Vedení klubu se před sezónou 2010/2011 podařilo přesvědčit v žákovských kategoriích velmi úspěšného trenéra Romana Kielera, aby se ujal „chlapců o něco starších“. Podařilo se mu dát dohromady dobrý tým, ve kterém se snoubí zkušenost starších hráčů (Baloun, Hlinka, Suk) s jistotou borců ve věku kolem 25 let (Mičlo, Pícha, Chod, Pokorný, Kohoutek, Kieler Ondřej a další), a dravou drzostí těch nejmladších (Bartůšek, Štěpánek, Novotný, Zdeněk).

Celý tým se opírá o skvělou dvojici gólmanů Brože a Kubáska, kterou ještě pro nastávající sezónu doplní junior Martin Chrpa. Náročné, skvěle připravené tréninky pak zvyšují kvalitu celého týmu.

A co k blížící se sezoně 2001/2012 řekl trenér Roman Kieler? „Do příští sezony bychom měli jít už s vyššími cíli, a to s umístěním na špici tabulky. Kádr se ještě rozšíří o hráče přecházející do kategorie mužů (Krupička, Jakub Libra a další) a šanci určitě dostanou i junioři (Marek Chrpa, Martin Jaeger, Vnouček a další). Ti všichni by měli utvořit základ týmu s ambicemi na postup do 2. ligy, buď v příští, nebo některé další sezoně.“

Všechny cíle musí být ale podloženy tvrdým tréninkem.

LUDĚK ČERV