LIGA DOROSTENEK

Benešovské dorostenky odjely do Stochova u Kladna na své zápasy opět v neúplné sestavě. Nemoc a jiné aktivity oslabily tým, což se projevilo, jak v zápasech s Královskými Vinohrady, tak s Chodovem.

SK Benešov – Královské Vinohrady 4:5

Soupeř z Vinohrad měl být hratelný, opak však byl pravdou. Benešovské hráčky šly sice ve druhé minutě do vedení střelou Polívkové po asistenci Loudové, ale to bylo na dlouhou dobu vše, co předvedly. Naopak soupeřky využily přesilovku, kdy byla vyloučena Pokorná za hru ve vlastním malém brankovišti a odčinily tak neúspěšný trestný nájezd, který skončil na pravé tyči benešovské brány.

Pražské hráčky měly navrch, benešovská obrana měla plné ruce a nohy práce a když se přidalo trošku smůly, kdy dvě slibné šance skončily pouze na obou tyčkách branky Královských Vinohrad, bylo skóre ve třetí třetině již 1:5. Nepomohl ani time out, až v posledních dvou minutách se benešovské hráčky probudily, zatlačily soupeřky před jejich bránu a v rozmezí sedmdesáti vteřin vstřelily tři branky. Jenže tu třetí až v čase 9:59, a tak nezbyl čas alespoň na srovnání stavu.

Branky (asistence) Benešova: Polívková (Loudová), Loudová, Hejzlarová (Majerová), Hrabětová (Pokorná). Třetiny: 1:2, 0:1, 3:2.

TJ JM Chodov - SK Benešov 8:2

S Chodovem mohl Benešov jen překvapit, což se však nekonalo. Na hřišti kralovalo jediné družstvo, a to pražské, v čele se skvělou Tožičkovou.
Benešovský tým se v podstatě pouze bránil, první solidní střelu vyslal na branku soupeře až v polovině zápasu za stavu 7:0, nicméně to byla střela gólová.

V posledním dějství se benešovské dorostenky trochu herně zvedly, a zřejmě i za pomoci soupeřek, které s vidinou jasného vítězství trošku polevily, nedovolily vstřelit další gól a samy zkorigovaly výsledek na 8:2.

Branky (asistence) Benešova: Loudová (Hrabětová), Bedleková (Loudová). Třetiny: 4:0, 4:1, 0:1.

SK Florbal Jadberg Benešov: Karolína Červová, Heralová, Hejzlarová, Pokorná, Hrabětová, Loudová, Matušková, Bedleková, Polívková.

Trenér: Karel Hlaváček.

3. LIGA MUŽŮ

V domácím prostředí získali muži SK Florbal Sloane Park Benešov jednu výhru. Nejprve sice dopoledne prohráli s béčkem Hlásná–DDM Praha 10, ale odpoledne si již ve střelecky hojném zápase zvítězili nad EMCO Cholerics.

Benešov - Hlásná-DDM Praha 10 B 0:6

EMCO Cholerics - SK Benešov 4:9

2. LIGA ŽEN

Po předchozích úspěších se benešovské druholigové florbalistky v sobotu v pražských Radlicích utkaly s největšími kandidátkami na postup do první ligy, a to s pražskými Panthers a béčkem extraligového Chodov.

Benešov po dvou porážkách klesl na průběžné čtvrté místo, šest bodů za druhými Panthers, když je přeskočily hráčky Cirkusu Praha. Boj o druhou pozici, zaručující postup do baráže, se tedy benešovským hráčkám zkomplikoval.

SK Florbal Benešov - FbC Panthers 3:5

TJ JM Chodov - SK Florbal Benešov 6:3