2. liga žen, Králův Dvůr

BENEŠOV – DIVOKÝ KOČKY 2:2
Benešov se prezentoval nadmíru pozitivním výkonem a hrou na velmi dobré úrovni. Začátky třetin byly v režii děvčat od Konopiště, které zejména v úvodní třetině zasypaly soupeřky střelami, nicméně se ujala jen jediná. Do první přestávky však bylo vyrovnáno a to vinou špatného střídání za hry, kdy před brankou zůstala neobsazená hráčka.
Ve druhé třetině se hra vyrovnala a střel bylo pomálu.
Závěrečná třetina začala opět tlakem Benešova, ze kterého vytěžil druhý gól. V další fázi se Česká Lípa snažila vyrovnat, ale výborná brankáře Slámová, která si i dobře postavila svou branku, dlouho odolávala. Až tři minuty před koncem utkání po nevinné standardní situaci inkasovala.
„Holky zaslouží velkou pochvalu, jen jim chybí fyzická kondice," povzdechl si trenér Benešova Vladimír Suk.

BENEŠOV – KUTNÁ HORA 1:9
Benešovské ženy prožily zápas jako ze špatného snu. Ostudná prohra se zrodila již v první třetině, ve které obdržely pět branek. V další části utkání se sice hra vyrovnala, nicméně výsledek hovoří za vše.
„Opět se projevila špatná fyzička a u některých hráček i nedostatečné herní dovednosti. Bez tréninku se nedá dobře hrát," byl zklamaný Vladimír Suk.

1. liga veteránů, Liberec

ČESKÁ LÍPA – BENEŠOV 7:3
Úvodní třetinu vyhrála Česká Lípa 3:1, a to ještě brankář Červ zneškodnil trestné střílení. Ve druhém dějství se šance vyrovnaly, i Benešov více kousal. Do závěrečné třetiny nahradil Zrno v útoku Benešova Kříže, po 27 vteřinách snížil a za chvíli vrátil tým do zápasu – 4:3. Nicméně i soupeř přidal na tempu a po přesných zásazích upravil na 7:3.
Branky (asistence) Benešova: Čížkovský (Suk), Zrno (Čížkovský), Zrno (Suk).

BENEŠOV – TEMPISH ORKA 4:1
Benešov udával tempo zápasu a nedovolil soupeři víc, než jeden zásah. Brankový účet otevřel Čížkovský a Orka vyrovnala. Pak benešovským hráčům zatrnulo, když na brankáře Červa upadl útočník. Gólman se však oklepal a již nedovolil hráčům Orky vstřelit gól.
Ve druhé třetině strhl vedení na stranu Benešova Stodůlka, které podpořil ve třetí části dvakrát Čížkovský, jenž dokonal svůj hattrick. A tak se Benešov mohl radovat z prvního vítězství v sezoně.
Branky Benešova: Čížkovský 3, Stodůlka. Benešov: Červ – Podhola, Fifka, Dvořák, Zrno, Stodůlka, Suk, Panuška, Kříž, Čížkovský. 

LUDĚK ČERV