ARSENAL BN – GL LITOMĚŘICE 1:6

V prvním poločase se odehrávala taktická bitva, na futsal s minimem vyložených šancí. Arsenal dobře bránil a nepouštěl soupeře do vážného zakončení a když už se Litoměřice prosadily, vystavil ranám Pešíra, Chrobáka, Šimona, Volfa a sólu Tomáška stopku brankář Babka a pokud byl překonán pomohla mu dvakrát po dorážce a bombě Šimona tyč. Arsenal podnikal rušivé protiútoky, ze kterých byly nejvíce nebezpečné střely Žáčka a Šindeláře, které polapil Mikoláš a v obrovské šanci J. Pohorský po hlavičce Kamarýta zblízka přestřelil.

Chleba se lámal v závěru poločasu, kdy hosté dvakrát přečíslili obranu Arsenalu a Chrobák a Šimon dostali Litoměřice do dvougólového vedení.

V úvodu druhého poločasu opět ukázali hráči Arsenalu svoji slabinu a jako v předešlých zápasech dvakrát inkasovali a bylo po zápase. Hosté byli na koni, kontrolovali hru a domácí neměli síly na zvrat, a když už si vypracovali šance (Křemen, Kamarýt), tak jim zkazil radost brankář Mikoláš, jenž vyrazil i desetimetrový kop Šindeláře a dorážku Šimáček poslal vedle. Hosté měli také několik příležitostí a dvě mezi 36. a 37. minutou, během 30 vteřin, zakončili brankami. Nejprve se z voleje po rohu trefil Šimon a vzápětí se Tomášek prosadil po sóle. To už zavánělo debaklem pro Arsenal, jenž nakonec závěr ustál a už neinkasoval. Naopak Filip po přihrávce Křemena konečně odčaroval Mikoláše, v závěru při hostující power play trefil Hampešt tyč a Křemenovi vyrazil míč z branky obránce.

„Narazili jsme na těžkého soupeře, se kterým jsme v první půli hráli vyrovnané utkání a jen škoda, že jsme v závěru dostali dva góly, které zápas rozhodly. Ve druhém poločase si již soupeř vedení hlídal, navyšoval a nás o lepší výsledek připravilo neproměňování šancí. Soupeř ale zvítězil zaslouženě a odvezl si Litoměřic tři body," podotkl po zápase smutný trenér Arsenalu Otto Kovář.

Branky a asistence: 38. Filip (Křemen) – 20. Chrobák (Trnka), 20. Šimon (Pešír), 22. Tomášek (Volf), 26. Blažek (Čámský), 36. Šimon (Trnka), 37. Tomášek (Volf). Rozhodčí: Smreček, Cílek. ŽK: Blažek (L). Poločas: 0:2.

Arsenal Benešov: Babka – Kamarýt, Žáček, Šindelář, Křemen, Hampešt, J. Pohorský, Filip, Šimáček.