Vedoucí tým přeboru potvrdil své kvality, když dvanácti zásahy rozstřílel domácí Rohožník, nic na tom nemění ani šest vstřelených branek domácích. Hořovičtí borci se na výhru natrápili více, zdolávání defenzivy hostujícího Atlanticu Rakovník však nakonec ovoce v podobě zisku důležitých tří bodů přineslo. Naplno zabrali i hráči třetího AFC Kralupy, když bodovali na půdě slánského Hraslu. Domácím dvěma trefami vyšel úvod utkání, ale pak úřadovaly Kralupy.

Po tomto kole je rozhodnuto i o druhém sestupujícím. Jiko Kralupy doprovodí do okresního přeboru Kings Rakovník, který v důležitém souboji podlehl v domácím prostředí Tenisákům Benešov. A protože třebusická rezerva plně bodovala, o osudu rakovnického Kings je rozhodnuto. Třebusičtí hostili borce Atmosu Bělá p.B., které od úvodního hvizdu přehrávali, když už ve 12. minutě vedli o čtyři branky. Hosté sice snížili, ale závěr znovu patřil Třebusicím.

Poslední Jiko Kralupy sice potrápil Foboz Slaný, poločas dokonce vyhrál, ale povinné tři body se přeci jen stěhovaly do Slaného.

20. kolo: Rohožník 21– SC Veltěž 6:12 (3:6), OTH Hořovice – Atl. Rakovník 6:4 (2:1), Hrasl Slaný – AFC Kralupy 5:6 (3:4), Kings Rakovník – Tenisáci Benešov 0:1 (0:0), Jiko Kralupy – Foboz Slaný 8:11 (3:2), Třebusice B – Atmos Bělá p. B. 8:4 (5:3).

1. Veltěž 20 15 3  2  164:85   48
2. Hořovice 20 14 4  2  153:87   46
3. AFC Kralupy 20 13 2  5  134:85   41
4. Hrasl Slaný 20 12 1  7  139:86   37
5. Benešov 20 11 1  8  104:74   34
6. Foboz Slaný 20 11 1  8  139:123  34
7. Atl Rakovník 20  8 0 12   90:112  24
8. Bělá p. B. 20  7 0 13  121:150  21