FC 83 Příbram – Arsenal Benešov 1:8

Od začátku na palubovce kralovali hostující hráči a kombinacemi rozvraceli domácí obranu. Gólový účet načal v 5. minutě Kilián po přihrávce Šindeláře, druhý zásah přišel po akci Brunclík – Kilián s zakončujícím Žáčkem, třetí branku přidal Pohorský po chybě brankáře, který vyběhnuvší netrefil míč a poločasový účet podtrhl Šindelář po rychlém brejku dva na jednoho a přihrávce Kiliána.

Po přestávce pokračoval Arsenal v pohodové hře. Ve 33. minutě uvolnil Pavlík Kiliána, který si vychutnal brankáře a lobem poslal míč do sítě. Vzápětí ztratili hosté míč na vlastní šestce a Wágner po přihrávce Doležala přízemní střelou vsítil jediný úspěch domácích v zápase – 1:5. Další branky Arsenalu padaly až v samotném závěru. Nejprve Brunclík sám před prázdnou brankou ještě nechal „projet“ dva domácí obránce a naservíroval míč Šindelářovi, následně Brunclík od vlastní šestky poslal dlouhý míč na Kiliána, který se před příbramským gólmanem sehnul a balón skončil v síti. Na konečných 1:8 upravil Kilián střelou z úhlu po přihrávce Pavlíka.

Branky a asistence: 33. Wágner (Doležal) – 5. Kilián (Šindelář), 13. Žáček (Kilián), 14. Pohorský, 20. Šindelář (Kilián), 33. Kilián (Pavlík), 38. Šindelář (Brunclík), 40. Brunclík, 40. Kilián (Pavlík). Poločas: 0:4. Arsenal Benešov: Kondrát – Brunclík, Pavlík, Pohorský, Kilián, Šindelář, Žáček.

Po zápase byl trenér Arsenalu Benešov Otto Kovář spokojený. „Byli jsme na Příbram dobře připraveni. I když jsme před zápasem zredukovali sestavu na šest hráčů v poli, tak jsme od prvních minut dominovali a nedali domácím ani malou šanci pomýšlet na bodový zisk. Kluci hráli soustředěně, takticky a dovedli zápas do vítězného konce, škoda jen, že jsme ještě řadu šancí neproměnili, mohlo tak být naše vítězství dvouciferné,“ našel kouč malé negativum na vysoké výhře.