VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nováček SF Sídliště vstoupil do soutěže razantně

Neveklov - Do futsalové 2. A třídy odstartovaly nejlépe týmy Racek a nováček SF Sídliště Benešov, když oba všechny tři utkání vyhrály. Červenou kartu uviděl ve svém prvním utkání Z. Říha z R. J. Benešov. Zápasy řídili rozhodčí Chaloupka, Sova a Kočí.

1.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Šimr

R. J. Bn - Racek 1:6 (0:4)

Racek byl lepším celkem, soupeře přehrával, dobře i střílel a naprosto zaslouženě vyhrál.

Branky: 27. M. Matoušek (Hubal) - 1. Vosička (Hovorka), 2. Krampera (Vosička), 12. T. Kubásek (Pohořalý), 14. T. Kubásek (M. Kubásek), 21. T. Kubásek (Vosička), 26. T. Kubásek (M. Kubásek). ŽK: Z. Říha, M. Matoušek (oba R. J.). ČK: Z. Říha (R. J.). Nejlepší hráč: T. Kubásek (Racek).

R.J. Bn: Přitasil Miloš, Kůstka Zdeněk, Hájek David, Pekař Jiří, Říha Zbyněk, Matoušek Miroslav, Hubal Jan
Racek: Málek Jan, Hovorka Ondřej, Krampera Martin, Havelka Martin, Stibůrek Ondřej, Párys Michal, Kubásek Milan, Kubásek Tomáš, Müller Václav, Vosička Borek, Pohořalý Pavel

TJ Bystřice - Žejdlík Bn B 3:3 (1:1)

Vyrovnané utkání, ve kterém byl k vítězství blíže Žejdlík, ale nastřelil tři tyče a nakonec v poslední minutě inkasoval.

Branky: 8. Mádl (Zoula), 17. J. Hájek (Mádl), 30. Klusák (Barták) - 14. Pavel Chomát (Šittler), 24. Král (Pavel Chomát), 28. Šittler (Král). ŽK: Kyncl, Barták (oba B). Nejlepší hráč: Král (Ž).

TJ Bystřice: Kyncl Jiří, Hájek Josef, Fišer Petr, Mádl Jan, Filip Jiří, Barták Radek, Klusák Lukáš, Korynta Olda, Zdražil Lukáš, Zoula Tomáš
FC Žejdlík Bn B: Převrátil Martin, Mašata Jiří, Medek Jiří, Král Marian, Chomat Pavel, Smutný Jiří, Pančocha Luboš, Pumpr Michal, Šittler Jiří, Smutný David, Jaeger Petr

S. Bukovany - SF Sídliště Bn 1:2 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání bylo k vidění jen minimum šancí, přesto se nováček Sídliště radoval s premiérového vítěství.

Branky: 14. Doležal (Vašák) - 4. Paňák (Brůža), 16. Peter. ŽK: Paňák, Kolenčík, Kratochvíl, Peter (všichni S). Nejlepší hráč: Peter (S).

TJ S.Bukovany: Vašák Lukáš, Kreps Tomáš, Hildebrand Vilém, Chrpa Martin, Králík Tomáš, Doležal Jakub, Kudrna Jan, Kubásek Vojtěch, Hruška Miroslav, Šmídek Pavel, Klimus Jan
SF Sídliště Bn: Veselý Marek, Paňák Miroslav, Šokin Petr, Kolenčík Martin, Brůža Martin, Stibůrek Martin, Kratochvíl David, Pešek Ondřej, Ryba Lukáš, Peter Jakub

Kobry Vlašim - K. Louňovice 1:0 (1:0)

Kobry měly nad nováčkem mírnou převahu, ze které vytěžili pouze jednu branku, když se pár vteřin před přestávkou trefil Vobecký.

Branky: 15. Vobecký (Kratochvíl). ŽK: Kořínek - J. Dohnal. Nejlepší hráč: Smetana (L).

Kobry Vlašim: Kořínek Petr, Zrna Roman, Vobecký Petr, Kratochvíl Zdeněk, Sedmík Jaromír, Martínek Patrik, Krigl Tomáš
K.Louňovice: Smetana Jan, Kráčmer Josef, Tichý František, Dohnal Ondřej, Novotný Lukáš, Horvát Daniel, Dohnal Jan, Malý Jiří

FC Žejdlík Bn B - R. J. Bn 7:1 (4:0)

Utkání bylo jednoznačně v režii Žejdlíku.

Branky: 7. Smutný (Král), 8. Medek (Smutný), 12. Král (Převrátil), 14. Král (Jaeger), 17. Medek (Pumpr), 28. Smutný (Král), 30. Pavel Chomát - 37. M. Matoušek (D. Hájek). ŽK: Pančocha (Ž). Nejlepší hráč: Převrátil (Ž).

FC Žejdlík Bn B: Převrátil Martin, Mašata Jiří, Medek Jiří, Král Marian, Chomat Pavel, Smutný Jiří, Pančocha Luboš, Pumpr Michal, Šittler Jiří, Smutný David, Jaeger Petr
R.J. Bn: Přitasil Miloš, Hájek David, Kůstka Zdeněk, Pekař Jiří, Matoušek Miroslav, Hubal Jan

Racek - TJ Bystřice 2:1 (0:1)

Dramatické a nervózní utkání se šťastným koncem pro Racek.

Branky: 20. T. Kubásek (Pohořalý), 23. M. Havelka (Párys) - 14. Zdražil (Klusák). ŽK: M. Havelka, T. Kubásek (oba R). Nejlepší hráč: T. Kubásek (R).

Racek: Málek Jan, Hovorka Ondřej, Krampera Martin, Havelka Martin, Stibůrek Ondřej, Párys Michal, Kubásek Milan, Kubásek Tomáš, Vosička Borek, Müller Václav, Pohořalý Pavel
TJ Bystřice: Kyncl Jiří, Hájek Josef, Fišer Petr, Mádl Jan, Filip Jiří, Barták Radek, Klusák Lukáš, Korynta Olda, Zdražil Lukáš, Zoula Tomáš

K. Louňovice - S. Bukovany 0:3 (0:2)

Svižné utkání s lepší koncovkou Bukovan.

Branky: 7. Kreps (Doležal), 12. Kreps (Šmídek), 18. V. Kubásek (Hruška). Nejlepší hráč: Kreps (B).

K.Louňovice: Smetana Jan, Kráčmer Josef, Tichý František, Dohnal Ondřej, Malý Jiří, Novotný Lukáš, Horvát Daniel, Dohnal Jan
TJ S.Bukovany: Vašák Lukáš, Kreps Tomáš, Hildebrand Vilém, Chrpa Martin, Králík Tomáš, Doležal Jakub, Kudrna Jan, Kubásek Vojtěch, Hruška Miroslav, Šmídek Pavel, Klimus Jan

SF Sídliště Bn - Kobry Vlašim 3:0 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání rozhodla koncovka, ve které bylo daleko lepší Sídliště.

Branky: 7. Peter (Veselý), 26. M. Stibůrek (Ryba), 30. Ryba (Brůža). ŽK: Kratochvíl, Sedmík (oba K). Nejlepší hráč: Peter (S).

SF Sídliště Bn: Veselý Marek, Paňák Miroslav, Šokin Petr, Kolenčík Martin, Brůža Martin, Stibůrek Martin, Kratochvíl David, Pešek Ondřej, Peter Jakub, Ryba Lukáš
Kobry Vlašim: Kořínek Petr, Zrna Roman, Vobecký Petr, Kratochvíl Zdeněk, Sedmík Jaromír, Martínek Patrik, Kuklík Lukáš, Kříž Jiří, Krigl Tomáš

R. J. Bn - TJ Bystřice 1:4 (1:2)

Jednoznačná záležitost Bystřice, která soupeře přehrávala kombinačně, rychlostí i technicky.

Branky: 14. Z. Říha (Přitasil) - 7. Mádl (Barták), 10. Zdražil (Barták), 27. Zdražil, 29. Zdražil (Korynta). ŽK: Zoula (B). Nejlepší hráč: Zdražil (B).

R.J. Bn: Přitasil Miloš, Hájek David, Kůstka Zdeněk, Hubal Jan, Pekař Jiří, Říha Zbyněk, Matoušek Miroslav
TJ Bystřice: Kyncl Jiří, Hájek Josef, Fišer Petr, Mádl Jan, Filip Jiří, Barták Radek, Klusák Lukáš, Korynta Olda, Zdražil Lukáš, Zoula Tomáš

FC Žejdlík Bn B - Racek 1:9 (1:5)

Žejdlík nastoupil jen s jedním hráčem na střídání a tak Racku vůbec nekonkuroval.

Branky: 13. Mašata (Pančocha) - 2. Vosička (T. Kubásek), 7. Vosička (T. Kubásek), 9. Pohořalý (Vosička), 12. M. Havelka (Pohořalý), 15. Vosička, 17. M. Havelka (Párys), 18. T. Kubásek (O. Stibůrek), 23. Párys (Pohořalý), 27. Hovorka (T. Kubásek). Nejlepší hráč: T. Kubásek (R).

FC Žejdlík Bn B: Převrátil Martin, Mašata Jiří, Medek Jiří, Král Marian, Smutný Jiří, Pančocha Luboš, Pumpr Michal, Smutný David, Jaeger Petr
Racek: Málek Jan, Hovorka Ondřej, Krampera Martin, Havelka Martin, Stibůrek Ondřej, Párys Michal, Kubásek Milan, Kubásek Tomáš, Vosička Borek, Müller Václav, Pohořalý Pavel

S. Bukovany - Kobry Vlašim 6:0 (2:0)

Od začátku měly hru ve své moci Bukovany, které si s chutí zastřílely.

Branky: 2. Klimus (Doležal), 9. Doležal (Vašák), 17. Šmídek, 22. Hruška (Šmídek), 24. Hruška (Kreps), 27. Doležal (Chrpa). Nejlepší hráč: Vašák (B).

TJ S.Bukovany: Vašák Lukáš, Kreps Tomáš, Hildebrand Vilém, Chrpa Martin, Králík Tomáš, Doležal Jakub, Kubásek Vojtěch, Hruška Miroslav, Šmídek Pavel, Klimus Jan
Kobry Vlašim: Kořínek Petr, Zrna Roman, Vobecký Petr, Kratochvíl Zdeněk, Sedmík Jaromír, Martínek Patrik, Kuklík Lukáš, Krigl Tomáš

SF Sídliště Bn - K. Louňovice 3:2 (0:2)

V souboji nováčků a rozdílných poločasů zvítězilo díky hattricku Petera Sídliště.

Branky: 17. Peter (M. Stibůrek), 19. Peter, 26. Peter (Paňák) - 7. Dohnal (Kráčmer), 8. J. Dohnal (O. Dohnal). ŽK: Pešek (S). Nejlepší hráč: M. Stibůrek (S).

SF Sídliště Bn: Veselý Marek, Paňák Miroslav, Šokin Petr, Kolenčík Martin, Brůža Martin, Stibůrek Martin, Kratochvíl David, Pešek Ondřej, Peter Jakub, Ryba Lukáš
K.Louňovice: Smetana Jan, Kráčmer Josef, Dohnal Ondřej, Malý Jiří, Novotný Lukáš, Horvát Daniel, Dohnal Jan

Sestava dne

L. Vašák (Bukovany) – T. Kubásek (Racek), J. Peter (Sídliště), J. Doležal (Bukovany), L. Zdražil (Bystřice).

Nejlepší střelci

6 – T. Kubásek (Racek), 5 – Peter (Sídliště), 4 – Vosička (Racek), Zdražil (Bystřice), 3 – Doležal (Bukovany), M. Havelka (Racek), Král (Žejdlík B).

Tabulka aktivity

9 (6 + 3) T. Kubásek (Racek), 7 (4 + 3) Vosička (Racek), 6 (3 + 3) Král (Žejdlík B), 5 (3 + 2) Doležal (Bukovany), 5 (5 + 0) Peter (Sídliště), 5 (1 + 4) Pohořalý (Racek), 4 (4 + 0) Zdražil (Bystřice).

Žluté karty

17 hráčů obdrželo po jedné žluté kartě.

Trest si odstál

Z. Říha (R. J. Benešov – ČK za 2 ŽK).

Tabulka

1. Racek 3 3 0 0 17: 3 9
2. Sídliště Bn 3 3 0 0 8: 3 9
3. Bukovany 3 2 0 1 10: 2 6
4. Bystřice 3 1 1 1 8: 6 4
5. Žejdlík Bn B 3 1 1 1 11:13 4
6. Kobry Vlašim 3 1 0 2 1: 9 3
7. Louňovice 3 0 0 3 2: 7 0
8. R. J. Bn 3 0 0 3 3:17 0

JIŘÍ CHALOUPKA

1.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

I. A třída: Divišov - Vyšehořovice 0:2
4

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

Jankov - Podnapilá žena v Jankově se nedala odbýt a stále se snažila dostat do domu sousedky, která byla v tu dobu zamčená u sebe doma. Proto v sobotu 21. října kolem 17. hodiny vyjely do ulice Karlova složky integrovaného záchranného systému. Před samotným příjezdem na místě hlídkovala státní policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení