4. TURNAJ ELÉVŮ A

SK Florbal Benešov – Bučis Team 1:1

Benešov začal velmi ospale a nedůrazně. Nedokázal vystupňovat tlak na soupeře, a přes spoustu šancí vstřelil jen jeden gól.

SK Florbal Benešov – Dvojka Praha 7:0

Od začátku benešovští hráči mířili za jistým vítězstvím. Po prvním poločase (4:0) soupeře jasně přehrávali. Výborný byl výkon celého družstva, ve kterém nejvíce vynikal Albert Půlpán. S přehledem zakládal z obrany útočné akce a třemi góly se podílel na celkovém vítězství 7:0.

SK Florbal Benešov – Bohemians 12:0

Zápas byl opět jednoznačnou záležitostí Benešova. Unavení hráči FBŠ Bohemians Praha nemohli odolat rychlé kombinační hře benešovských borců. Po první půli byl stav zápasu 8:0 a na konci svítil na časomíře stav 12:0. V zápase získal každý hráč Benešova alespoň jeden kanadský bod.

Florbal Benešov – Black Angels 4:3 sn

Ve finále čekal Benešov tradiční soupeř - Black Angels. První akce zápasu a gól - Benešov vede 1:0 a svíral soupeře jako v kleštích, ale Angels z rychlých brejků neustále benešovským připomínali, že hrají s nejlepším týmem v kategorii elévů. Na konci utkání je srovnáno na 3:3. Rozhodčí Benešovu neuznal regulérní gól. Míček přešel brankovou čáru, což viděli všichni kromě rozhodčího, a tak přišly na řadu nájezdy. Za Benešov proměnili nájezd všichni čtyři hráči - Půlpán, Starý, Klápa a Havlíček. Z Black Angels proměnil pouze jediný hráč. A tak Benešov na turnaji zaslouženě zvítězil a odvážl si z barrandovské haly zlaté medaile.

SK Florbal Sloane Park Benešov: Varga Daniel, Koukol Jakub, Starý Pavel, Bouček Adam, Půlpán Albert, Vyhnal Petr, Slunečko Radim, Klápa Vladislav, Svoboda Miroslav, Vopička Marek a Havlíček Tomáš. Trenér: Miloš Vojtíšek.

4. TURNAJ ELÉVŮ B

Na turnaj, který se konal v Mladé Boleslavi vyrazilo družstvo Benešova složené napůl z přípravek a elévů s cílem nesestoupit.

Florbal Benešov - Střešovice Boys 3:2

Benešovským mladíkům se podařilo s trochou štěstí porazit silného soupeře 3:2.

SK Florbal Benešov - FBC Panthers 5:1

Zápas se odehrál o poznání klidněji a Benešovští nastříleli FBC Panthers pět gólů a sami inkasovali pouze jednou. V zápase se hattrickem blýskl nejmladší hráč týmu Matěj Švarc. Přípravka se podílela na vítězství čtyřmi góly, což je obrovským příslibem do budoucna.

Florbal Benešov - Orka Praha 3:2 sn

Zápas benešovské hráče nejvíce bolel a stál nejvíce sil. Děsivý výkon rozhodčích, kteří nepískali žádné fauly a brutální zákroky soupeře. Benešovská střídačka byla téměř při každém střídání plná slz. Nakonec se podařilo zápas dovést do penaltového rozstřelu, kde si Benešov v pohodě vystřílel postup do finále. Nájezdy proměnili Vojtíšek a Zemen. Orka neproměnila ani jeden.

SK Florbal Benešov - Falcon 4:1

Finálový zápas byl třešničkou na dortu. Jasné vítězství 4:1 a zlaté medaile za první místo v turnaji putovaly do Benešova. Určitě překvapivé, ale zasloužené a vydřené vítězství.

SK Florbal Benešov: Rychlý Lukáš, Wagner Jan, Dán Vojtěch, Zeman Tomáš, Hřebecký Šimon, Zídek Šimon, Hojda Dominik, Wagner Jiří, Vojtíšek Michal, Chromý Filip, Švarc Matěj. Trenér: Miloš Vojtíšek.

LUDĚK ČERV