Skupina A
FBC Chvalburg
Florbal Durex
No Name
Repre

Skupina B
Pacovští Honzíci
Faktor strachu
G - Team
Stejně je to jedno

Skupina C
Creazy team
Snipers Poděbrady A
FBC Sázava
Chuan Tým

Skupina D
Lišováci
Snipers Poděbrady B
FBC Hubertus
Sokol Domašín


základní část - skupiny A, B, C, D

FBC Chvalburg vs. No Name 3:1
Pacovští Honzíci vs. G-Team 6:0
Creazy Team vs. FBC Sázava 3:2
Lišováci vs. FBC Hubertus 0:5k
Florbal Durex vs. Repre 1:2
Faktor Strachu vs. Stejně je to jedno 3:2
Snipers Poděbrady A vs. Chuan Tým 1:6
Snipers Poděbrady B vs. Sokol Domašín 0:2
FBC Chvalburg vs. Florbal Durex 3:5
Pacovští Honzíci vs. Faktor Strachu 2:0
Creazy Team vs. Snipers Poděbrady A 4:2
Lišováci vs. Snipers Poděbrady B 0:5k
No Name vs. Repre 4:3
G-Team vs. Stejně je to jedno 1:0
FBC Sázava vs. Chuan Tým 0:4
FBC Hubertus vs. Sokol Domašín 3:0
FBC Chvalburg vs. Repre 1:0
Pacovští Honzíci vs. Stejně je to jedno 5:0
Creazy Team vs. Chuan Tým 2:0
Lišováci vs. Sokol Domašín 0:5k
Florbal Durex vs. No Name 1:2
Faktor Strachu vs. G-Team 3:1
Snipers Poděbrady A vs. FBC Sázava 4:4
Snipers Poděbrady B vs FBC Hubertus 3:0

Tabulky po základní části:

Skupina A: 1. Chvalburg 7:6 6 bodů, 2. No Name 7:7 6 bodů, 3. Florbal Durex 7:4 3 body, 4. Repre 5:6 3 body

Skupina B: 1. Pacovští Honzíci 13:0 9 bodů, 2. Faktor Strachu 6:5 6 bodů, 3. G - Team 2:9 3 body, 4.Stejně je to jedno 2:9 0 bodů

Skupina C: 1. Crazy team 9:4 9 bodů, 2. Chuan Tým 10:3 6 bodů, 3. FBC Sázava 6:11 1 bod, 4. Snipers Poděbrady A 7:14 1 bod

Skupina D: 1. Snipers Poděbrady B 3:2 3 body, 2. FBC Hubertus 3:3 3. body, 3. Sokol Domašín 2:3 3 body, 4. Lišováci 0:15 0 bodů (kontumačně)

Po odehrání základních skupin byli sehrány boje o umístění.

Čtvrté týmy ze skupin hrály každý s každým ve skupině F o 13. -15. místo, třetí týmy ve skupině E o 9.- 12.místo, týmy z 1. a 2. místa byli losem rozděleny do skupin G a H, kde sehrál každý tým 2 zápasy, třetí výsledek byl započítán ze základní skupiny. Poté čtvrté týmy ze skupiny G a H bojovaly o 7.-8. místo, třetí týmy o 5. - 6. místo, druhé týmy o 3.- 4. místo a první týmy finále

Skupiny o 1. – 8. místo

Skupina G
Pacovští Honzíci
Faktor Strachu
No Name
FBC Chvalburg

Skupina H
Creazy Team
Chuan Tým
FBC Hubertus
Snipers Poděbrady B

Skupiny o 9. – 12. místo

Skupina E
Florbal Durex
FBC Sázava
Sokol Domašín
G - Team

Skupina o 13. – 15. místo

Skupina F
Repre
Stejně je to jedno
Poděbrady A

Výsledky skupin E, F, G, H

Repre – Stejně je to jedno 0:5k
Florbal Durex – G-Team 0:5k
FBC Sázava – Sokol Domašín 3:1
FBC Chvalburg – Faktor Strachu 5:1
Creazy Team – FBC Hubertus 1:0
Pacovští Honzíci – No Name 4:2
Chun Tým – Snipers Poděbrady B 8:0
Repre – Snipers Poděbrady A 0:5k
Florbal Durex – FBC Sázava 0:5k
G–Team – Sokol Domašín 2:1
FBC Chvalburg – Pacovští Honzíci 2:4
Creazy Team – Snipers Poděbrady B 2:1
No Name – Faktor Strachu 3:0
Chuan Tým – FBC Hubertus 7:0
Snipers Poděbrady A – Stejně je to jedno 6:6 SN 2:3
Florbal Durex – Sokol Domašín 0:5k
FBC Sázava – G–Team 0:0

Zápasy týmů Florbal Durex a Repre byli kontumovány pro odstoupení z turnaje.

Tabulky skupin E,F,G,H

Skupina E: 1. FBC Sázava 8:1 7 bodů, 2. G-Team 7:1 6 bodů, 3. Sokol Domašín 7:5 3 body, 4. Florbal Durex 0:15 0 bodů

Skupina F: 1. Stejně je to jedno 11:6 3 body, 2. Poděbrady A 11:6 3 body, 3. Repre 0:15 0 bodů
O vítězi této skupiny rozhodli samostatné nájezdy.

Skupina G: 1. Pacovští Honzíci 10:4 9 bodů, 2. FBC Chavalburg 10:6 6 bodů, 3. No Name 6:7 3 body, 4. Faktor Strachu 1:10 0 bodů

Skupina H: 1. Creazy Team 5:1 9 bodů, 2. Chuan Tým 15:2 6 bodů, 3. Snipers Poděbrady B 4:10 3 body, 4. FBC Hubertus 0:11 0 bodů

Výsledky o umístění:

7.- 8. Faktor Strachu – FBC Hubertus 3:4
5.- 6. No Name – Snipers Poděbrady B 3:1
3.- 4. FBC Chvalburg – Chuan Tým 0:2

Finále

Pacovští Honzíci - Creazy Team 4:1

Celkové pořadí:

1. Pacovští Honzíci, 2. Crazy Team, 3. Chuan Tým, 4. FBC Chvalburg, 5. No Name, 6. Snipers Poděbrady B, 7. FBC Hubertus, 8. Faktor strachu,
9. FBC Sázava, 10. G-Team, 11. Sokol Domašín, 12. Florbal Durex , 13. Stejně je to jedno, 14. Snipers Poděbrady A, 15. Repre

Sestavy týmů a střelci branek:

FBC Chvalburg (14):
Král Lukáš (brankář) - Týč Petr 2, Lapka Bohouš 2, Verner Martin 2, Chlumská Jana,
Mařata Filip 4, Nebřenský Jakub 4, Beran Martin

Pacovští Honzíci (25):
Kubů Marek(brankář) – Mareš Jan , Nesvačil Martin 2, Buřič Milan 4, Souček Filip 3, Doubek Matěj 9, Jirků Michal 1, Diviš Petr 1, Tomšů Jan 5.

Snipers Poděbrady A (13):
Kosík (brankář) – Vinecký Michal 3, Vokatý Ladislav, Jager Filip, Pivoňka 1, Stránský 6, Lazar 3.

Snipers Poděbrady B (5):
Seifert (brankář) – Seifert O. 1, Malinský 1, Jiroudek, Pletka, Nejedlá 1, Prudký 2.

Florbal Durex (7):
Mareš Jakub (brankář) – Trnka Ondřej 2, Hendrych Milan 1, Dvořák Jakub 1, Kuchař Jakub, Melzoch Marek 2, Tkadlec Martin, Pátek Miloslav 1.

Repre (5):
Meloun (brankář) – Brak 3, Procházka, Baloun Milan, Vojáček, Novotný Ondra 1, Libra Marek 1.

Faktor strachu (10):
Líska Jakub (brankář) – Pečený Jan 4, Váňa Tomáš 1, Kotouček Petr 1, Kohout Radek 1, Pečená Iveta, Houdek Martin 2, Švejda Jan 1.

Sokol Domašín (4):
Šejna Franta (brankář) – Hájek Jan, Horálek Ondra, Chmelíček Roman, Kroupa Dominik, Kučera Lukáš 2, Weiss Robin 2, Toula Tomáš.

FBC Sázava (9):
Krajc Zdeněk (brankář) – Daneš Vladimír 6, Novotný Martin 1, Hrůša Marcel 2, Krutský Martin, Šolar Matěj.

FBC Hubertus (7):
Pospíšil Jarda (brankář) – Vlk Martin 1, Jarmar Oldřich, Šimonič Václav 1, Bašta Jan, Louda Josef 4, Šnobl 1, Stojánek Josef, Pelikánová, Skalický.

Stejně je to jedno (8):
Vaněček Martin (brankář) – Viktorová Kristýna 1, Drbal Luboš 1, Sedláček Jakub 1, Tůma Jan, Zeman Petr 1, Málek Roman 4.

Crazy Team (13):
Houdek Václav (brankář) - Rek Pavel, Hanuš Michal 3, Linhart Josef 1, Houdek Vladimír, Mleziva Tomáš, Hanuš Mirek 7, Houdek Petr 2.

Chuan Tým (27):
Chpa Martin (brankář) – Chrpa Marek 8, Jaeger Martin 6, Vnouček Adam 2, Zdeněk Vladimír 4, Šarlák David 3, Mičlo Martin 4.

G-Team (4):
Brož Lukáš (brankář) – Bartůšek Ondra, Chod Aleš 1, Horálek Filip 1, Mareš Tomáš, Hovorka Jiří, Kohoutek Mirek 2, Pícha Tomáš (vlajkonoš).

No Name (15):
Krátký Vojta (brankář) – Lukáš David 5, Váňa David 4, Vyhnal Ondra 1, Pícha Ondra 2, Benačan Ondra 1, Hýbek Pavel 2.

Nejlepším brankářem turnaje se stal Martin Chrpa z celku Chuan Tým.

Nejlepším střelcem se stal Matěj Doubek z celku Pacovští Honzíci .

Nejužitečnejšího hráče Haluz Cupu získal Milan Buřič z týmu Pacovští Honzíci.

Do All Stars Teamu byli zvoleni:

Jaroslav Pospíšil (brankář) - FBC Hubertus
Bohumil Lapka - FBC Chvalburg
David Váňa - No Name
David Lukáš - No Name

Zvláštní ocenění převzali v rámci doprovodných akcí turnaje David Lukáš z týmu No Name a Kristýna Viktorová z týmu Stejně je to jedno ze soutěže o nejlepšího střelce na neživého brankáře. Oba se shodně trefili dvakrát.

JOSEF TŮMA