SK Future B – SK Florbal Benešov 1:2

Benešovská děvčata vstoupila do utkání razantně a již v 39. vteřině protáhla brankářku Matušková. Vzápětí nastřelila Chmielová téměř z poloviny hřiště tyčku a z dorážky otevřela skóre Matušková – 0:1. Díky malým rozměrům hřiště se hra velmi rychle přelévala z jedné strany na druhou. Větší šance měly do konce třetiny benešovské žákyně, ale Matušková, Pokorná, Chmielová je neproměnili.

Ve druhé třetina byla hra hodně neurovnaná, přesto ve 14. minutě benešovská děvčata zvýšila svůj náskok. Matušková nadvakrát vystřelila na branku Future, i podruhé se míček odrazil k ní, tak přihrála volné Pokorné, která již měla snadnou práci – 0:2. Soupeřky se ale nevzdávaly. V 17. minutě měly možnost korigovat skóre, ale ze standardní situaci přestřelily. Benešovské žákyně kontrovaly akcí Panušková – Pokorná, ale druhá jmenovaná nastřelila brankářku. Neujala se ani rána Hrabětové po špatné rozehrávce gólmanky Future.

Závěrečné dějství začalo podivným vyloučením Matuškové, oslabení však benešovské hráčky zvládly s bravurou, hlavně Chmielová byla bezchybná. Poté měly hostující hráčky výraznou převahu avšak k navýšení skóre nedošlo. Naopak Future ve 24. minutě po standardní situaci snížilo na 1:2. Ke zdramatizování zápasu ale nedošlo. Benešačky si v závěru kontrolovaly vedení a mohly i navýšit skóre, ale standardní situace nebo kombinace Matušková – Panušková již ke gólovému efektu nevedly.

Branky Benešova: 2. Matušková (Chmielová), 14. Pokorná (Matušková). Vyloučení: 0/2. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:0.

SK Florbal Sloane Park Benešov: Červová – Chmielová, Hejzlarová, Kalinová – Matušková, Pokorná, Panušková – Škoulová, Hrabětová, Heralová. Trenér: Zdeněk Matuška.