Kadaň – Arsenal Benešov 2:3

Od začátku se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém obě mužstva dobře bránila a vyrážela do protiútoků a vytvářela si šance. Dlouho však vynikající gólmani odolávali a když už je hráči překonali, tak je zastoupily brankové tyče (domácí dvakrát Kiliján, hosté Žáček a Kilián). Až v posledním minutě poločasu zaplul tečovaný projektil z dálky arsenalského Kiliána do šibenice kadaňské branky.

Druhá půle měla podobný průběh jako první. Po jedné ze šancí Arsenalu se dostali do brejku domácí a přečíslení zhodnotil ve vyrovnání Kiliján. Hosté převzali iniciativu a výsledkem byly branky. Nejprve Pavlík nádherně tečoval přihrávku Brunclíka a poté Šindelář po Pavlíkově rozehranému kopu se trefil ránou pod břevno. V 37. minutě začali hrát domácí power play, ale podařilo se jim jen 30 vteřin před koncem snížit Kilijánem.

Kormidelník benešovského Arsenalu Otto Kovář zápas hodnotil dobře. „Mužstvo Kadaně potvrdilo zlepšenou formu a bylo nám velmi vyrovnaným soupeřem, když velmi dobře bránilo. Utkání zřejmě rozhodla úsek druhé půle, kdy jsme byli o kapku lepším mužstvem a podařilo se nám odskočit soupeři o dvě branky. Potvrdili jsme zlepšenou formu především v obranné fázi a nakonec i díky tomu nám stačili tři branky k vítězství nad houževnatým a dobře hrajícím soupeřem.“

Branky: Kiliján 2 - Kilián, Šindelář, Pavlík. Rozhodčí: Houdek. Delegát: Kirilák. ŽK: Spousta (K). Poločas: 0:1.

Arsenal Benešov: Kondrát – Brunclík, Hampešt, Pavlík, Kilián, Žáček, Šindelář.