Jadberg Benešov – TJ JM Chodov 0:5

V zápase s nabitým týmem Chodova mohl Benešov jen překvapit. A kdyby hráčky nepohrdly mnoha více než stoprocentními šancemi, nemusely prohrát. První třetina byla vyrovnaná nejen počtem (ne) vstřelených branek, ale i děním na hřišti. Ve druhé části pak neproměnil benešovský útok jednoznačnou šanci do prázdné brány a z následného protiútoku lovila míček ze své sítě Krupičková. Obraz hry se po celou třetinu neměnil: Chodovské hráčky se tlačily postupným útokem, Benešovské kontrovaly brejky. Rozdíl byl však v úspěšnosti střelby. Závěrečné dějství již stav na ukazateli skóre nezměnilo. Na neproměněné šance „vyhrál“ benešovský tým 10:5, ale na góly zvítězily chodovská děvčata 5:0.

Třetiny: 0:0, 0:5, 0:0.

Pitbullky Kolín - Jadberg Benešov 3:14

Ve druhém duelu si odbyla svou juniorskou premiéru gólmanka Benešova Karolína Červová. Hned po deseti vteřinách musela krýt nebezpečnou střelu, ale pak se rozehrály její spoluhráčky. Již v první minutě otevřela brankový účet Remišová a její kolegyně ji následovaly. V polovině první třetiny to bylo 0:4, a i když se Kolínským podařilo jeden gól vstřelit, konečný stav po první části činil 1:8. Ve druhé třetině benešovské hráčky hrály jako by bez motivace a zřejmě i kvůli vysokému náskoku polevily ve hře a dovolily soupeřkám snížit na 3:8. Pak ale góly padaly pouze do kolínské branky.

Branky a nahrávky Benešova: Remišová 1+0, Slavíková 4+3, Radová Veronika, 4+1, Vašáková 2+0, Vnoučková 2+3, Pečená 1+0, Kateřina Červová 0+2, Pokorná 0+1. Třetiny: 1:8, 2:3, 0:3.

SK Florbal Jadberg Benešov: Krupičková (1. zápas), Karolína Červová (2. zápas) – Pečená, Kateřina Červová, Slavíková, Vašáková, V. Radová, M. Vnoučková, Remišová, Chmielová, Pokorná, Hrabětová.

Trenéři: Zdeněk Matuška, Vladimír Suk.

LUDĚK ČERV