OP 1

Benešov C – Mrač 12:6. Šostý 4, Krejčí 3, Hausenblas 2, Mohr, čtyřhra, skreč – Jíša 2, V. Škvor, Dlouhá, J. Rabiňák, čtyřhra.

Sázava – Olbramovice 11:7. Trmal 4, Žoha 3, J. Houdek 2, Novák, čtyřhra – Dohnal 3, Matějovský 2, Chudlářský, čtyřhra.

Neveklov – Votice 7:11. Holý 4, D. Kačmar 2, čtyřhra – Dvořáková 2, I. Januš 2, Smejkalová, Brejla, 5 x skreč.

Vlašim – Petroupim 16:2. Kr. Pěnkavová 4, A. Bošinová 4, V. Bošinová 3, Jíša 3, 2 x čtyřhra – Lejček, J. Šturc.

Čerčany – Benešov B 4:14. Žádník 2, Vocel, čtyřhra – Košař 3, Zvolský 3, Srb 2, Nádvorník, 5 x skreč.

Louňovice – Týnec 8:10. Škopková 4, Štěpánek 2, Hazmuka 2 – V. Balata 2, Kašpárek 2, čtyřhra, 5 x skreč.

1. Benešov C 19 16 2 1 235:107 53
2. Sázava 19 16 1 2 233:109 52
3. Votice 18 14 1 3 224:100 47
4. Vlašim 19 10 4 5 196:146 43
5. Benešov B 19 9 3 7 182:160 40
6. Týnec 19 8 4 7 170:172 39
7. Neveklov 18 7 5 6 164:160 37
8. Louňovice 20 7 3 10 173:187 37
9. Petroupim 19 8 1 10 150:192 36
10. Olbramovice 19 5 4 10 157:185 33
11. Mrač 20 2 4 14 132:228 28
12. Pyšely 19 4 1 14 112:230 28
13. Čerčany 20 0 3 17 104:256 23

OP 2

Krusičany – Kamenný Přívoz 9:9. Chocholoušek 2, Fulín 2, M. Jahoda 2, L. Jahoda 2, čtyřhra – Jirka ml. 4, Hejzlar 2, Jirka st., Volek, čtyřhra.

Benešov D – Divišov 1:17. Skreč – Šimáček 4, Bělina 4, Růžička 4, Křížová 3, 2 x čtyřhra.

Sázava B – Čerčany 12:6. Šteflíček 4, Linhart ml. 3, Srb 2, Šturc, 2 x čtyřhra – J. Matoušek 3, Tomašovič, Kučera, skreč.

Votice B – Netvořice 14:4. Zavadil 4, Písařík 3, Babický 3, F. Januš 2, 2 x čtyřhra – Z. Ošmera 2, Kubásek 2.

Lešany – Teplýšovice 4:14. Fulín 2, Truhlář, Jančář – Šramota 3, Sládek st. 3, Pessr 2, čtyřhra, 5 x skreč.

Louňovice B – Olbramovice B 11:7. Tichá 4, Kakos 3, Bébr 2, Tichý, čtyřhra – L. Pekárek 3, Novák 2, Z. Bron, čtyřhra.

1. Divišov 20 20 0 0 288:72 60
2. Sázava B 19 17 0 2 232:110 53
3. Čerčany B 20 13 1 6 196:164 47
4. Louňovice B 20 9 4 7 181:179 42
5. Teplýšovice 19 9 4 6 174:168 41
6. Zámek Lešany 20 8 2 10 138:222 38
7. Kamenný Přívoz 19 8 1 10 174:168 36
8. Netvořice 19 6 4 9 170:172 35
9. Týnec B 19 7 2 10 153:189 35
10. Votice B 19 5 3 11 161:181 32
11. Benešov D 19 5 3 11 130:212 32
12. Krusičany 20 3 1 16 138:222 27
13. Olbramovice B 19 2 3 14 133:209 26

OP 3

Netvořice B – Petroupim B 10:8. Ošmera 4, Mir. Čipera 3, Bron, Švankmajer, čtyřhra – Lejček 3, Šturc 2, J. Škvor 2, čtyřhra.

Týnec C – Krusičany B 8:10. Jarolím 3, Masojídek 2, Váňa 2, Šafrata – Heřman st. 4, Vozár 3, 2 x čtyřhra, skreč.

Petroupim C – Ostředek 7:11. Klatovský 4, Kovář, O. Rabiňák, čtyřhra – M. Škvor ml. 3, R. Žydyk 3, Vosátka 3, J. Žydyk, čtyřhra.

Votice C – Neveklov B 10:8. Lovíšek 3, Jíša 2, Budka 2, Zoul 2, čtyřhra – Veselý 3, Kříž 2, M. Kačmar, Peter, čtyřhra.

Heřmaničky – Benešov E 3:15. Šplíchal 2, Vrtiška – Z. Černý 4, Ottl 4, Vlasák 3, Schuster 2, 2 x čtyřhra.

Divišov B – Pyšely 4:14. Pekárek st. 2, Lehán, Svoboda – Jiráň 4, Dráb 4, Ptáček 3, Gončar, 2 x čtyřhra.

1. Ostředek 20 16 1 3 238:122 53
2. Pyšely B 19 15 1 3 212:130 50
3. Neveklov B 20 12 2 6 223:137 46
4. Divišov B 19 11 2 6 197:145 43
5. Petroupim B 20 10 1 9 187:173 41
6. Netvořice B 19 10 2 7 164:178 41
7. Heřmaničky 19 9 1 9 164:178 38
8. Týnec C 20 8 1 11 169:191 37
9. Smilkov 19 7 1 11 164:178 34
10. Votice C 19 6 1 12 134:208 32
11. Petroupim C 19 3 6 10 158:184 31
12. Krusičany B 20 5 1 14 145:215 31
13. Benešov E 19 3 2 14 113:229 27

OP 4

Olbramovice C – Bystřice B 16:2. Macháček 4, Zimerman 4, Soták 3, Rosolová 3, 2 x čtyřhra – Vrtiška 2.

Teplýšovice B – Úročnice 5:13. Grézl 2, Šmakal, V. Škvor, čtyřhra – Šejstal 4, Müller 3, L. Balata 3, Jindřich 2, čtyřhra.

Petroupim D – Čerčany C 10:8. Kysela 2, Beňatinská 2, Hruška 2, Rabiňák 2, J. Černý 2 – Panenka 3, Bartůšková 3, 2 x čtyřhra.

Netvořice C – Nesvačily 3:15. Doležal, Ernestová, čtyřhra – I. Dráb 4, Šticha 4, Stibůrek 4, Sládeček 2, čtyřhra.

Bystřice A – Vlašim B 13:5. Hampešt 4, Jirák 3, Jedlan 2, Šach 2, 2 x čtyřhra – Vaigl 3, Poláková 2.

Divišov C – Ostředek C 13:5. Pekárek ml. 3, Lehán 3, Lacko 3, J. Vondrák 2, 2 x čtyřhra – Stanovský 4, Styblík.

Dohrávka: Olbramovice C – Teplýšovice B 18:0. Rosol 4, Topol 4, Macháček 4, Vosátka 2, Rosolová 2, 2 x čtyřhra.

1. Olbramovice C 21 20 1 0 297: 81 62
2. Úročnice 21 18 0 3 276:102 57
3. Nesvačily 21 17 2 2 246:132 57
4. Bystřice A 21 13 1 7 222:156 48
5. Čerčany C 21 13 0 8 209:169 47
6. Divišov C 21 11 3 7 229:149 46
7. Teplýšovice B 21 12 0 9 193:185 45
8. Ostředek B 20 11 2 7 191:169 44
9. Netvořice C 21 7 0 14 152:226 35
10. Smilkov B 20 7 0 13 131:229 34
11. Petroupim D 21 3 3 15 144:234 30
12. Bystřice B 21 2 4 15 121:257 29
13. Ostředek C 21 1 3 17 129:249 26
14. Vlašim B 21 1 1 19 88:290 24

MAREK ŠKVOR