STŘEŠOVICE – BENEŠOV 3:1

Krásný zápas, který pouze kazila dvojice rozhodčích. Benešov hrál oslaben o Pernou a Hejzlarovou, absolvující školní lyžařský výcvik. Proti přeplněné lavičce Tatranu si hráčky počínaly statečně, nicméně nedokázaly eliminovat útoky soupeřek.

Čestný gól na 2:1 vstřelila v polovině třetí třetiny Heralová po přihrávce Hrabětové.

Branka (asistence) Benešova: Heralová (Hrabětová). Třetiny: 1:0, 1:0, 1:1.

BENEŠOV – FBŠ BOHEMIANS 2:8

Na zápas přijely FBŠ posílit i hráčky juniorského týmu a na hře to bylo vidět. Bohemians tlačily od úvodního buly a Heralová v brance Benešova se měla co otáčet.

Na úvodní gól pražských hráček ještě odpověděla Polívková téměř z poloviny hřiště. Pak ale přišla smršť zelenobílých útoků, které zejména ve druhé třetině nenechaly Benešovským vydechnout, a rázem se hrálo jen o výši skóre.

Druhý gól Benešova vstřelila obránkyně Chmielová, která prokličkovala téměř celé hřiště, objela branku Bohemians a střelou mezi nohy zostudila gólmanku Klabanovou.

Do závěrečné části měl trenér Hlaváček velkou práci, jak namotivovat své svěřenky za stavu 2:8. To se však povedlo, a tak již žádný gól (do jejich sítě) nepadl.

Branky Benešova: Polívková, Chmielová. Třetiny: 1:2, 1:6, 0:0.

Benešov: Červová (1. zápas), Heralová (2. zápas) – Majerová, Chmielová, Pokorná, Bedleková, Hrabětová, Polívková, Němcová. Trenér: Hlaváček.