OP 1

Petroupim - Ostředek 6:12. D. Škvor 2, Pohunek 2, Svoboda, čtyřhra – Menz 4, Janata 4, R. Žydyk 2, Velek, čtyřhra.

Benešov C - Votice 11:7. Šostý 3, Barta 3, Mohr 2, Krejčí 2, čtyřhra – Zavadil 2, I. Januš 2, Dvořáková, Brejla, čtyřhra.

Týnec - Olbramovice 15:3. Kašpárek 4, Vl. Balata 4, Kastner 4, Kratochvíl 2, čtyřhra – Matějovský, Pekárek, čtyřhra.

Pyšely - Sázava 1:17. Čtyřhra – Žoha 4, J. Houdek 4, Linhart ml. 4, Šteflíček 4, čtyřhra.

Divišov - Neveklov 9:9. Nožka 3, Růžička 2, Bělina 2, Křížová, čtyřhra – D. Kačmar 4, L. Peter 2, Valterová 2, čtyřhra.

Mrač - Louňovice 4:14. Rabiňák 2, Dlouhá, V. Škvor – Škopková 4, Hazmuka 4, Štěpánek 3, Jíša, 2 x čtyřhra.

1. Louňovice „A“ 3 3 0 0 36:18 9

2. Benešov „C“ 3 3 0 0 34:20 9

3. Sázava „A“ 3 2 0 1 36:18 7

4. Ostředek „A“ 3 2 0 1 31:23 7

5. Votice „A“ 3 2 0 1 31:23 7

6. Divišov „A“ 3 1 1 1 32:22 6

7. Neveklov „A“ 2 1 1 0 22:14 5

8. Petroupim „A“ 3 1 0 2 26:28 5

9. Týnec „A“ 2 1 0 1 20:16 4

10. Pyšely „A“ 3 0 0 3 14:40 3

11. Olbramovice „A“ 3 0 0 3 13:41 3

12. Mrač 3 0 0 3 11:43 3
 

OP2

Netvořice - Čerčany B 8:10. Kubásek 2, Z. Ošmera 2, Vodehnal 2, Mir. Čipera, čtyřhra – Tomašovič 4, Kučera 3, J. Matoušek, Šrámek, čtyřhra.

Sázava B - Kamenný Přívoz A 13:5. Novák 4, Šturc 3, Srb 3, Gábor 2, čtyřhra – Jirka st. 2, Jirka ml., Hejzlar, čtyřhra.

Čerčany A - Krusičany 10:8. Mádr 3, Dykast 3, Žádník 2, Bartůšková 2 – L. Jahoda 2, Fulín, Chocholoušek, Vozár, 2 x čtyřhra, skreč.

Votice B - Louňovice B 8:10. Písařík 3, Jíša 3, Pařík, čtyřhra – Tichá 4, Kakos 2, Kahoun 2, Remiš, čtyřhra. 

1. Čerčany „B“ 3 3 0 0 34:20 9

2. Sázava „B“ 3 2 1 0 38:16 8

3. Čerčany „A“ 3 2 1 0 31:23 8

4. Netvořice „A“ 3 1 1 1 27:27 6

5. Louňovice „B“ 3 1 1 1 25:29 6

6. Týnec „B“ 2 1 1 0 21:15 5

7. Votice „B“ 3 0 1 2 24:30 4

8. Kamenný Přívoz „A“ 3 0 1 2 19:35 4

9. Teplýšovice „A“ 2 0 1 1 17:19 3 

10. Krusičany „A“ 3 0 0 3 16:38 3 
 

OP 3

Pyšely B - Ostředek B 15:3. Kovařík 4, Grach 3, Gončar 3, Melíšek 3, Ptáček, čtyřhra – Velek 2, čtyřhra.

Petroupim B - Divišov B 7:11. Klatovský 3, J. Škvor, Lejček, Z. Šturc, čtyřhra – Kuneš 4, Šimáček 3, Pekárek st. 3, čtyřhra.

Neveklov B - Olbramovice B 11:7. Kříž 4, Veselý 4, M. Kačmar 2, čtyřhra – Bron 2, Novák 2, Macháček, Zimmerman, čtyřhra.

Heřmaničky - Benešov D 0:18. Černý 4, Šachl 4, Hnátek 4, Košař 2, Vlasák 2, 2 x čtyřhra.

Olbramovice C - Netvořice B 4:14. Vosátka 3, Rosol – Truhlář 4, Fulín 3, Mir. Čipera 3, Bron 2, 2 x čtyřhra.

1. Benešov „D“ 3 3 0 0 43:11 9

2. Pyšely „B“ 3 2 0 1 35:19 7

3. Netvořice „B“ 3 2 0 1 33:21 7

4. Petroupim „B“ 3 2 0 1 29:25 7

5. Divišov „B“ 3 1 1 1 28:26 6

6. Neveklov „B“ 3 1 0 2 25:29 5

7. Olbramovice „B“ 3 1 0 2 25:29 5

8. Ostředek „B“ 3 1 0 2 19:35 5

9. Heřmaničky 3 1 0 2 14:40 5

10. Olbramovice „C“ 3 0 1 2 19:35 4
 

OP 4

Úročnice - Divišov C 11:7. Müller 4, Šejstal 3, Jindřich 2, Hruška, čtyřhra – Vlk 3, Lehán 2, Lacko, čtyřhra.

Krusičany B - Bystřice 12:6. Heřman st. 4, Vozár 3, Kašpárek 2, Ptáčník, 2 x čtyřhra – Hampešt 2, Šach 2, Jirák, Černý.

Smilkov - Týnec C 11:7. Trachta 3, Dohnal 3, Racík 2, Utínek, čtyřhra, skreč – Váňa 2, Jarolím 2, Masojídek, Šafrata, čtyřhra.

Nesvačily - Benešov E 15:3. Šticha 4, L. Dráb 3, Stibůrek 3, Sládeček 3, 2 x čtyřhra – Schuster 3.

Votice C - Petroupim C 10:8. Budka 3, Zoul 3, M. Žák 3, čtyřhra – Petr 2, Rabiňák 2, Hruška 2, Beňatinský, čtyřhra.

1. Nesvačily „A“ 3 3 0 0 38:16 9

2. Smilkov „A“ 3 3 0 0 38:16 9

3. Úročnice 3 3 0 0 35:19 9

4. Krusičany „B“ 3 2 0 1 32:22 7

5. Votice „C“ 3 2 0 1 30:24 7

6. Týnec „C“ 3 1 0 2 25:29 5

7. Bystřice „A“ 3 1 0 2 22:32 5

8. Divišov „C“ 3 0 0 3 20:34 3

9. Petroupim „C“ 3 0 0 3 18:36 3

10. Benešov „E“ 3 0 0 3 12:42 3
 

OP 5

Nesvačily B - Čerčany C 3:15. R. Dráb, Burský, Lízner – Bartůšková 4, Kódl, Ševera 4, Jelen, 2 x čtyřhra.

Vlašim - Kamenný Přívoz B 5:13. Vaigl 2, Poláková 2, Jírová – K. Kukla 3, Kováč 3, Růžička 3, J. Kukla 2, 2 x čtyřhra.

Teplýšovice B - Pyšely C 6:12. Zeman 3, Grézl 2 – Melíšek 4, Hrach 3, Garay 2, Klinderová 2, 2 x čtyřhra.

Ostředek C - Netvořice C 11:7. Lemberk 3, Nenáhlo 3, Vosádka 3, Císař, čtyřhra – Alexander 2, Šádek 2, Havelka st., Ernestová, čtyřhra.

Bystřice B - Petroupim D 12:6. Nedvěd 3, M. Vrtiška 3, D. Vrtiška 3, Randa 2, čtyřhra – Hruška 4, Kysela, čtyřhra.

1. Ostředek „C“ 3 3 0 0 33:21 9

2. Pyšely „C“ 3 2 1 0 34:20 8

3. Kamenný Přívoz „B“ 3 2 0 1 29:25 7

4. Teplýšovice „B“ 3 2 0 1 26:28 7

5. Čerčany „C“ 3 1 1 1 32:22 6

6. Bystřice „B“ 3 1 1 1 29:25 6

7. Nesvačily „B“ 3 1 1 1 24:30 6

8. Vlašim 3 1 0 2 20:34 5

9. Smilkov „B“ 2 0 0 2 16:20 2

10. Netvořice „C“ 2 0 0 2 15:21 2

11. Petroupim „D“ 2 0 0 2 12:24 2

MAREK ŠKVOR