Nymburk - BC Benešov 93:43

Domácí na Benešov vytáhli obranu po celém hřišti, se kterou si hosté ze začátku rady i proto, že kluci z Nymburka byli o hlavu větší a hlavně dávali koše z dálky. Pak se Benešákům podařilo několik přehozů a rychlých protiútoků přes domácí obranu a hra se zlepšila. Přestože hosté prohráli, benešovským trenérům se bojovný výkon líbil.

Body Benešova: Doubek 13, Lukaševič 11, Kurtovič 9, Procházka 7, Růzha 2, Buben 1. Fauly: 22:12. Trestné hody: 7/2:27/7. Čtvrtiny: 30:11, 20:6, 17:7, 26:19.

Nymburk – BC Benešov 130:28

Do druhého zápasu, ale benešovští kluci přistoupili špatně. Vůbec nebojovali, což bylo asi způsobeno únavou po předchozím zápasu. A proto inkasovali od soupeře 130 bodů.

Body Benešova: Růzha 8, Lukaševič 6, Kurtovič 4, Buben 5, Burian 2, Procházka 2. Fauly: 16:11. Trestné hody: 10/8:10/3. Čtvrtiny: 25:8, 37:4, 32:4, 36:12.