Okresní přebor

Vlašim B – Týnec B 12:6
Body: Škopková 3, Míková 4, Hejná 3, Tichá 2 – Kastner 1, Abrahám 3, Jančář, Pospíšil.

Votice A – Benešov D 13:5
Body: Januš 4, Dvořáková 4, Budka 2, Švestka 2 – Bělina 2, Košař 2, Štalmach, Leder.

Teplýšovice – Mrač A 8:10
Body: Sládek 4, Šramota 2, Breburda 1, Pessr – Jíša 3, Škvor 2, Rabinňák 2, Tůma 2.

Benešov C – Sázava C 10:8
Body: Šostý 3, Srb 2, Strachota 2, Mohr 2, Málek – Šteflíček 4, Červený 2, Linhart 1, Šturc.

Petroupim A – Čerčany A 7:11
Body: Pohunek 3, Škvor 2, Svoboda 1, Černý – Žádník 4, Kučera 3, Tomašovič st. 2, Mádr 1, Kovařík.

Tabulka
1. Votice A 16 14 1 1 220:68 45
2. Sázava C 16 12 0 4 179:109 40
3. Benešov C 16 9 2 5 158:130 36
4. Petroupim A 15 9 0 6 144:126 33
5. Benešov D 16 8 0 8 132:156 32
6. Mrač A 16 7 1 8 129:159 31
7. Vlašim B 16 4 4 8 121:167 28
8. Čerčany A 15 6 0 9 124:146 27
9. Teplýšovice 15 2 1 12 101:169 20
10. Týnec B 15 2 1 12 96:174 20

Soutěž neregistrovaných 1

Kamenný Přívoz – Petroupim B 16:2
Body: Oldřich st. 4, Oldřich ml. 4, Volek 4, Kapalín 2 – Petr 1, Černý 1, Lejček, Hruška.

Louňovice B – Netvořice 8:10
Body: Dobeš 3, Kakos 1, Kahoun 1, Málek 1 – P. Netolický 4, S. Netolický 3, Kubásek st. 3, Netolická.

Votice B – Smilkov 12:6
Body: Smejkalová 4, Procházka 4, Lovíšek 2, Skalák 2 – Bubník 2, Trachta 1, Racík 1, Škoda.

Pyšely – Votice C 17:1
Body: Kulovaný 4, Vejmelka 4, Hladík 4, Walter 3 – L. Babický 1, D. Babický, Pařík, Benák, Jíša.

Mrač B – Vlašim C 10:8
Body: Platil 2, Pospíšil 1, Zdvihal 1, Khol – Dvořáková 3, Bleha 3, Limberk 2.

Louňovice A – Heřmaničky A 9:9
Body: Remiš 2, Kahoun 2, Bébr 2, Tichý 2 – Pištěk 4, Brdek 4, Daneš, Jelen.

Tabulka
1. Kam. Přívoz 18 15 1 2202:122 49
2. Vlašim C 18 13 0 5 212:112 44
3. Louňovice B 18 13 0 5 201:123 44
4. Votice B 18 12 2 4 199:125 44
5. Netvořice 18 11 3 4 183:141 43
6. Smilkov 18 10 1 7 187:137 39
7. Petroupim B 18 7 2 9 144:180 34
8. Heřmaničky A 18 6 3 9 156:168 33
9. Mrač B 18 7 0 11 147:177 32
10. Pyšely 18 5 1 12 142:182 29
11. Votice C 18 2 0 1 6 92:232 22
12. Louňovice A 18 0 1 17 79:245 19

Soutěž neregistrovaných 2

Tabulka
1. Lešany 11 10 0 1 141: 57 31
2. Neveklov 10 10 0 0 140: 40 30
3. Olbramovice 11 6 1 4 113: 85 24
4. Čerčany B 11 4 0 7 89:109 19
5. Vlašim D 11 3 2 6 72:126 17
6. Heřmaničky B 11 2 1 8 67:131 16
7. Trh. Štěpánov 11 1 0 10 62:136 13

Soutěž neregistrovaných 3

Tabulka
1. Petroupim C 11 9 2 0 138: 60 31
2. Týnec C 11 9 1 1 138: 60 30
3. Vlašim E 11 5 3 3 118: 80 24
4. Olbramovice B 11 4 2 5 88:110 21
5. Votice D 11 5 0 6 78:120 21
6. Krusičany 12 1 2 9 72:144 16
7. Benešov E 11 0 2 9 70:128 13