Z mužstvev Benešovska skončil nejvýše druhý Sokol Domašín. Hrálo se systémem 3+1. Mužstva byla rozdělena do třech skupin, kde se utkala systémem každý s každým. Nejlepší dva týmy postoupily do dvou čtvrtfinálových skupin, třetí a čtvrtý celek bojoval o umístění na 6. - 12. místě. Utkání rozhodovali sudí Tůma, Slabý, Stojánek, Neumann, Horálek a Pícha.

Skupina A
Výsledky: FBC Greens Kácov - Mi nepyjem Benešov 3:1, FBC Tatchenta Zhoř - FBC Chvalburg Chvaletice 4:3, FBC Greens - FBC Zhoř 2:7, Mi nepyjem - FBC Chvalburg 1:1, FBC Greens - FBC Chvalburg 1:7, Mi nepyjem - FBC Zhoř 2:2.
Pořadí: 1. Zhoř 13:7 7 bodů, 2. Chvalburg 11:6 4, 3. Greens 6:15 3, 4. Mi nepyjem 4:6 2 body.

Skupina B
Výsledky: Vlašimská Esa - Rangers Zruč n. S. 0:5, FBK Duchovní bratři Vlašim - FBC Čestíňáci 2:1, Vlašimská Esa - FBK Duchovní bratři 3:3, Rangers Zruč - FBC Čestíňáci 1:1, Vlašmská Esa - FBC Čestíňáci 1:8, Rangers Zruč - FBK Duchovní bratři 2:2.
Pořadí: 1. Rangers Zruč n. S. 8:3 5 bodů, 2. Duchovní bratři 7:6 5, 3. Čestíňáci 10:4 4, 4. Vlašimská Esa 4:16 1 bod.

Skupina C
Výsledky: Kobra Trhový Štěpánov - Sokol Domašín 1:2, Pacovští Honzíci - Torpédo Vlašim 10:0, Trhový Štěpánov - Pacovští Honzíci 1:5, Sokol Domašín - Torpédo Vlašim 3:0, Trhový Štěpánov - Torpédo Vlašim 2:5, Sokol Domašín - Pacovští Honzíci 2:2.
Pořadí: 1. Pacovští Honzíci 17:3 7 bodů, 2. Domašín 7:3 7, 3. Torpédo Vlašim 5:15 3, 4. Trhový Štěpánov 4:12 0 bodů.

O 1. - 6. místo
Do semifinále postupovala první dvě družstva ze skupin a o finále hrála křížem, třetí týmy odehrály zápas o 5. místo.
Skupina D
Výsledky: FBC Zhoř - Duchovní bratři 5:1, Zhoř - Pacovští Honzíci 2:2, Duchovní bratři - Pacovští Honzíci 1:10.
Pořadí: 1. Pacovští Honzíci 12:3 4 body, 2. FBC Zhoř 7:3 4, 3. Duchovní bratři Vlašim 2:15 0 bodů.

Skupina E
Výsledky: Chvalburg - Rangers 1:1, Chvalburg – Domašín 1:1, Rangers – Domašín 1:4.
Pořadí: 1. Sokol Domašín 5:2 4 body, 2. FBC Chvalburg 2:2 4, 3. Rangers 2:5 1 bod

O 6. - 12. místo
Mužstva ve skupinách hrála každý s každým a poté mezi sebou o umístění.

Skupina F
Výsledky: Greens - Vlašimská Esa 3:1, Greens - Torpédo Vlašim 2:0, Vlašimská Esa - Torpédo Vlašim 4:1.
Tabulka: 1. Greens Kácov 5:1 6 bodů, 2. Vlašimská Esa 5:4 3, 3. Torpédo Vlašim 1:6 0 bodů.

Skupina G
Výsledky: Mi nepyjem - Čestíňáci 1:1, Mi nepyjem - Trhový Štěpánov 10:2, Čestíňáci - Trhový Štěpánov 2:2.
Pořadí: 1. Mi nepyjem 11:3 6 bodů, 2. FBC Čestíňáci 3:3 2, 3. Trhový Štěpánov 4:12 1 bod.

Semifinále: Sokol Domašín - FBC Tatchenta Zhoř 1:1 na penalty 1:0, Pacovští Honzíci - FBC Chvalburg 2:3.

O 11. - 12. místo: Torpédo Vlašim - Trhový Štěpánov 3:4.
O 9. - 10. místo: Vlašimská Esa - Čestíňáci 1:1 na penalty 1:0.
O 7. - 8. místo: Greens Kácov - Mi nepyjem 0:4.
O 5. - 6. místo
: Duchovní bratři Vlašim - Rangers 5:0 kontumačně, hosté odjeli.
O 3. - 4. místo: Pacovští Honzíci - FBC Zhoř 4:0.
Finále: FBC Chvalburg - Sokol Domašín 3:1.

Celkové pořadí: 1. FBC Chvalburg Chvaletice, 2. Sokol Domašín, 3. Pacovští Honzíci, 4. FBC Tatchenta Zhoř, 5. Duchovní bratři Vlašim, 6. Rangers Zruč nad Sázavou, 7.Mi nepyjem Benešov, 8. FBC Greens Kácov, 9. FBC Čestíňáci, 10. Vlašimská Esa, 11. Kobra Trhový Štěpánov, 12. Torpédo Vlašim.

Sestavy týmů a střelci branek
FBC Chvalburg Chvaletice (19): Král - Týč 1, Mařata 1, Lapka 6, Poživil 5, Tetřen, Doležal, Jezdínský 6.

FBC Greens Kácov (11): Ostatnický, Jaroslav Pospíšil - Jarmar 2, Jarda Pospíšil 1, Beneš 2, Divíšek, Zadražil 3, Ptáčník.

Rangers Zruč nad Sázavou (10): Staněk - Zeman, Sedláček 1, Antoš 1, Benák 1, Prošek 1, Černý, Čech 4, Malý 2.

Vlašimská Esa (11): Slámová - Švejda, T. Švestka 1, M. Švestka, Švestková, Zvára 1, Syslová 2, Kolář 7.

Torpedo Vlašim (9): Líska - Zákostelský 2, Kohout, Klíma 1, Pícha 3, Svatoň 1, Pečený 2.

FBC Duchovní bratři Vlašim (9): Maršoun - Drbal 1, Švejda 2, Slabý 2, Kuklík 1, Zeman 1, Neumann 2.

Mi nepyjem Benešov (19): Brož - Rainhart 6, Nedvěd 2, Bartůšek 3, Baloun 2, Horálek, Pícha 6.

Sokol Domašín (15): Stojánek - O. Pírek 3, P. Pírek 3, Januš 5, Kratochvíl 2, Rataj 2.

Kobra Trhový Štěpánov (12): Krob - Zadák, Halama, Menda, Kupsa 1, Setnička 4, Červeňák 5, Pavel Vobecký 2, Petr Vobecký.

FBC Čestíňáci (14): Ostatnický - Loudová 1,Louda 1, Křivánek, Verner 6, Pěnkava 2, Dotlačil, Havel, Šimonic 4.

Pacovští Honzíci (35): Jan Mareš, Jaroslav Mareš - Buřič 16, Nesvačil 2, Maršík 15, Papež 2.

FBC Tatchenta Zhoř (21): Koumar, Culka - Čada 11, Sobotka 1, Pavlíček 2, Kučera, Frühbauer 1, Vávrů 1, Sobotka 5.

Nejlepším brankářem turnaje se stal Lukáš Král z FBC Chvalburg Chvaletice, nejlepšího hráče Haluz Cupu získal Milan Buřič z celku Pacovští Honzíci. Zvláštní ocenění převzali v rámci doprovodných akcí turnaje Tomáš Pícha z Mi nepyjem Benešov a Renata Slámová z týmu Vlašimská Esa. Pícha vyhrál soutěž o nejlepšího střelce na neživého brankáře (plachta se čtyřmi dírami – trefil z pěti ran dvakrát). Brankářka Slámová z týmu Vlašimská Esa vyhrála soutěž nájezdů střílených ženami a dívkami přítomných na turnaji (chytila osm z deseti). ⋌(tum)