Prvním soupeřem SK Florbal Benešov byl domácí tým ZŠ Jiráskova. Oba týmy trápila velká marodka, a tak nastoupilo hodně nezkušených nováčků. Přestože ZŠ Jiráskova dobře bránila a sem tam nebezpečně zaútočila, podařilo se Florbalu Benešov soupeře udolat 3:1.
V druhém zápase čekal Benešov velmi dobře hrající tým Black Angels black, se kterým si vždy dobře zahrají a utkání jsou napínavé až do samého konce. Mladí florbalisté Benešova se již probudili a hra byla o poznání svižnější a plná přihrávek a střelby. Tentokrát celkem brzy rozhodli a zápas v klidu dovedli k výhře 7:3.

Třetím soupeřem Benešova byli sousedé - Čerčanští Draci. Mladý, ale ambiciózní tým, který teprve letos vstoupil do registrovaných soutěží, ale už prohání i ta nejzkušenější mužstva. Na konečný výsledek 9:4 se museli hráči SK Florbal Benešov hodně snažit a naběhat. K výsledku pomohla svým výborným výkonem brankářka Terezka Šimoníková.

Ve čtvrtém zápase se Benešovští střetli s týmem SK Dvojka Praha. Bojovný a fyzicky velmi dobře vybavený tým, který ovšem tentokrát přijel pouze s osmi hráči do pole. Přesto to byl pro mladíky od Konopiště patrně nejtěžší soupeř dne. Na hráčích již byly vidět známky únavy a i přesto, že byli neustále ve vedení minimálně o dvě branky, soupeř vytrvale útočil. Zmatky v obraně několikrát způsobily, že benešovská brankářka zůstala sama proti dvojici či dokonce trojici protihráčů. Z tohoto důvodu potřebovali Benešovští soupeře zatlačit do jeho obranného pásma, a tak vyrazila na hřiště poskládaná elitní přesilovková pětka, která Duklu zatlačila na jeho polovinu a několika rychlými góly rozhodla zápas na 10:4.

Poslední soupeřem Florbalu Benešov byli na turnaji Black Angels white – nejslabší tým celého dne. Sil už borcům mnoho nezbývalo, přesto nakonec zvítězili 9:0.

Trenér SK Florbal Benešov Miloš Vojtíšek po turnaji svoje ovečky chválil. „Za výkon v turnaji bych chtěl pochválit nejen staré hráče, ale i ty nové, kteří se zápas od zápasu zlepšovali a byli platnými hráči pro celý tým. Velká pochvala patří také brankářce Tereze Šimoníkové, která svými výbornými výkony velkou měrou přispěla k tomu, že zlaté medaile zůstávají opět v Benešově,“ vyzvihl kouč brankářku a ještě poděkoval: „Dík patří také rodičům, kteří vzorně fandili, a také pořadateli celého turnaje Jindrovi Slunečkovi.“

Výsledky turnaje

SK Florbal Benešov - ZŠ Jiráskova 3:1, SK Florbal Benešov - Black Angels black 7:3, SK Florbal Benešov - Čerčanští Draci 9:4, SK Florbal Benešov - SK Dvojka Praha 10:4, SK Florbal Benešov - Black Angels white 9:0, Black Angels black – Čerčanští Draci 11:2, Black Angels black – SK Dvojka Praha 8:0, Black Angels black – Black Angels white 18:0, Black Angels black – ZŠ Jiráskova 7:1, Čerčanští Draci – SK Dvojka Praha 3:4, Čerčanští Draci – Black Angels white 10:0, Čerčanští Draci – ZŠ Jiráskova 5:0, SK Dvojka Praha – Black Angels white 9:1, SK Dvojka Praha – ZŠ Jiráskova 3:0, Black Angels white – ZŠ Jiráskova 0:9.

Tabulka

1. Florbal Benešov 5 0 0 38:12 15
2. Black Angels black 4 0 1 47:10 12
3. Dvojka Praha 3 0 2 20:22 9
4. Čerčanští Draci 2 0 3 24:24 6
5. ZŠ Jiráskova 1 0 4 11:18 3
6. Black Angels white 0 0 5 1:55 0

SK Florbal Benešov: Šimoníková Tereza, Koukol Lukáš, Valenta Ondřej, Hrabě Ondřej, Vrkoslav Jonáš, Konopásek Milan, Vaněček Michal, Faktor Max, Volf Kryštof, Klápa Vojtěch, Chromý Filip, Vojtíšek Michal. Trenér: Miloš Vojtíšek.

Nejlepší v turnaji

Hráč: Tom Heřmanský - Black Angels black.

Hráčka: Viktorie Pávková - SK Dvojka Praha.

Obránce: Filip Honzák - Čerčanští Draci.

Střelec: Michal Vojtíšek - SK Florbal Benešov.

Brankář: Jan Rácz - ZŠ Benešov Jiráskova.

Nejlepší hráči mužstev

SK Florbal Benešov - Filip Chromý.

ZŠ Jiráskova Benešov - Jiří Vokurka.

Black Angels black - Vítek Chovanec.

Black Angels white - Natálie Churáčková.

Čerčanští Draci - Ladislav Škvor.

SK Dvojka Praha - Vojtěch Řezák.

JINDŘICH SLUNEČKO, MILOŠ VOJTÍŠEK