V posledním kole Českého poháru judistů v Teplicích měla úspěšný návrat benešovská Nikola Straková, která díky třem výhrám vybojovala stříbrnou medaili. Všechny  souboje ukončila před limitem vítězstvími na ippon. Bronzovou medaili si odvezly Claudie Grewe a Andrea Maršíčková bojující ve vyšší váhové kategorii.

Blízko medailím byli i Martin Kudrna, Adam Vojta a Viktorka Fuksová, ale neuspěli v bojích o bronz a obsadili pátá místa. Sedmý byl za dvě výhry a po dobrém výkonu Adam Žďárský. Ostatní benešovští judisté neuspěli a skončili v prvních kolech.

V Kralupské minilize podali výborný výkon Josef Kahoun a Roman Fuksa, když nenalezli přemožitele a brali zlato. Druhé místo obsadil Jan  Kahoun. Třetí skončili Adam Filip a Jakub Maršíček. Zkušenosti získávali Johana Kahounová, Jáchym Povolný a Kryštof Saidl.

V Neratovicích potvrdil „krajskou" suverenitu Roman Fuksa, který opět nenašel přemožitele. Stejně dopadla výborná Johana Kahounová v nejlehčí  kategorii. Druhá místa obsadili Kryštof Křížek, Jan Kahoun, Vítek Horák a Lukáš Novák. Třetí skončil Jakub Růžička, čtvrtí byli Josef Kahoun, Michal Růžička a na svém prvním turnaji i Michal Bóna.

ALEŠ PIKORA