HC Kert Park Praha - HBT Vlašim 1:1

Ve vyrovnaném utkání měli více navrch v první třetině hosté, ale prosadili se jen jednou po střele Máčaly. "Chybělo nám více štěstí a klidu v zakončení a také Pavel Dušek, který umí gól dát," smutnil trenér Vlašimi Petr Řepík a povzdechl si nad neúčastí nemocného kanonýra.


Ve druhé třetině branka nepadla a jednogólové vedení drželi hosté až do 37. minuty, kdy domácí z přesilovky dost šťastně vyrovnali. "Střela od červené čáry prošla mezi nohy jinak vynikajícího Straky. Jsme však lidi a je to sport, takže se to může stát," nezatracuje gólmana po jedné chybě Řepík.


Rozhodnutí nepřineslo ani pět nájezdů na každé straně. Hrači obou mužstev vstřelili dvou gólech (u Vlašimi Špale, Blažek dali, Bartejs, V. Čičatka a Fris nedali) a jejikož se dál v hokejbale nepokračuje (zvláštní pravidlo) rozdala si mužstva po bodu.


"Zápas hodnotím kladně. Kluci šli za vítězstvím a i přes tlak rozhodčích jsme si bod zasloužili, měli jsme podle mě dokonce vyhrát. Teď se budeme snažit vyhrát v Ústí. Myslím si, že na to mužstvo máme, můžeme porazit kohokoliv a už bychom měli být kompletní," věří v lepší zítřky vlašimský kouč.

Branky: 36.58 Kuna (Ptáčník) - 7.28 Máčala (Filip). Rozhodčí: Hrazdíra, Prudík. Střely: 23:18. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0.


HBT Vlašim: Straka - Blažek, Špale, Fris, Horák, Kucharčík - M. Čičatka, Kříž, Máčala, Filip, Bartejs - Gärtner, Kieler, Brázda, Burda, V. Čičatka (Kakos).