BaK Plzeň - BC Benešov 110:29

Již od začátku se velmi projevovalo, že Benešovu chybí rozehrávačka, hra byla chaotická a v útoku byly hostující dorostenky naprosto bezzubé (první bod vstřelily až v 8. minutě). Ani druhá čtvrtina nepřinesla nějakou změnu a domácí družstvo bylo jednoznačným pánem na hřišti. V závěru třetí části musela pro zranění odstoupit kapitánka Benešova Remešová (obnovené zranění kotníku) a poté i Beznosova. Hostující děvčata dohrávala zápas bez střídání a na žádný odpor se již nevzmohla.

Body Benešova: Remešová 14, Wiedermanová 6, Hrušková 4, Vnenková 2, Michálková 2, Beznosova 1. Trestné hody: 9/6:17/11. Fauly: 23:10. Trojky: 2:0. Čtvrtiny: 21:5, 26:11, 31:9, 32:4.

K nedělnímu utkání do Klatov celek mladších dorostenek Benešova neodjel pro nedostatek hráček.