Florbal Benešov – Ekonom Praha 5:5
Přímé utkání o první místo v tabulce bylo napínavé a benešovští muži ho zvládli. Benešov ve snaze využít domácího prostředí a podpory fanoušků od prvních vteřin na Ekonom vlétl. Jenže neproměňoval šance a soupeř je ze tří úniků potrestal. Na konci první třetiny snížil Mičlo na 1:3. Po výměně stran domácí změnili taktiku a vrátili se k důsledné obraně s možností rychlých protiútoků. Tím se hra vyrovnala a Ekonom ztratil svou hlavní zbraň – rychlý protiútok. I přesto stále zůstávalo pro Benešov dvoubrankové manko, když se trefil do růžku branky Baloun po přihrávce Píchy, ale soupeř byl také jednou úspěšný. Třetí třetina přinesla rozuzlení. Benešov ukázal, proč od prvního turnaje nepoznal hořkost porážky a neopustil první příčku. Od zahajovacího buly neustále zvyšoval tempo hry a tlak na soupeřovu branku a postupně vymazával brankový rozdíl. Postupně se trefili Pícha po přihrávce Suka, Hlinka zavěsil s pomocí Rainharta a Horálek po pěkné přihrávce zpoza branky od Bartůška.

Branky Benešova: 5. Mičlo (Horálek), 24. Baloun (Pícha), 40. Pícha (Suk), 42. Hlinka (Rainhart), 50. Horálek (Bartůšek). Vyloučení: 2:0. Třetiny: 1:3, 1:1, 3:1.

Florbal Benešov – Bohemians D 6:1
Rozjetý Benešov nedal šanci déčku Bohemians a rozhodl o výhře v úvodních dvou třetinách. Hned v první minutě skóroval Svoboda po přihrávce Hlinky a vzápětí zvyšoval Pícha po asistenci Balouna. V 11. minutě Baloun přihrál na třetí branku Sukovi a všem bylo jasné, že utkání bude jen o rozdílu skóre. Ve druhé třetině brankové hody pokračovaly a body do kanadského bodování si připsali Mičlo s Novotným a Baloun se Sukem. Poslední třetina se dohrála v poklidu a góly již diváci neviděli.
Benešovští muži udělali další důležitý krok k postupu do Středočeské a Pražské florbalové ligy a jen úplný výpadek v závěrečných třech turnajích by je o postup mohl připravit.

Branky Benešova: 1. Svoboda (Hlinka), 2. Pícha (Baloun), 11. Suk (Baloun), 26. Mičlo (Novotný), 28. Baloun (Suk). Vyloučení: 0:1. Třetiny: 3:1, 3:0, 0:0.

Sestava Benešova v obou zápasech: Brož, Mareš – Fifka, Rainhart, Horálek, Novotný, Kieler, Kohoutek – Hlinka, Svoboda, Chod (B) – Suk, Pícha, Baloun, Paluš (B) – Bartůšek, Mičlo, Libra.