XX. Mezihoří Open - Jednotlivci (26 hráčů)

Ve finále zvítězil po velkém boji 5:4 Daniel Záruba (Bombarďáci Hradec Králové) nad Pavlem Kordou ml. (Žraloci Cerhenice). Nejvýše nasazený, reprezentant Martin Popelka (Nový Bor), 19. hráč českého žebříčku, se musel spokojit se třetí příčkou, když 3:0 porazil domácího Bronislava Útratu.

1. Záruba Daniel (Bombarďáci Hradec Králové ), 2. Korda Pavel ml. (Žraloci Cerhenice), 3. Popelka Martin (Nový Bor), 4. Útrata Bronislav (DC Mezihoří), 5. – 8. Moravec Jiří (Žraloci Cerhenice), Hotovec Moravec (DC Mezihoří), Korda David (Žraloci Cerhenice), Tretera Ivo (DC Hornets), 9. – 16. Šmíd Jan (DC Mezihoří), Vestfál Pavel (Bělčice), Bulan René (DC Mezihoří), Beneš Radek (Šneci Bělčice), Špringerová Zuzana (Praha), Zelenka Petr (DC Mezihoří), Nováková Veronika (DC Mezihoří), Bruská Iveta (Krásný Les), 17. Dadová Denisa (DC Mezihoří), 18. Nigrin Pavel (Praha), 19. – 20. Kuchař Jan (Praha), Zvára Roman (DC Mezihoří), 21. – 24. Soukup Pavel (Praha), Perner Patrik (DC Mezihoří), Zvára Mirek (DC Mezihoří), Vestfálová Alena (Bělčice), 25. – 26. Nedvěd Mirek (Kladno), Daňková Martina (Kladno).

XVIII. Mezihoří Open Páry (12 párů)

Celý turnaj vyhrál pár Iveta Bruská (Krásný Les) – Martin Popelka (Nový Bor), když ve finále porazil 3:1 duo Jiří Moravec – Zuzana Špringerová z týmu Žraloci Cerhenice. Bronz vybojovala dvojice Daniel Záruba (Bombarďáci Hradec Králové) – Mirek Hotovec (DC Mezihoří) po výhře 2:1 nad párem Bronislav Útrata – Jan Šmíd (oba z DC Mezihoří).

1. Popelka Martin – Bruská Iveta (oba Nový Bor), 2. Moravec Jiří (Žraloci Cerhenice) – Špringerová Zuzana (Praha), 3. Daniel Záruba (Bombarďáci Hr.Králové) – Hotovec Mirek (DC Mezihoří), 4. Útrata Bronislav – Šmíd Jan (oba DC Mezihoří), 5. – 8. Soukup Pavel – Kuchař Jan (oba Praha), Daňková Martina – Nedvěd Mirek (oba Kladno), Beneš Radek (Šneci Bělčice) – Zelenka Petr (DC Mezihoří), Zvára Roman – Dadová Denisa (oba DC Mezihoří), 9. – 12. Zvára Mirek – Perner Patrik (oba DC Mezihoří), Tittelbach Jan – Briežniková Martina (oba Praha), Blažek Michal – Blažek Michal ml. (oba Benešov), Krčil Karel st. – Krčil Karel ml. (oba Podmračí).

Ženy a Juniorky

Ženy jasně ovládla Iveta Bruská (Krásný Les), juniorky Denisa Dadová (DC Mezihoří).

XIII. Rychlostní soutěž Müller Cup (26 hráčů)

Do soutěže se přihlásilo méně borců jak loni, kteří hráli na součet skóre za 2 minuty. Poprvé vyhrál Martin Popelka (Nový Bor – 887 bodů), který za sebou nechal Petra Zelenku (DC Mezihoří – 848), bronzovou pozici uhrál Jan Kuchař z Prahy (844) a čtvrtá skončila domácí Denisa Dadová (769).

1. Popelka Martin (Nový Bor, 887 bodů), 2. Zelenka Petr (DC Mezihoří, 848), 3. Kuchař Jan (Praha, 844), 4. Dadová Denisa (DC Mezihoří, 769), 5. Útrata Bronislav (DC Mezihoří, 764), 6. Platil Jaroslav (Mrač, 752), 7. Nedvěd Mirek (Kladno, 730), 8. Daňková Martina (Kladno,668), 9. Nováková Veronika (DC Mezihoří, 641), 10. Tittelbach Jan (Praha, 621), 11. Záruba Daniel (Bombarďáci Hradec Králové, 610), 12. Perner Patrik (DC Mezihoří, 599), 13. Hotovec Mirek (DC Mezihoří, 598), 14. Pluháček Jiří (Praha, 588), 15. Blažek Michal st. (Benešov, 573), 16. Briežniková Martina (Praha, 572), 17. Nigrin Daniel (Praha, 558), 18. Krčil Karel ml. (Podmračí, 547), 19. Blažek Michal ml. (Benešov, 547), 20. Vlasák Vladislav (Mezihoří, 532), 21.Šmíd Jan (DC Mezihoří, 496), 22. Krčil Karel st. (Podmračí, 488), 23. Zvára Roman (DC Mezihoří, 445), 24. Soukup Pavel (Praha, 389), 25. Vlasáková Pavlína (Mezihoří, 384), 26. Zvára Mirek (DC Mezihoří, 143).

XIII.Turnaj pro všechny – Memoriál Bohumila Zváry (28 hráčů)
Celý turnaj vyhrál Karel Krčil st. z Podmračí (748 bodů), druhý byl Michal Blažek ml. z Benešova (724) a třetí Eva Růžková 675 z Prahy.

1. Krčil Karel st. (Podmračí, 748 bodů), 2. Blažek Michal ml. (Benešov, 724), 3. Růžková Eva (Praha, 675), 4. Nigrin Daniel (Praha, 672), 5. Pýcha Zdeněk (Václavice, 662), 6. Tittelbach Jan (Praha, 660), 7. Vlasák Vladislav (Mezihoří, 653), 8. Kuchař Jan (Praha,636), 9. Sadílek Josef (Vlkov, 634), 10. Červ Marek (Benešov, 626), 11. Soukup Pavel (Praha, 622), 12. Žížalová Martina (Přestavlky, 613), 13. Křiklán Petr (Benešov, 609), 14. Nedvěd Mirek (Kladno, 580), 15. Platil Jaroslav (Mrač, 576), 16. Žáček Luboš (Dunávice, 574), 17. Vlasáková Pavlína (Mezihoří, 556), 18. Krejcárek Jiří (DC Mezihoří, 551), 19. Pluháček Jiří (Praha, 536), 20. Daňková Martina (Kladno, 535), 21. Růžek Jiří (Praha, 534), 22. Zvárová Eliška (Benešov, 534), 23. Kubíková Alena (Borka, 520), 24. Zvárová Růžena (DC Mezihoří, 514), 25. Krčil Karel ml. (Podmračí, 497), 26. Briežniková Martina (Praha, 495), 27. Růžek Ondra (Praha, 468), 28. Bucková Šárka (Praha, 427).

„Děkujeme všem, kteří se letos přihlásili do jakékoli kategorie, nebo se přišli jen podívat. Dík také patří Benešovskému Deníku za propagaci akce," děkoval po jubilejní akci pořadatel Roman Zvára.

Pokud si chcete přečíst něco více o šipkách v Mezihoří, najdete to na www.dcmezihori.webnode.cz.

MIREK ZVÁRA