Florbalové soutěže pokračovaly dalšími koly.

Muži A – Liga regionu

Praha + Střední Čechy

Muži SK Florbal Sloane Park Benešov okusili ve druhém turnaji, jak chutná výhra. Radovali se dokonce dvakrát, když porazili nejtěsnějším rozdílem Horoměřice a bez problémů béčko Malé Strany.

SK FLORBAL BENEŠOV 1
TBC HOROMĚŘICE 0

Branka a nahrávka: 9. Baloun (Novotný). Vyloučení: 0:3. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0
SK Florbal Sloane Park Benešov: Brož (Mareš) – Hlinka, Libra Marek, Fifka, Rainhart, Vl. Novotný, Mičlo, Baloun, Martin Libra, Paluš, Gergelits, Svoboda

AGC MALÁ STRANA B 4
SK FLORBAL BENEŠOV 7

Branky a nahrávky Benešova: 4. Mičlo (Baloun), 5. Martin Libra (Hlinka), 16. Svoboda (Martin Libra), 26. Marek Libra (Baloun), 30. Rainhart (Svoboda) 38. Martin Libra (Svoboda) 42. Paluš (Svoboda). Třetiny: 1:2, 1:3, 2:2
SK Florbal Sloane Park Benešov: Mareš (Brož) – Hlinka, Marek Libra, Fifka, Rainhart – Vl. Novotný, Mičlo, Baloun, Martin Libra, Paluš, Gergelits, Svoboda

Junioři – 3. liga

Junioři FBC Sloane Park Benešov měli na programu zápas třetího kola ligy s týmem FBŠ Bohemians B a po závěrečném hvizdu se se soupeřem rozešli smírnou remízou.

FBC SLOANE BENEŠOV 3
FBŠ BOHEMIANS B 3

Branky a nahrávky Benešova: Pokorný (Fejtek), Mareš, Chod. Třetiny: 1:2, 1:0, 1:1.

Mladší žáci

PH + SČ přebor, divize B

Mladí florbalisté SK Florbal Benešov pokračovali ve výtečných výkonech. V hale TJ Spoje Praha přistřihli Boleslavským sokolům devíti góly křídla. S největším favoritem soutěže Bohemians Praha sehráli vyrovnanou partii.

SK FLORBAL BENEŠOV 9
MLADÁ BOLESLAV 1

Branky a nahrávky Benešova: 1.11. Nováček, 2:28 Chrpa (Novák), 3.17 Vobecký (Kieler), 8:09 Kieler ( Bursa), 8:59 Nováček, 10:21 Vobecký (Kieler), 19:34 Novák (Marek Chrpa), 26:51 Novák (Vachtl), 29:06 Kieler
SK Florbal Benešov: Martin Chrpa, Krátký – Kehar, Cikánek, Jindra, Duchoslav, Nováček – Homola, Vnouček, Marek Chrpa, Vachtl, Novák – Mrva, Kieler, Vobecký, Bursa

BOHEMIANS PRAHA 2

Branka a nahrávka Benešova: 26:26 Kieler (Vobecký)

Elévové – Pražská liga

Nejmladší florbalisté Benešova si v zápasech Pražské ligy s chutí zastříleli do sítí Sparty Praha a SSK Future. Oba týmy poslali domů s dvojcifernými výsledky.

SK FLORBAL BENEŠOV 10
SPARTA PRAHA  5

Branky a asistence Benešova: Šimák (Kieler), Matušková (Uher), Hradil (Kieler), Perný (Uher), Šimák (Kieler), Matušková (Uher), Kieler (Šimák), Uher, Šimák (Kieler), Uher (Sklenář). Třetiny: 3:2, 3:1, 4:2
SK Florbal Benešov: Fifka – Lukáš, Hýbek, Kieler, Hradil, Šimák – Sklenář, Vršecký, Perný, Uher, Matušková – Vojtíšek, Tůma, Slunečko, Vávra

SSK FUTURE  0
SK FLORBAL BENEŠOV 14

Branky a nahrávky: Slunečko (Kieler), Kieler, Uher, Vávra (Uher), Kieler (Slunečko), Kieler (Šimák), Slunečko (Vávra), Uher (Vávra), Šimák, Kieler (Lukáš), Perný (Uher), Kieler (Hradil), Perný (Matušková), Uher (Vávra). Třetiny: 0:3, 0:6, 0:5

FOTO: Mladíci SK Florbal Benešov po vítězství nad Future Praha 14:0. Stojí zleva: Roman Kieler (trenér), Jindřich Slunečko, Jakub Uher, Radek Hýbek, David Lukáš, Petr Tůma, Václav Vršecký, Milan Sklenář, Patrik Kieler, Jiří Fifka (trenér). Sedí zleva: Miloš Vojtíšek, Jakub Vávra, Simona Matušková, Jan Šimák, David Perný, Matyáš Hradil. Leží brankář Tomáš Fifka. Foto: Josef Perný