OP 1

Olbramovice – Votice 6:12, Dohnal 4, Trázník, čtyřhra – Brejla 3, I. Januš 3, Dvořáková 3, Smejkalová 2, čtyřhra.

Pyšely – Benešov B 11:7, Chrt 4, M. Černý 3, Vejmelka 2, Kovařík, čtyřhra – Nádvorník 3, Košař 2, Z. Černý, čtyřhra.

Neveklov – Čerčany 12:6, D. Kačmar 4, Peter 4, Valterová 3, čtyřhra – Vocel 2, Tomašovič, Mádr, Žádník, čtyřhra.

Mrač - Petroupim 7:11, Dlouhá 3, Vl. Škvor 2, Jíša 2 – J. Šturc 3, D. Škvor 3, Svoboda 2, Klatovský, 2 x čtyřhra.

Sázava – Louňovice 14:4, Trmal 3, Žoha 3, Novák 3, 5 x skreč – Štěpánek, Hazmuka, Škopková, čtyřhra.

Benešov C – Týnec 16:2, Krejčí 3, Šostý 3, Mohr 2, Hausenblas 2, čtyřhra, 5 x skreč – Kašpárek 2.

1. Benešov C 12 10 2 0 150: 66 34
2. Sázava 12 10 1 1 148: 68 33
3. Votice 12 9 0 3 146: 70 30
4. Vlašim 12 8 2 2 130: 86 30
5. Neveklov 12 5 3 4 110:106 25
6. Petroupim 12 6 1 5 104:112 25
7. Týnec 12 5 2 5 104:112 24
8. Louňovice 12 4 2 6 106:110 22
9. Benešov B 12 4 2 6 99:117 22
10. Olbramovice 12 2 3 7 93:123 19
11. Pyšely 12 3 1 8 73:143 19
12. Mrač 12 1 1 10 75:141 15
13. Čerčany 12 0 2 10 66:150 14

OP 2

Divišov – Kamenný Přívoz 12:6, Růžička 3, Křížová 3, Bělina 2, Šimáček, 2 x čtyřhra, skreč – Jirka ml. 3, Volek, Jirka st., Hejzlar.

Týnec B – Teplýšovice 14:4, T. Pospíšil 4, J. Pospíšil 3, Šípek 3, Ouřada 2, 2 x čtyřhra – Sládek st. 3, Breburda.

Votice B – Lešany 6:12, F. Januš 2, Jíša, Písařík, Zavadil, čtyřhra – Krajč 4, Nykl 4, Jančář, Truhlář, čtyřhra, skreč.

Sázava B – Louňovice B 13:5, Linhart ml. 4, Šteflíček 4, Buldra 2, Šturc, 2 x čtyřhra – Kakos 2, Tichá 2, Kahoun.

Čerčany B – Netvořice 10:8, Kučera 3, J. Matoušek 3, Jelen 2, 2 x čtyřhra – Mir. Čipera 3, Vodehnal 3, Bron, Šmeral st.

Benešov D – Olbramovice B bylo odloženo na 4. ledna.

1. Divišov 12 12 0 0 178: 38 36
2. Sázava B 12 11 0 1 152: 64 34
3. Čerčany B 12 9 0 3 116:100 30
4. Teplýšovice 12 6 2 4 108:108 26
5. Zámek Lešany 12 6 2 4 104:112 26
6. Louňovice B 12 5 3 4 106:110 25
7. Kamenný Přívoz 12 5 0 7 110:106 22
8. Netvořice 12 3 3 6 103:113 21
9. Týnec B 12 4 1 7 91:125 21
10. Benešov D 11 3 2 6 71:127 19
11. Votice B 12 2 2 8 97:119 18
12. Krusičany 12 2 0 10 76:140 16
13. Olbramovice B 11 1 1 9 74:124 14

OP 3

Petroupim C – Divišov B 9:9, A. Černý 4, Klatovský 4, čtyřhra – Šimáček 2, Svoboda 2, Pekárek st. 2, Kuneš 2, čtyřhra.

Ostředek – Neveklov B 9:9, Janata 4, Vosátka 2, R. Žydyk 2, čtyřhra – Valterová 3, Veselý 3, M. Kačmar 3, Kříž, čtyřhra.

Votice C – Heřmaničky 5:13, Lovíšek 3, Zoul, M. Žák – Pištěk 3, Vrtiška 3, Šplíchal 3, Cmíral 2, 2 x čtyřhra.

Netvořice B – Krusičany B 12:6, Mir. Čipera 4, Šmeral st. 3, Bron 2, Z. Ošmera 2, čtyřhra – Heřman st. 3, Vozár, Ptáčník, čtyřhra.

Týnec C – Benešov E 15:3, Masojídek 4, Jarolím 4, Souček 3, Šafrata 3, čtyřhra – Slavík 2, čtyřhra.

Petroupim B – Týnec C, odloženo na 5. ledna.

Smilkov – Pyšely B, odloženo na 11. ledna.

1. Ostředek 12 9 1 2 136: 80 31
2. Pyšely B 11 9 1 1 129: 69 30
3. Neveklov B 12 8 2 2 139: 77 30
4. Divišov B 12 7 2 3 131: 85 28
5. Heřmaničky 12 7 0 5 111:105 26
6. Smilkov 11 6 0 5 110: 88 23
7. Týnec C 11 6 0 5 100: 98 23
8. Netvořice B 12 5 1 6 99:117 23
9. Petroupim B 11 4 1 6 97:101 20
10. Krusičany B 12 3 1 8 82:134 19
11. Benešov E 12 2 2 8 71:145 18
12. Petroupim C 12 1 3 8 93:123 17
13. Votice C 12 2 0 10 70:146 16

OP 4

Teplýšovice B – Ostředek C 12:6, Grézl 3, Šmakal 3, D. Škvor, Sládek ml. 2, čtyřhra – Stanovský 4, P. Styblík, čtyřhra.

Netvořice C – Ostředek B 7:11, J. Ošmera 4, Martin Čipera, Šádek, čtyřhra – Nenáhlo 3, J. Žydyk 3, Vosádka 3, Kotil, čtyřhra.

Petroupim D – Divišov C 2:16, Rabiňák, čtyřhra – Pekárek ml. 3, Vlk 3, Lacko 3, Müller st. 2, čtyřhra.

Bystřice A – Bystřice B 16:2, Hampešt 4, Kubásek 4, Jirák 3, Šach 3, 2 x čtyřhra – Nedvěd 2.

Olbramovice C – Smilkov B 17:1, Zimerman 4, Topol 4, Rosol 4, Soták 3, 2 x čtyřhra – O. Fulín.

Úročnice – Vlašim B 18:0, Klinger 4, Jindřich 4, Hruška 4, Müller 4, 2 x čtyřhra.

Čerčany C – Nesvačily 5:13, Bartůšková 2, Panenka, Ševera, Kódl – L. Dráb 4, Šticha 4, Stibůrek 3, 2 x čtyřhra.

1. Olbramovice C 13 13 0 0 182: 52 39
2. Nesvačily 13 11 1 1 145: 89 36
3. Úročnice 13 11 0 2 178: 56 35
4. Bystřice A 13 9 1 3 145: 89 32
5. Ostředek B 13 7 2 4 135: 99 29
6. Čerčany C 13 8 0 5 126:108 29
7. Divišov C 13 7 1 5 139: 95 28
8. Teplýšovice B 13 7 0 6 121:113 27
9. Smilkov B 13 5 0 8 86:148 23
10. Netvořice C 13 4 0 9 98:136 21
11. Petroupim D 13 2 2 9 95:139 19
12. Bystřice B 13 1 2 10 66:168 17
13. Ostředek C 13 0 2 11 74:160 15
14. Vlašim B 13 0 1 12 48:186 14

MAREK ŠKVOR