Muži (Jiráskova Benešov)

Mužské „Áčko" Benešova si lepší vstup do sezóny nemohlo přát. Na domácím hřišti poměrně snadno vybojovalo prvních šest bodů a zahájilo tak pokus o návrat do 3. ligy.

WIZARDS C – BENEŠOV   2:8

Pražský tým možnosti střídání byl pro Benešov snadným soustem. Rozhodla již první třetina, ve které domácí svým soupeři nasázeli čtyři branky.
Branky (asistence) Benešova: Vnouček (Jaeger), Vorel (Mičlo), Bartůšek (Baloun), Novotný (Bartůšek), Vorel, Baloun (Zdeněk), Zdeněk (Vorel), Novotný (Pícha). Třetiny: 0:4, 1:2, 1:2.

BENEŠOV – POISON      8:1

Stejně jako v prvním utkání rozhodl Benešov o výhře již v prvním dějství. Brankář Brož přišel o čisté konto až za stavu 5:0. Poté Benešovští přidali ještě tři branky.
Branky (asistence) Benešova: Zdeněk (Vorel), Jaeger (Vorel), Novotný (Bartůšek), Pícha (Bartůšek), Zdeněk, Pícha (Baloun), Zdeněk (Vnouček), Pícha (Chod). Třetiny: 4:0, 2:1, 2:0.

Benešov: Brož, Kubásek,Chod, Vnouček, Bartůšek, Jaeger, Zdeněk, Mičlo, Pícha, Hlaváček, Vorel, Svoboda, Šarkám, Novotný, Baloun. Trenér: Vladimír Suk.

Muži (Praha – Ruzyně)

I benešovské mužské „béčko" vstoupilo do sezóny úspěšně a z pražské Ruzyně přivezlo plný bodový příděl.

FBC Vokovický šavle – SK Florbal Benešov 0:3, SK Florbal Benešov – FBC Čelákovice 5:3.

Ženy – (Jiráskova Benešov)

Ženy postoupily do osmifinále Poháru České pojišťovny.

BENEŠOV – FA ML. BOLESLAV        6:1

Zápas začal opatrně, více ze hry však měl Benešov. Diváci se dočkali gólu až v 16. minutě, když se po kombinační akci od zadní řady dostal míček k Perné, která ze středu hřiště přihrála Hrabětové, jenž se nemýlila.

K dalším přesným zásahům došlo až na počátku druhé třetiny, kdy si vyměnila míček V. Radová s Vnoučkovou a  s tečí gólmanky zvýšila na 2:0. Ve 12. minutě druhého dějství vybojovala míček ve středu hřiště Perná a přesnou střelou navýšila skóre na 3:0. Hřebíčkem do rakve Mladé Boleslavi pak byl vzápětí gól z hole Pazderové, která tečovala centr z rohu Vnoučkové.

Třetí třetina se hrála v poklidu pro Benešov, který jistil situaci a těšil se na dalšího soupeře. Další branky přidaly Perná a Dvořáková. Za stavu 6:0 o čisté konto přišla brankářka Slámová. To však neubralo na radosti domácích děvčat, které se probojovala do osmifinále Poháru České pojišťovny, kde jí čeká soupeř nejtěžší – několikanásobné vítězky české extraligy a mezinárodního turnaje Czech Open, Herbadent SJM Praha 11. Termín utkání v Benešově ještě není známý.

Branky (asistence) Benešova: Hrabětová(Perná), V. Radová (Vnoučková), Perná, Pazderová (Vnoučková), Perná (Dvořáková), Dvořáková. Třetiny: 1:0, 3:0, 2:1.

Benešov: Slámová, V. Radová, Chmelová, Perná, Pokorná, Bedleková, Vnoučková, Dvořáková, Pazderová, Hrabětová, Šraierová.