Benešov – Královské Vinohrady 2:3

Los přisoudil hráčkám Benešova soupeřky z druhé ligy. Po nevýrazné první třetině z obou stran se hra poněkud zrychlila a docházelo k častému přelévání míčku z jedné strany na druhou. Benešačky se dostávaly k zakončení daleko častěji, ale na skóre se to neprojevilo. Úvod do třetí třetiny se podařil děvčatům Vinohrad, která proměnila dvě dorážky před benešovskou brankou – 1:3. Ze závěrečného tlaku se hráčkám Benešova podařilo pouze snížit.

Branky: 25. Bredová, 38. Bredová (Nováková). Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2.

Bivoj Litvínov – Florbal Benešov 1:4

Litvínov přijel v oslabené sestavě, což bylo na hřišti velmi znát. Od samého začátku byl zápas pod kontrolou benešovských děvčat, trpělivě odzadu dobývala svatyni protihráček, díky čemuž si vypracovala v poklidu náskok dvou branek. Ve druhé části se nedařilo procedit míček skrz sevřené obranné šiky Bivojek, kde většina střel skončila. Po jednom z ojedinělých útoků se soupeřkám podařilo dokonce po přihrávce z rohu a střely pod břevno korigovat – 1:2. To bylo ale prakticky vše, co v zápase předvedly a hra se tak nastěhovala opět do jejich obranného pásma. V poslední třetině si Benešačky vytvořily díky kombinační hře řadu slušných akcí, z nichž dvě se podařilo přetavit v brankový úspěch.

Branky Benešova: 2. Kadlecová (Kubátová), 11. Šraierová, 32. Bredová (Šraierová), 44. Nováková (Bredová). Třetiny: 0:2, 1:0, 0:2.

SK Florbal Benešov: Podholová, Slámová – Syslová, Barková, Jana Kadlecová, Kubátová, Bredová, Nováková, Šraierová, Ouředníková, Vnoučková, Jaroslava Kadlecová, Vašáková.

Bohemians – Florbal Benešov 14:0

Proti druhému celku Extraligy si nedělaly Benešačky valné naděje na úspěch, což se také v zápase potvrdilo. Hráčky Bohemians nenechaly nikoho na pochybách, od úvodních minut střílely jeden gól za druhým a skončily na čísle čtrnáct. Benešačky se snažily se soupeřkami běhat, znepříjemňovat kombinaci a pokusit se o brejkové situace, ke kterým však nedošlo.

Třetiny: 5:0, 3:0, 6:0.

Florbal Benešov – Střešovice 4:1

Sokyně z loňského ligového ročníku Střešovice přijely s propracovanější defenzívou. Obranný val se však podařilo benešovským hráčkám prolomit již v první třetině po důrazu před brankou a pohotové dorážce Novákové. Tatranky dokázaly srovnat v úvodu druhé části po individuální akci své kapitánky, která kličkami pomotala v rohu hlavu domácí obránkyni a po výběhu pověsila míček pod horní tyč branky. Vzápětí ale Bredová opět dostala Benešov do vedení. Až do konce byla hra vyrovnaná, s tím rozdílem, že domácí hráčky měly větší vůli po vítězství, a to se jim ve třetí části vyplatilo. Z přesilovky se po křižné přihrávce Barkové přesně trefila Bredová a v závěru zápasu přidala čtvrtý úspěch Nováková.

Branky Benešova: 5. Nováková (Šraierová), 24. Bredová, 39. Bredová (Barková), 44. Nováková. Třetina: 1:0, 1:1, 2:0.

SK Florbal Benešov: Podholová, Radová – Syslová, Barková, Jana Kadlecová, Kubátová, Bredová, Nováková, Šraierová, Vnoučková, Vašáková, Radová.