ARSENAL BENEŠOV – F. A. ZOLE ČESKÁ LÍPA 1:1

Hosté přijeli na zápas, kvůli zácpě na dálnici, později a ještě jen s dvěma hráči za střídání. V prvním poločase ale ještě měli dost sil, a tak se hrál vyrovnaný futsal se šancemi na obou stranách, kde se několikrát zastavil míč na brankové konstrukci. Největší štěstí měl Babka při střele, které orazítkovala obě jeho tyče, míč se odrazil od jeho hlavy znovu do tyče a brankář Arsenalu ho na brankové čáře zpacifikoval. jelikož zbytek šancí polapali většinou gólmani, byl stav až do 19. minuty bezbrankový. V tu chvíli se dostali hosté k trestnému kopu, po jehož zahrání již Havlásek rozvlnil síť – 0:1. Domácí ještě v poslední vteřině Charvátem trefili tyč.

Ve druhém dějství přišli na palubovku jiní hráči Arsenalu, přeřadili na vyšší rychlostní stupeň, přikovali soupeře, jemuž viditelně docházely síly, na jeho polovinu, vytvářeli si šanci za šancí, ale brankář Poláček je přiváděl k zoufalství. „Fazole" občas vyrazily dopředu a za druhý poločas si vypracovaly tři loženky, když dvakrát přestřelili branku a jednou zachránil míč na brankové čáře Charvát. To na druhé straně Arsenal neustále dotíral na branku soupeře a nakonec se podařilo alespoň Šindelářovi střelou ze strany do šibenice vyrovnat.

„Ztratili jsme dva body. Hosté přijeli jen v šesti hráčích a celý zápas bránili dobře, s čímž jsme si nedokázali poradit. Když už se nám to podařilo, tak bylo naše zakončení tragické. Sice jsme nastřelili pět tyčí, ale s takových šancí musíme dát víc gólů, než jeden," povzdechl si po zápase kouč Arsenalu Benešov Otto Kovář a ještě dodal: „Jsem zklamaný, ztráta dvou bodů nás mrzí, protože jsme se mohli v tabulce dostat do klidnějšího pásma. Bohužel jsme zůstali tam, kde jsme a stále bojujeme o každý bodík pro udržení v soutěži. Bohužel jsme nehráli dobře, což se projevilo jak na výsledku, tak výkonu celého mužstva."

Branky a asistence: 19. Havlásek – 34. Šindelář (Charvát). Rozhodčí: V. Vaněk, Hofmann. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Arsenal Benešov: Babka – Šindelář, Křemen, J. Pohorský, Lukáč, Kamarýt, Filip, Charvát, Žáček, Šimáček.