FBC Liberec – SK Florbal Benešov 9:3 (3:0, 3:1, 3:2).

Prvně si na míček sáhl brankář Červ už v 17. vteřině, když jej lovil ze své sítě. To se vydal Stodůlka proti třem soupeřům, o míček přišel a v nájezdu dvou hráčů „na nikoho" neměl benešovský gólman šanci. Liberec výborně kombinoval, kroužil kolem benešovské brány a hostům trvalo celou první třetinu, než zformovali své šiky v obranný val. První gól Benešova padl na počátku druhého dějství, kdy se v přesilovce prosadil Čížkovský. Pak se však jen trefovali domácí, zejména když slibné šance spálili Bernas, Suk a Čížkovský. Ve třetí třetině nejprve snížil Baloun, pak ale opět udeřil Liberec. Poslední gólový zářez Benešova učinil Bernas.

Branky (asistence) Benešova: Čížkovský (Zrno), Baloun (Čížkovský), Bernas (Čížkovský).

FBŠ Bohemians – SK Florbal Benešov 5:9 (1:3, 1:0, 3:6).

Bohemians nedorazil gólman, a tak do brány nastoupil hráč z pole. I když se snažil a několikrát tým podržel, na Benešov to nestačilo.
Utkání začalo opatrně i na straně Benešova, jenž hrál bez Balouna, který jel pískat finále nejvyšší juniorské ligy, a Vojance, jehož odvolaly pracovní povinnosti. Brankový účet otevřel hned v první minutě Bernas po asistenci Suka, druhý gól dal v přesilovce Suk. Bohemians sice za chvíli snížily, ale pět vteřin před koncem první třetiny vrátil Benešovu dvoubrankový rozdíl Čížkovský. Druhá třetina byla velkou přetahovanou, hra se přelévala, ale padl jediný gól, a to z hole Bohemians. Ve třetí třetině nechal Benešov hrát soupeře, dobře bránil, po jeho chybách získával balónky a ve třech přecházel do protiútoků, v mnoha případech proti jedinému obránci. Přesto se prosadili i Bohemians, ale proti palebné síle Benešova byly i jejich tři přesné trefy málo.

Branky (asistence) Benešova: Bernas (Suk), Suk (Zrno), Čížkovský (Zrno), Čížkovský (Bernas), Zrno (Bernas), Stodůlka (Čížkovský), Janoušková (Stodůlka), Bernas (Čížkovský), Čížkovský.

Benešov: Červ – Baloun, Čížkovský, Vojanec, Bernas, Janoušková, Zrno, Suk, Stodůlka.

LUDĚK ČERV