První den zavítali s pingpongovými pálkami do tělocvičny školáci, kteří byli rozděleni do tří kategorií. Účast ale pořadatele zklamala, když dorazilo jen třináct dětí. Tentokrát tedy asi hra na počítačích zvítězila nad pohybem za stoly. Kdo ale přišel, nelitoval, zahrál si, získal ocenění (první tři v podobě dortu a cen, vítězi Matěj Mišovic, Tereza Benatínská a Christian Kratochvíl dostali ještě pohár) a každý si odnesl zpod vánočního stromku ceny od sponzorů.

Druhý den odpoledne již byla účast dospělých hojná. Poprvé se soutěž rozdělila do tří kategorií – amatéři, profi, ženy a na závěr se odehrála čtyřhra.
U něžného pohlaví se sešel úctyhodný počet devíti mladých žen, které se utkaly každá s každou (hrálo se na dva sety) a předváděly pěkné výkony. Nejlepší byla Lenka Jirsová, která ztratila z osmi utkání pouhý set, jinak zbylých sedm zápasů vyhrála. Na stříbrné pozici skončila Kristýna Alexandrová a třetí pozici obsadila Jaroslava Šimáčková.

V kategorii profi (hráči nastupující v soutěžích vyšších než OP 3) se utkalo sedm hráčů, systémem každý s každým na dva vítězné sety. Hráči předváděli parádní podívanou s kvalitními výměnami, podpořenými radostnými výkřiky. Králem se stal Jaroslav Dohnal, jenž vyhrál i dva předchozí ročníky, které ale sehráli profi i amatéři dohromady. Stříbro bral Jiří Hrazdíra a bronz mladý Petr Netolický.

Největší účast (23 hráčů) byla v amatérech. Byli to stolní tenisté hrající OP 3 a OP 4 nebo nehrají soutěže žádné. Nejprve se hrálo ve čtyřech skupinách, ze kterých postupovali čtyři borci do následného K.O. pavouka, jenž se hrál na dva vítězné sety. Do finále (hrálo se stejně jako o třetí místo na tři vítězné sety) se prokousali Věslav Nožka a Pavel Šimáček starší. Z výhry 3:1 se radoval z poháru prvně jmenovaný. Bronz si vybojoval Lukáš Svoboda, když pokořil Pekárka staršího.

Poslední na pořadu dne byly čtyřhry, do kterých se přihlásilo devět dvojic, kterým kralovalo duo Bělina – Dohnal, jenž si ve finále poradilo s dvojicí Hrazdíra – Šturc.

Před dvacátou hodinou boje skončily a po vyhlášení se všichni spokojeně vydali domů.

„Doufám, že se všem hráčům u nás líbilo a měli ze hry radost. Děkuji všem za korektní vystupování, gratuluji těm, co získali ceny, velký dík patří sponzorům a všem, co nám s turnajem pomáhali," dodala po hlavní pořadatelka turnaje Jitka Müllerová.