Na chvostu tabulky vybojovaly poslední Olbramovice první remízu v sezoně, když plichtily v sokolovně předposlední Mrače. Domácí již vedli 8:4, ale nakonec byli rádi, že Jíša porazil v závěrečném zápase Trázníka a vybojoval alespoň remízu.

Ve dvojce to bude boj o postup a druhé barážové místo dramatický až do konce, protože mezi prvním až čtvrtým celkem je rozdíl jen tří bodů.

Ve trojce se na vršku tabulky nic nezměnilo, když favorité poměrně jasně vyhráli.

Ve čtyřce dostala Úročnice pod tlak dohrávající Smilkov. Na spodku tabulky vyhrálo důležitý boj o baráž éčko Benešova těsně nad céčkem Divišova.

V nejnižší soutěži je ve vedení céčko Ostředka, ale druhé céčko Pyšel má k dobru dohrávku. Souboj nejslabších týmů skončil plichtou, a tak poslední déčko Petroupimi urvalo druhou remízu.

Okresní přebor 1

Týnec – Benešov C 7:11, Balata 3, Kašpárek 2, 2 x skreč – Krejčí 3, Šostý 3, Mohr 2, Košař, 2 x čtyřhra.

Divišov – Votice 8:10, Růžička, Nožka, Bošinová, čtyřhra, 4 x skreč – I. Januš 3, Brejla 3, Dvořáková 2, Smejkalová, čtyřhra.

Louňovice – Sázava 6:12, Hazmuka 2, Škopková, Štěpánek, Jíša, čtyřhra – Trmal 4, Žoha 4, Linhart ml. 2, J. Houdek, čtyřhra.

Mrač – Olbramovice 9:9, Jíša 3, Dlouhá 2, V. Škvor 2, Rabiňák, čtyřhra – Matějovský 4, Trázník 2, Chudlářský, Pekárek, čtyřhra.

Pyšely – Petroupim 4:14, Černý 2, Kovařík, skreč – D. Škvor 4, Svoboda 3, Šturc 3, Pohunek 2, 2 x čtyřhra.

1. Benešov C 16 15 0 1 207: 81 46
2. Sázava 17 14 1 2 202:104 46
3. Louňovice 17 14 0 3 191:115 45
4. Votice 17 13 1 3 192:114 44
5. Ostředek 16 9 1 6 145:143 35
6. Petroupim 17 7 0 10 143:163 31
7. Divišov 17 5 3 9 150:156 30
8. Týnec 17 5 3 9 141:165 30
9. Neveklov 15 5 3 7 127:143 28
10. Pyšely 17 3 2 12 120:186 25
11. Mrač 17 2 1 14 96:210 22
12. Olbramovice 17 0 1 16 86:220 18

Okresní přebor 2

Čerčany A – Netvořice 11:7, Mádr 3, Žádník 3, Dykast 2, Vocel 2, čtyřhra – P. Netolický 3, J. Ošmera 2, Z. Ošmera, čtyřhra.

Týnec B – Sázava B 7:11, J. Pospíšil 2, T. Pospíšil, Šípek, Cvaniga, čtyřhra, skreč – Linhart st. 4, Šteflíček 3, Novák 2, Šturc, čtyřhra.

Louňovice B – Teplýšovice 6:12, Tichá 3, Kakos 2, skreč – Sládek 3, Zeman 3, Šramota 2, Pessr 2, 2 x čtyřhra.

Krusičany – Čerčany B 7:11, M. Jahoda 2, L. Jahoda, Fulín, čtyřhra, 2 x skreč – J. Matoušek 4, Kučera 3, Tomašovič 3, čtyřhra.

1. Sázava B 15 11 1 3 154:116 38
2. Čerčany B 15 11 0 4 162:108 37
3. Čerčany A 15 10 1 4 154:116 36
4. Netvořice 15 9 2 4 150:120 35
5. Teplýšovice 15 7 3 5 144:126 32
6. Votice B 14 8 1 5 135:117 31
7. Týnec B 15 4 4 7 132:138 27
8. Krusičany 15 2 3 10 101:169 22
9. Louňovice B 15 1 3 11 106:164 20
10. Kamenný Přívoz 14 0 4 10 94:158 18

Okresní přebor 3

Pyšely B – Neveklov B 14:4, Kovařík 2, Ptáček 2, Hrach 2, Melíšek 2, čtyřhra, 5 x skreč – Kačmar 3, Veselý.

Benešov D – Divišov B 14:4, Hausenblas 4, Košař 3, Hnátek 3, Kohout 2, Šachl, čtyřhra – Kuneš 2, Šimáček, čtyřhra.

Olbramovice C – Olbramovice B 9:9, Topol 2, Vosátka 2, Rosol, Rosolová, Vilímek, 2 x čtyřhra – Bron 3, Novák 3, Zimmerman 3.

Heřmaničky – Petroupim B 7:11, Vrtiška 4, Šplíchal 3 – Klatovský 3, J. Škvor 2, Lejček 2, Šturc 2, 2 x čtyřhra.

Netvořice B – Ostředek B 8:10, Bron 2, Fulín 2, Truhlář 2, Mir. Čipera, čtyřhra – Měchura 4, Velek 3, J. Žydyk 2, čtyřhra.

Dohrávka: Ostředek B – Olbramovice C 16:2, Měchura 4, Velek 4, J. Žydyk 4, Lemberk 2, 2 x čtyřhra – Vosátka, Topol

1. Benešov D 15 14 0 1 97: 73 42
2. Petroupim B 15 11 0 4 155:115 37
3. Pyšely B 15 10 0 5 168:102 35
4. Ostředek B 15 9 0 6 149:121 33
5. Olbramovice B 15 7 2 6 138:132 31
6. Netvořice B 15 7 0 8 137:133 29
7. Divišov B 15 5 2 8 117:153 27
8. Neveklov B 15 4 0 11 105:165 23
9. Heřmaničky 15 4 0 11 92:178 23
10. Olbramovice C 15 0 4 11 92:178 19

Okresní přebor 4

Votice C – Bystřice 14:4, M. Žák 4, Zoul 3, Budka 3, Pařík 2, 2 x čtyřhra – Hampešt 3, Kozák.

Benešov E – Divišov C 10:8, Černý 4, Šachl 2, P. Plíšek 2, J. Plíšek 2 – Lehán 3, Vlk 3, 2 x čtyřhra.

Nesvačily – Úročnice 4:14, Šticha 2, L. Dráb, Burský – Šejstal 4, Klinger 4, Hruška 3, Balata, 2 x čtyřhra .

Petroupim C – Týnec C 10:8, Petr 2, Kovář 2, Beňatinský, 5 x skreč – Váňa 3, Jarolím 3, Souček, čtyřhra.

1. Smilkov 14 11 0 3 158: 94 36
2. Úročnice 15 10 1 4 152:118 36
3. Petroupim C 15 9 0 6 151:119 33
4. Krusičany B 14 8 0 6 147:105 30
5. Nesvačily 14 8 0 6 136:116 30
6. Týnec C 14 7 1 6 137:115 29
7. Votice C 15 6 2 7 139:131 29
8. Benešov E 15 6 0 9 114:156 27
9. Divišov C 15 4 0 11 115:155 23
10. Bystřice 15 2 0 13 65:205 19

Okresní přebor 5

Bystřice B – Pyšely C 3:15, D. Vrtiška 2, čtyřhra – Klinderová 4, Melíšek 4, Tvrdý 3, Garay 3, čtyřhra.

Teplýšovice B – Vlašim 14:4, Grézl 3, Šmakal 3, Kratochvíl 3, Sládek ml. 3, 2 x čtyřhra – Vaigl 4.

Netvořice C – Čerčany C 11:7, Šmeral st. 4, Havelka st. 3, Šádek 2, Havelka ml., čtyřhra – Bartůšková 3, Panenka 2, Ševera, čtyřhra.

Ostředek C – Kamenný Přívoz B 13:5, Lemberk 4, Nenáhlo 4, Styblík 3, 2 x čtyřhra.

Petroupim D – Smilkov B 9:9, Kysela 3, Hruška 3, Kovář, 2 x čtyřhra – O. Fulín 3, Utínek 3, Járka 2, Š. Fulín.

1. Ostředek C 15 11 3 1 168:102 40
2. Pyšely C 14 11 3 0 179: 73 39
3. Teplýšovice B 15 11 1 3 157:113 38
4. Netvořice C 15 9 1 5 153:117 34
5. Čerčany C 15 8 1 6 165:105 32
6. Kamenný Přívoz B 15 5 3 7 122:148 28
7. Bystřice B 16 5 2 9 122:166 28
8. Vlašim 15 5 1 9 130:140 26
9. Nesvačily B 14 4 2 8 95:157 24
10. Smilkov B 15 2 3 10 107:163 22
11. Petroupim D 15 0 2 13 78:192 17

Marek Škvor