2. liga žen

Vzhledem k situaci v tabulce vyrážela benešovská děvčata k zápasům s vědomím , že musí vyhrát do konce soutěže naprosto vše, a ještě se budou muset spolehnout na to, že soupeřky nějaké body poztrácí. V těchto kolech je čekala družstva Divokých koček a Wildcats, tudíž soupeřky které by mělo být povinností porazit, což se také stalo.

SK Florbal Benešov - Divoký Kočky 6:2

Začátek měly Benešačky velmi ospalý a po nedůrazném pokrytí inkasovaly. Trpělivou hrou ale zápas otočily, když od poloviny utkání jednoznačně na hřišti dominovaly.

Branky Benešova: Nováková 2, B. Radová 2, Barková, Červová. Asistence: B. Radová, Nováková, Nováčková, V. Radová, Barková.

SK Florbal Benešov - Wildcats 4:2

Od začátku utkání bylo jasné, jak bude důležitý první vstřelený gól. Proti houževnatě hrajícímu soupeři se benešovská děvčata hůře prosazovala do šancí. Přesto si příležitosti vypracovala a čtyři proměnila v branky.

Branky Benešova: V. Radová 2, Červová, Suková. Asistence: B. Radová, Nováková.

1. liga veteránů

Veteráni oplatili na turnaji na Chodově, v částečně pozměněné sestavě, svým soupeřům (Chodovu a Herbadentu) porážky, které s nimi v průběhu sezóny utrpěli.

SK Florbal Sloane Park Benešov – TJ JM Znamení Chodov 5:3, SK Florbal Sloane Park Benešov – Herbadent SJM Praha 11 Old Boys 3:2.

LUDĚK ČERV