1. liga juniorek, UNIHOC Aréna Praha

Juniorky Benešova sahaly po čtyřech bodech, které jim však vyklouzly pouhých šest vteřin před koncem utkání s Herbadentem.

BENEŠOV – NOVÉ STRAŠECÍ 9:0

Benešovské hráčky proti asi nejslabšímu týmu nadstavbové části neponechaly nic náhodě a v úvodní třetině skončilo v soupeřově síti pět míčků. Ve váhavém druhém dějství přidaly Benešačky jeden gól, ale ve třetí třetině další tři a uzavřely tak účet na skóre 9:0.

Branky a asistence: Hrabětová 2 (Chmielová), Perná 2, Chmielová 2 (Majerová), Heralová, Němcová (Chmielová).

BENEŠOV – HERBADENT PRAHA 4:5

Zápas začal ve velkém tempu, ale už po pár minutách vedl Herbadent 2:0. Netrvalo však dlouho a Perná a Heralová vyrovnaly. Jenže do přestávky pražské hráčky přidaly třetí gól.
Ve druhé třetině skórovaly nejprve pražské hráčky, na což reagovala Polívková – 4:3.
V poslední části (po asistenci Kalinové, která mezitím seděla na střídačce) srovnala Polívková na 4:4. Zdálo se, že zápas skončí remízou, ale šest vteřin před koncem strhl Herbadent výhru na svou stranu.

Branky Benešova: Polívková 2, Perná, Heralová. Benešov: Červová – Amerlingová, Majerová, Kalinová, Perná, Pokorná, Polívková, Chmielová, Heralová, Hrabětová, Němcová. Trenér: Oldřich Svoboda.

2. liga žen, BIOS Beroun

KLADNO – FLORBAL BENEŠOV 4:2

Utkání začalo naplno hned od začátku a v čase 5:39 otevřely skóre kladenské hráčky. Jenže Benešov se rychle vzchopil a kanonýrka Perná vyrovnala. Nepříjemná situace nastala v polovině první třetiny, kdy se zranila Hrabětová.
Do prostřední části šly oba týmy s cílem urvat vedení na svou stranu, což se dvakrát povedlo kladenskému kolektivu.
Od začátku třetí třetiny presovala děvčata od Konopiště a v závěru vyhroceného zápasu snížila po samostatné akci Dvořáková. Jenže naděje na vyrovnání vyhasly po přesné střele do růžku benešovské branky a statečný žlutomodrý tým prohrál 2:4.

Branky Benešova: Perná, Dvořáková. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:1.

BENEŠOV – WILDCATS PRAHA 3:1

Jasný cíl získat všechny body pro Benešov začala plnit již v 31. vteřině Perná po asistenci Dvořákové. Ke konci třetiny nedala ještě brankářce Chmielová.
Ve druhé třetině hrály benešovské hráčky v klidu, který jim ještě podpořila premiérovým gólem v 2. lize žen Hromasová. Jenže ke konci druhé části snížily Wildcats po rychlé rozehrávce na 3:1.
V posledním dějství se již jen zápas dohrával a Benešov si tak připsal zasloužené vítězství.

Branky Benešova: Perná, Chmielová, Hromasová. Třetiny: 2:0, 1:1, 0:0. Benešov: Slámová – B. Radová, Pazderová, V. Radová, Chmielová, Perná, Pokorná, Hromasová, Vnoučková, Dvořáková, Hrabětová. Trenér: Karel Hlaváček.

PH+SČ Soutěž mužů, Praha – Děkanka

Céčku benešovských mužů se příliš nedařilo, když z pražské Děkanky přivezlo jen bod a propadlo se na 7. příčku.

SK Florbal Benešov C – FLK Zdar Bar 2:2

SK Florbal Benešov C – SK Vinohrady 1:7.