velkým nasazením. Zejména semifinále bylo vyrovnané, ale pro Vaška se rozhodli všichni tři rozhodčí. Ve finále byl dlouho vyrovnaným soupeřem favoritovi z Litoměřic. Ten se prosadil až ve druhé polovině zápasu. Alena Vojtová a Andrejka Maršíčková vybojovaly bronzové medaile. Alenka porazila dvě domácí soupeřky především díky zlepšené obraně, ze které vycházela ve všech vítězných zápasech. Andrejka Maršíčková ztratila první vyrovnaný zápas i díky zmatkujícím rozhodčím, kteří chybně ukončili zápas ve chvíli, kdy byla naše závodnice v pozici blízko vítězství.

Statečně bojovali i další, ale tentokrát na medaile nedosáhli Bára Křížková, Jan Pikora, Jakub Ortinský, Dominik a Vojta Jonákovi, Michal Maršíček a Pavlína Šílená. -AP-