OP 1

Benešovské céčko zvýšilo náskok v čele na tři body, když mu k tomu pomohla výhra třetích Louňovic nad druhými Voticemi. Největší překvapení připravila předposlední Mrač, když remizovala s Petroupimí.

Mrač – Petroupim 9:9. Dlouhá 3, Rabiňák 2, Vl. Škvor 2, Jíša, čtyřhra – D. Škvor 4, Šturc 2, Svoboda, Klatovský, čtyřhra.

Olbramovice – Benešov C 5:13. Dohnal 3, čtyřhra, skreč – Šostý 3, Krejčí 3, Mohr 3, Hausenblas 2, čtyřhra, skreč.

Teplýšovice – Pyšely 7:11. Šramota 2, Sládek 2, Zeman 2, Pessr – Chrt 4, Kovařík 2, Vejmelka 2, Stínil, čtyřhra 2x.

Louňovice – Votice 13:5. Málek 4, Škopková 3, Hazmuka 2, Štěpánek 2, čtyřhra, skreč – Dvořáková 2, I. Januš, Smejkalová, čtyřhra.

Čerčany – Sázava 1:17. Žádník – Žoha 4, Trmal 4, Šteflíček 4, Novák 3, 2 x čtyřhra.

1. Benešov C 17 14 2 1 215: 91 47
2. Votice 17 13 1 3 200:106 44
3. Louňovice 17 13 1 3 195:111 44
4. Sázava 17 10 5 2 206:100 42
5. Vlašim 15 11 0 4 173:97 37
6. Neveklov 16 7 0 9 139:149 30
7. Petroupim 17 5 3 9 124:182 30
8. Olbramovice 16 4 5 7 138:150 29
9. Pyšely 17 6 0 11 118:188 29
10. Čerčany 17 4 3 10 114:192 28
11. Mrač 17 1 2 14 96:210 21
12. Teplýšovice 17 1 0 16 82:224 19

OP 2

Na šestnácti výhrách se zastavila úspěšná série benešovského déčka, když remizovalo v Olbramovicích. Přesto je jasně v čele a s největší pravděpodobností se stane vítězem „dvojky".

Olbramovice B – Benešov D 9:9. Trázník 3, Novák 2, L. Pekárek 2, Bron, čtyřhra – Hnátek 3, Košař 3, Bělina 2, čtyřhra.

Kamenný Přívoz – Čerčany B 5:13. Jirka ml. 2, Jirka st., čtyřhra 2x – Vocel 4, Kučera 4, Šrámek 3, J. Matoušek 2.

Louňovice – Votice B 13:5. Tichá 3, Kakos 3, Bébr 2, Bejbl 2, čtyřhra 2x, skreč – F. Januš 2, Lovíšek 2, Jíša.

Netvořice – Sázava B 9:9. Vodehnal 2, Kubásek 2, Netolický 2, Ošmera 2, čtyřhra – Šturc 3, J. Houdek 3, Linhart ml., Buldra, čtyřhra.

Lešany – Týnec B 12:6. Krajč 4, Fulín 3, Nykl 3, Truhlář, čtyřhra – Šípek 2, J. Pospíšil 2, Cvaniga, čtyřhra.

1. Benešov D 17 16 1 0 235: 71 50
2. Louňovice B 17 9 3 5 179:127 38
3. Olbramovice B 17 8 5 4 158:148 38
4. Čerčany B 17 9 1 7 166:140 36
5. Votice B 17 8 3 6 160:146 36
6. Sázava B 17 7 5 5 158:148 36
7. Netvořice 17 6 3 8 149:157 32
8. Zámek Lešany 17 7 0 10 131:175 31
9. Týnec B 17 6 1 10 132:174 30
10. Kamenný Přívoz 17 5 2 10 131:175 29
11. Krusičany 16 3 5 8 116:172 27
12. Heřmaničky 16 2 1 13 103:185 21

OP 3

Divišov jako jediný ze všech účastníků okresních soutěží drží čistý štít a nezastavilo ho ani ve šlágru kola druhé petroupimské béčko. Na opačném pólu tabulky zvítězilo těsně céčko Týnce v Krusičanech.

Neveklov B – Netvořice B 13:5. M. Kačmar 4, Kříž 3, Veselý 3, Peter 2, čtyřhra – Bron 2, Šmeral st. 2, čtyřhra.

Votice C – Ostředek 10:8. Lovíšek 3, Jíša 3, Procházka 2, Zoul, čtyřhra – Janata 4, R. Žydyk, J. Žydyk, čtyřhra, skreč.

Petroupim B – Divišov 6:12. J. Škvor 2, Šturc st., Lejček, Petr, čtyřhra – Růžička 4, Strnka 4, Šimáček 2, Kuneš, čtyřhra.

Benešov E – Heřmaničky B 12:6. Z. Černý 3, Vlasák 3, Ottl 3, Slavík, čtyřhra 2x – Vrtiška 4, Cmíral, Šplíchal.

Krusičany B – Týnec C 8:10. Ptáčník 3, Heřman st. 3, Kašpárek, čtyřhra – Cvaniga 3, Masojídek 3, Šípek 2, Jarolím, čtyřhra.

1. Divišov 17 17 0 0 234: 72 51
2. Petroupim B 17 13 0 4 182:124 43
3. Netvořice B 17 11 0 6 172:134 39
4. Smilkov 16 11 0 5 169:119 38
5. Neveklov B 17 10 1 6 169:137 38
6. Pyšely B 16 9 2 5 167:121 36
7. Votice C 17 7 3 7 152:154 34
8. Benešov E 17 7 0 10 145:161 31
9. Heřmaničky B 17 4 0 13 122:184 25
10. Týnec C 17 3 2 12 111:195 25
11. Ostředek 17 2 2 13 100:206 23
12. Krusičany B 17 2 0 15 95:211 21

OP 4

Před dohrávkami se na vedoucí duo dotáhlo déčko Votic, takže závěr soutěže bude ještě dramatický.

Netvořice C – Bystřice B 14:4. Havelka 4, J. Čipera 4, Janák 3, M. Čipera 2, čtyřhra – Jirák 2, Kubásek, čtyřhra.

Petroupim D – Čerčany C 5:13. Šádek 2, Rabiňák, J. Hruška, čtyřhra – Panenka 4, Kódl 4, Bartůšková 3, Novotný, čtyřhra.

Votice D – Pyšely C 12:6. Zoul 3, Budka 3, Pařík 3, M. Žák 2, čtyřhra – Jiráň 4, Klinderová, čtyřhra.

Bystřice A – Teplýšovice B 18:0. Šach 4, D. Jendele 4, Černý 4, Burský 4, čtyřhra 2x.

1. Divišov B 16 15 0 1 211: 77 46

2. Petroupim C 16 15 0 1 210: 78 46
3. Votice D 17 14 1 2 202:102 46
4. Bystřice A 17 10 0 7 177:129 37
5. Olbramovice C 16 10 0 6 167:121 36
6. Netvořice C 17 8 1 8 151:155 34
7. Pyšely C 17 7 1 9 159:147 32
8. Čerčany C 17 7 0 10 146:160 31
9. Petroupim D 17 4 0 13 116:188 25
10. Ostředek B 16 3 1 12 113:175 23
11. Teplýšovice B 17 2 1 14 76:230 22
12. Bystřice B 17 2 1 14 70:236 22

MAREK ŠKVOR